♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
20. apr 2010

kamajka a aky si si nakoniec vybrala kocik? hod fotku 😀

peta131
20. apr 2010

ja zase cakam kedy mi pride pn-ka a akosi nechodi 😠

didulka85
20. apr 2010

Peta a kedy chodi PN-ka? Ja sa tesim na tych 160 eur... 😀

silwietta
20. apr 2010

didul, krasne fotocky

silwietta
20. apr 2010

mozno aj my pojdeme do Nitry, ale vidim to len na nejakch percent, lebo tusim mame aj nejaku rodinnu oslavu ci co....

evitkamalicka
20. apr 2010

silwi my to planujeme uz dlhsie, takze nam do toho nic nepride, zajdeme aj pekne na nejaky dobry obedik vo dvojici a tak 🙂

kamajka
20. apr 2010

peti, poľské hebedo 😀 to vyhralo, lebo sa mi tak zepáčili tie moderné kočíky keď ich tu toľko behá..... 🙂

denisocka
20. apr 2010

Didul,mala je krasna
kamajka-ja som tiez sami jebak na ksichte

peta,ja neviem co to mi je,zapal som uz mala aj skor v moci.ja by najradsej dajake atb co mi popozu na vytok,aj obcasne bolave cikanie.len neviem jak s atb v tehu

denisocka
20. apr 2010

Kami,aky bonus?aj ja chcem.muz by mal daco na mna ci syna dostat asi,5tis.tusim

lulusha
20. apr 2010

didul, na malej uz teraz vidiet, ze je to baba - tie ustocka dievcenske, jeeej 🙂

evanns
20. apr 2010

Ahojte,
my sme dnes boli na morfo sono a bolo to nadherne...a budeme mat dievcatko, vysnivane mnou aj priatelom, tak sa velmi tesime...a najviac z toho ze vsetko je v uplnom poriadku 😀DD

kamajka
20. apr 2010

deni, bonus na deti.
evanns blahoželám 🙂

miciatko
20. apr 2010

Dida aka krásna princezná , krásne fotečky

marija
20. apr 2010

Evans blahozelam ;)

Didi a ktory lekra tam bol? Ci meno si nepamatas? Ja som v GYN five bola dvakrat teraz ot bude treti ale fakt si to neviem vynachvalit. Bola som aj v GPNku ale tam sa mi 3D vobec nepacilo... a kamoska co bola v Hlohovci tak tiez tie fotky nemala pekne, ale to uz bola davnejsie, takz eneviem ako teraz vyzera 3D tam.

didulka85
20. apr 2010

Marija bola tam taka starsia pani. Meno neviem, ani v papieroch ho nemam nikde napisane. Stazovala sa, ze ten pristroj jej uz dosluhuje.
Bohuzial mala bola velmi nalepena na stenach, takze preto obrazky nie su uplne najostrejsie, ale ja som spokojna. Videla som aj horsie 3D obrazky. Porobila mi ich 44 a asi 10 videi.
Urobila mi aj morfo, dokonca aj video ako pracuje srdiecko.
Hodinove divadlo za 65 eur je trosku vela, ale co uz...

groka
20. apr 2010

ahojte ako sa mate tu?

niekomu som tu dnes videla 3D,uz neviem u koho,ale pekne babatko sa mi zda ze na poslednej foto sa smialo

deniska ako ti je?co mas nove s tym rosalginom?

mna maly kopancuje ako moze,neviem ci behom tyzdna mozem pocitovat ovela silnejsie pohyby ,ktore pocitujem pod rukou,vidim na brusku,ze by sa mi placenta dala do zadu?ja dnes maleho citim uplne skoro na boku lavom,v podbruku a trosku na pravo,mi to pride ako keby bol priecne ale vcera som zasa citila kopanie nad pupkom takze neviem do akej sirky to mozem poctovat pretoze hned kevy rozhadzoval rukami tak nemozem citit aj na bokoch aj nad pupkom aj v podbruku dole,ale najviac ho citim v podbrusku a minule ste tu preberali ja vas citam ale.ze pokial vam siaha maternica ja ju mam nad pupkom dost vysoko,nieedy tam citim ritku alebo chrbatik ako puci ale neni to 1cm,ale tak 5 cm urcite ak nie viac

didulka85
20. apr 2010

Groka naozaj sa smeje... Mam aj video na ktorom sa smeje.

snehulienka24
20. apr 2010

no,som u dokiny v cakarni,objednana na 17.45 ale obavam sa ze tu skysnem este hodku..bhe. No neva,esteze je kon,tak piste hehe.

Moje babo stale kope v podbrusku a maternica po pupok..

groka
20. apr 2010

didulka no jasne ty si bola na 3D to musi byt chutne dufam,ze ja nebudem sklamana z 3 D

michaela80
20. apr 2010

peti PN chodi aspon mne okolo 18 teho...
krasne fotky didulka....ach asi nebudem cakat do 30 tt a objednam sa skor na 4d ultrazvuk...

peta131
20. apr 2010

miska a tento mesiac ti uz prisla pn-ka? 😕 lebo ved aj mne chodi kazdy mesiac okolo toho 18-teho a tento mesiac este nic 😕

carmenn323
20. apr 2010

didulka no nadherne fotky dufam,ze aj ja budem mat zajtra take mala je krasna 🙂 peta mne PN prisla vcera 😀

michaela80
20. apr 2010

peti uz priskla a uz je asi aj vcudu...dnes sme boli v Polsku, lebo mm chcel kupit lcd pre mna do spalne kedze idu majstrovstva v hokeji a potom futbalove....a sme prisli na to ze male LCD by nas vyslo 240 eciek a v akcii od zajtra je plazma full hd 107 za 400 eciek...takze ten berieme a z obyvacky 82 ide do spalne...cize moja PN padne za obet zajtra... 😖 😖 😖

peta131
20. apr 2010

miska to mi ani nehovor ze uz ti prisla ☹ a na mna co do slaka zabudli 😠 no pockam este a ak zajtra nepride idem na socialku 😠 vsak od decembra mi chodi pravidelne kazdy mesiac tak neviem co sa deje tento mesiac 😠

michaela80
20. apr 2010

a dala si tie davky od lekara do konca mesiaca?

michaela80
20. apr 2010

mne vzdy chodi okolo 18 teho..a pozeram ze tento mesiac prisla15 teho...

peta131
20. apr 2010

hej dala a pn-ku mam stale tak nechapem 😖

michaela80
20. apr 2010

chod radsej sa popytat na socialku...mne sa este nestalo zeby mi neprisla...

ikulka
20. apr 2010

ahojkajte tak už aj ja som na magnezku....som dnes bola v poradni a vravela dr tak ma ja pozrela že mám tvrdé brucho takk mám každých 8hod užívať 500mg magnezia, čo teda uvidím aký bude mať vplyv na moj tlak ktorý je 83/47. snád ma kdesi nešvihne....
a na buduci týžden idem na glukozu tak potom aj skontorluje či mi to tvrdnutie prestáva alebo nie a inak, men kázala kupiť 75g glukozy rozriediť v 3dcl vody vypiť ráno doma a do 2 hodin sa dostaviť na odber a nič nejesť nepiť.... tak som zvedavá ako to prežijem
zajtra počítam čo ste popísali idem si lahnuť dnes som už ubehaná až moc

michaela80
20. apr 2010

tak toto som vidiet nemala...a aka super cena
http://www.amazon.co.uk/Izziwotnot-White-Wicker...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre