♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
27. máj 2010

pardon memory, tebe som to pisala

lucia20
27. máj 2010

@eliska252 dakujem za radu, ale ona tam mala nejaku bakterialnu infekciu, ale lieky uz zacali zaberat. uz je dobre. hlavne ze sa to podchytilo.

@yokralovnayo mne sa pri prvej spravili strie po celom tele az dva tyzdne pred porodom. :( teraz mi tak strasne pne brucho, ze uz cakam kedy pridu dalsie. :(

@carmenn323 my sme balili nasiroko a aj balit budeme.

memory97
27. máj 2010

no konecne som si zalozila fotoblog, co sme si zatial vybrali, iba to musime zrealizovat🙂

lucia20
27. máj 2010

kocik je peknucky, my mame tiez na ten styl, komodu cam som mala pri katke, len v inomprevedeni, a tu postielku ma nasa suseda.... :D

memory97
27. máj 2010

@lucia20 suseda je spokojna s postielkou? V predajni bola troska zle poskladana, myslim, ci je dost pevna? akurat mi na nich vadia tie farby, ja mam radsej svetlejsie farby... ale ja to prezijem a babo hadam tiez🙂

lucia20
27. máj 2010

@memory97 ved farieb maju dost. staci si vybrat. ona je celkom spokojna. ta "postielka" co je hore, trosku je hybliva, ale je to logicke, kedze visi zavesena. ale ona je spokojna.

kvietok121
27. máj 2010

memory pekne vecicky, prave sa chystam do postielky tak sa drzkajte papa

memory97
27. máj 2010

@lucia20 mne len ta cierna tam nesekne, keby bol ten spodok iny, ale to uz su detaily🙂 Super, takze ju mozeme objednat, na tej predajni sa dost hybala, asi z nej mali pekny vesiak nie pre deti🙂xixixi Strasne vela veci na uzkom priestore🙂

@kvietok121 dakujem, dufam, ze budu aj dobre funkcne🙂 dobru nocku

memory97
27. máj 2010

@lucia20 nasa je cierno - cervena, sa mi nechcelo hladat na nete, tak som tam supsla prvu fotku, co mali🙂

kvietok121
28. máj 2010

dobre ranko, konecne piatok, dnes pridem znova neskor, mame Staromestské slávnosti, tak ideme s babami d mesta, tak sa držkajte a prajem pekný deň

kvietok121
28. máj 2010

ahojte este spinkate, mala som chvilku cas tak som sa prisla pozriet ci tu niekto nie je, prajem pekny den, musim ist ucit tak sa drzkajte a dufam ze nam nebude prsat

memory97
28. máj 2010

dobre ranko🙂)) dnes nas caka krasny slnecny den🙂

denisocka
28. máj 2010

krásny ako kde,tu je to zas na hovno

evitkamalicka
28. máj 2010

dobre ranecko,
u nas je tiez nadherne, o 7mej bolo 16stupnov

denisocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisocka
28. máj 2010

😀 usp,to malo byť do sukromnej

memory97
28. máj 2010

@denisocka deni, neboj aj k vam dorazi lepsie pocasie🙂 😉 to tebe ta baba take nieco vyviedla? v obchode uz zozenies nove za taku cenu🙂

@evitkamalicka aj u nas bolo rano dost stupnov, takze mozeme upratatat a vsetko bude rychlo suche🙂

denisocka
28. máj 2010

no to hej,len kedy .... maly už ma z toho depky a my mame depky z neho

memory97
28. máj 2010

@denisocka tento vikend hlasili pekne pocasie, ale ci sa zas nejaka rosnicka nepomylila ☹

carmenn323
28. máj 2010

Dobre ranko babulky,dnes vyzera ze bude pekne 😉 idem na dobru vodu na akciu maju tam MDD budem deticky tetovat trblietkami tak sa ozvem az vecer dufam,ze pocasie vyde maj te sa 😵

denisocka
28. máj 2010

no,pokial to bola rosnička menom Iľko,tak ten vždy trepe piate na deviate. my tu na vychode ani nevieme,čo je slnko už

memory97
28. máj 2010

@carmenn323 len dufam, ze to potom pojde dolu🙂 si uzijte pekny den🙂

@denisocka Ilko to nebol, nejaka mlada baba, tak hadam tento vikend pojdete s malym vonku 😎

21
28. máj 2010

Dobre rano, my sme uz sice hore davno, no na pc az teraz. Ospravedlnujem sa vsetkym, ktorym odpisujem az rano alebo cez den, no vecer som uz uplne mrtva. Aj teraz- kde sadnem, hned spim.
Kvietok 121, okrem excipialu si este obcas hodim elocom, no to je hormon-urcite poznas, len tak najemnucko a malicko, ale to len pri uplne zhorsenom ekzeme. Pri prvom som nepouzivala a bolo to strasne, no pri druhom mi uz aj kozna nakazala, ze je to menej skodlive ako ked mam ten zly ekzem. Jeden elocom mi vydrzi aj pol roka. Ale ine premastovacie kremy neznesiem, okrem toho excipialu a kalciovej. Aj ty si ucitelka..?(ten elocom je najslabsia hormonalna mast)
Memory97, skusit fakt len na to kozne, aj ked tam ti budu najprv skusat, co ti sadne a tak. Chcela som ti napisat, ze vsak sa objednaj na urcitu hodinu, ale blbost, u ziadneho dr neberu nacas...(ze by si nemusela cakat v cakarni tolko)

mirkapal
28. máj 2010

@kvietok121 , tie obrazky od kamaratky su super, krasne! 😵 Inak, mate vybrane velmi pekne mena, presne tieto boli vzdy aj moje mena pre buduce deticky 😉 Matej zostal, ale Zuzanu nechcel manzel, takze nakoniec sa nase dievcatko bude volat inak.

mirkapal
28. máj 2010

Co sa tyka pocasia, tak u nas je tiez krasne. Denisocka, neboj, pride aj k vam.

yokralovnayo
28. máj 2010

@lucia20 mne sa zacali robit trochu na stehnach... a nezmizlo ti to neskor ze?? lebo osm pocula ze to vybledne trochu... ved sa natieram stale telovym milekom.. jaaj 😠

memory97
28. máj 2010

@yokralovnayo zial strie nezmiznu, iba casom vyblednu ☹

lucia20
28. máj 2010

@yokralovnayo ja som sa natierala kremami, olejmi a vidis nepomohlo. vraj je to v genetike. ja som mala ale velmi velke, niekde aj centimeter siroke, hlavne na boku. nezmizne to, lebo je to jazva, ale pekne sa to opali a vybledne. buduci rok sa budes slnit a opalovat strie. :D aj ja som to tak robila a z tmavofialovych mi ostali svetlucke.

dnes kym som bola na poradni a u kadernicky, tak som dala strazit baby segre, ta ich vytiahla von na slnko a katka ma po celom tele ekzem. to som jej este vravela, ze nesmie kysle a hlavne nie na slnko. ☹ hovori, ze je ako malman. zirafa z madagaskaru. :D

na poradni vsetko ok, krcok drzi, mala rastie, povedal nam zhruba ako sa to bude vyvijat a co budu robit, tak sme zase o kusok mudrejsi. :D

memory97
28. máj 2010

jaaaj vikend je pred nami🙂 dufam, ze aj pocasie vydrzi🙂))

memory97
28. máj 2010

@lucia20 takze sa budete liecit cez vikend ☹ dufam ze to malej rychlo prejde..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre