♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

abbey1
30. mar 2010

Ja som V živote nejedávala paštétu,a teraz musím obchádzať poličky v obchode a strašne mám stále chuť na kolu,ale to sa snažím obmädzovať.A koľko som jej vypila,keď som nevedela,že som teho.Manžel nechápal,že som stále pýtala Colu.Nikdy by som neverila,ža teho chute vôbec existujú,a ešte také silné.

evitkamalicka
30. mar 2010

abbey ja colu pijem normalne aj teraz ked mam chut

silwietta
30. mar 2010

ja si zdravu stravu dam v lete, ked budeme mat plnu zahradu zeleniny... to si budem robit na obed salatiky 😎

rubinka
30. mar 2010

Ja tiež pijem a jem všetko na čo mám chuť. Teraz som si spravila fajný mišung v žalúdku. Sladké na raňajky a potom kyslé ryby, fajne zle mi je z toho 😝

nikitka231
30. mar 2010

evitka,neviem ci vela ci malo do 18tt to bolo +4-5kg 😒 ale ja tomu proste nerozumiem pokial sa stravujem tak ako predtym viac nejedavam ako je to mozne ze to ide hore...mozno preto lebo je viac krvi ,vody ,babo...placenta...

captainka
30. mar 2010

ja sa zase tesim na leto kvoli melonom 😝 😝 😝 mnaaaaaaaaaam a zeleninove salaty tiez budu super vec...v lete moc toho nenapapam, nebude sa mi chciet ako sa poznam...

rubinka
30. mar 2010

Júj tak na melony sa teším aj ja, zbožňujem to 😀

evitkamalicka
30. mar 2010

nikitka to vobec nie je vela, tak nestresuj

mnam melooooooooooon 😀

nikitka231
30. mar 2010

evit ved ja nestresujem ale za štt sa to urcite nakopilo...ani odhad nemam ...ked ja som len ruka noha ani na zdaku nic len to brusko a prsia brutalne rapidne sa zvacsili o 3cisla ☹
no melony milujem hlavne zlteeeee,ale dam si aj klasicky...

carmenn323
30. mar 2010

Ahojte kocky,tak som teraz prisla s poradne vsetko o.k ale pohlavie zasa neviem bo malo babo spojene nozicky a potom ze asi dievcatko ale ze ma staru masinu tak nemoze povedat presne 😠 Tak,ze si musim pockat na 3D a to .Po.az 21.4 tak som nahnevana.Vraj mam brusko na 8mesiac a babetko vazi 495g.Na buduce mam prist na lacno kvoli cukru a stvrdnem tam 2hod 😖 a mam si skocit na interne.Co sa tyka priberania mam uz 7 kg hore uz som zufala ze do leta sa neunesiem ale nedokazem sa obmedzovat 😅

zuzana76
30. mar 2010

abbey, tak to ako keby som citala o sebe, ked som este nevedela ze som tehu, tak som vypila na posedenie 2l Coly, aj teraz slintam uz len pri pomysleni na nu a tiez pastety 😝 , ale zase idu mi na chut aj zdrave salaty a sackove polievky 😀 , ale kupujem aspon tie bez glutamanu

silwietta
30. mar 2010

juj aj ja mam chut na melon, hociaky... idem kuknut co okrem pomarancov a bananov mame...

nikitka231
30. mar 2010

carmen no a to ti podla coho taku velku vahu mimi vypocital?? 😕

tea333
30. mar 2010

jezis nehovorte o kole, ja by som ju pila stale 😒 ale velmi sa krotim 😉

captainka
30. mar 2010

jeda baby, uz aby bolo leto a sladke melony, tusim sme si spravili vsetky chutky 😵 😵

carmen takze zase nic? 😠 no nic to,...tak budete mat asi prekvapenie na sale 😉 co sa tyka priberania, kazdy pribera tolko kolko ma...ja som za posledny tt pribrala +0.7 a to som bola na nervy ... ale necudo, 2 dni som papala tiramisu, potom kolegyna mi doniesla 2 zakusky a na dalsi krat skoro liter shejku jahodoveho...tak som penila 😒 ze dokeluuuu....teraz mam na sebe +4.7kg
ale ked sa zatnem tak sa viem obmedzovat 😎

evitkamalicka
30. mar 2010

baby co sa tak bojite tej coly? ja som ju pila aj pri malom

captainka
30. mar 2010

silwi ja som bola akurat v obchode a kupila som si jahody a kiwi tak poobede budem mlsat...

lulusha
30. mar 2010

mnam, melon 😝 inac ja som si na ranajky dala kuraciu pastetu, hadam ma dva chlebiky nezabiju... a teraz som dovarila jarnu polievocku s hraskom a mrkvou, mnaaaam 😝 😝

dnes som bola na trhu, nakupila som cibulku, redkovku a pazitku, uz sa tesim, ako to schrumem 😀

rubinka
30. mar 2010

Carmenn ukáž fotku bruška, ked ti povedal, že vyzeráš jak v 8.mesiaci 🙂

captainka
30. mar 2010

carmen posli foto bruska ak mas

carmenn323
30. mar 2010

Nikitka to mi robila ultrazvuk a zapisala mi tak do knizky tu vahu tiez sa mi to zda vela ale necudo na take brucho 😅 captainka no nie ze na sale ved to ja nevidrzim uz chcem nakupovat vybavicku ale uz to musim niako vydrzat na to 3D.

captainka
30. mar 2010

rubi ake sme my ale zvedave 😵

lulu aj ja dovaram jarnu 🙂

captainka
30. mar 2010

juj no verim prve babo...ja mam stastie ze vela dostanem tak vobec nekupujem...mam asi svoje 4 body a ostatok podostavam a uvidim ked to bude malo tak dokupim 🙂

carmenn323
30. mar 2010

Da sa to niako poslat cez mobil?Bo nemam doma fotak pozicala som kamoske

rubinka
30. mar 2010

No hej dá sa, ked odfotíš mobilom a potom to uložíš do počítača, ja sa tiež iba mobilom fotím.

marija
30. mar 2010

captainka moja mala mala o 10g menej 😉 ale brusko nemam velke, neviem dke sa tam napratala 😀

no ake chute kocky 😀 ja nelubim melon a koly priam neznasam, trpnu mi z nej zuby 😎 tak aspon na nieco take ma vobec netaha 😝

nikitka231
30. mar 2010

carmen ale ako kukam do tejto super tabulky tak to ani nie je vlea na mimi v 22tt
http://www.alinka.sk/c/priemerna-dlzka-a-vaha-p...

klapinka
30. mar 2010

juj citam tu o kole 😝 ... asi sme vsetci na jednej lodi..aj mne kola ide velmi na chut, ked mi na zaciatku bolo velmi zle, ta mi vzdy pomohla. No snazim sa davat pozor na kofein- ten by som nemala pre migreny. Este mi strasne idu na chut paradajky, na posedenei 2-3 so solou iba tak, mozarela s bazalkou mnaaam, ovocie chrumem ake mi pride po ruku.

Na nase prekvapenie nam minuly tyzden povedali pohlavie, budeme mat dievcatko. K vybavicke, nemame nic, ani asi nejdem tak rychlo riesit, lebo to nemam kde ulozit, najpr musime kupit novu komodu, postielku a to sa uz v spalni ani nepohneme, a kociar..asi tesne pred porodom, lebo ho mat v obyvke 😎 ma velmi nelaka. Stale zvazujem ze sa prestahujeme z bytu na dom, lebo sme na 3 poschodi a bez vytahu, kociar nema kde nechat.....

marija
30. mar 2010

nikitka moja mala 485g a podal UZV podal vsetkych merani som bola nie 19+6 ale 21+6, cize o dva tyzden vacsia bola, teda asi aj je kedze som na uzv bola pred tyznom.

marija
30. mar 2010

klapinka vy ste to nechceli vediet a vam to povedal lekar ci ako? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre