♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirkapal
7. jún 2010

@21, no jasne, ze mozes zostat, nikam nechod 😉
Prave som sa objedla, objednala som si pizzu a taaak som to prehnala 😀 Bola uz niektora z vas na predporodnej priprave?

kvietok121
7. jún 2010

ahojte, uz mam vylozene nozicky, baby zvladli sme to detom sa pacilo, sem tam sme museli posepkat ale som stastna ze je to za nami

21
7. jún 2010

@memory97 , 😀 najblizsie budu prietoky, tam by to mohlo byt vidiet... 😉

21
7. jún 2010

@kvietok121 , tak blahozelam!!! 😎
@mirkapal , mne akosi tento trimester prestalo chutit, ale bude to asi zelezom, ktore poctivo beriem... Vsak som pribrala uz 13kg... 😅

kvietok121
7. jún 2010

@mirkapal: ako na kurze? ja sa im tento tyzden chcem ozvat, tak mi kazal dr., inac to fucanie uz zacinam pocitovat aj v skole, vies mame tri poschodia, kazda hodina inde a moj kabinet uplne hore
@memory97: dufam ze si uz zdrava
@21: jasne ze ostan s nami, to je skoro august 😀

kvietok121
7. jún 2010

@21: dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

21
7. jún 2010

@memory97 , ja ked som tehotna, akoby som mala silnejsiu imunitu, nanajvys ma nieco len lizne. (A mozno som len nemala od koho ochoriet 😅 )

21
7. jún 2010

Dakujem vam, ostavam s vami... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
7. jún 2010

my traja ideme k dr vo stvrtok, pojdeme aj na sono, ked tak citam ... verim ze nam sa uz pohlavie nezmeni, my sme si zvykli ze cakame matejka, ved dr povedal krd uvidel pipika ze na sto percent chlap

kvietok121
7. jún 2010

@21: tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime sa budes prva, ktora oznami dobru spravu 😀

21
7. jún 2010

@kvietok121 , neboj, aj keby ze vytiahnu dievcatko, dostanes iba sok, neskolabujes 😀

21
7. jún 2010

@kvietok121 , ano, verim.

kvietok121
7. jún 2010

@21: myslis ze by sa to mohlo stat? dr by sa mohol pomylit???

21
7. jún 2010

@kvietok121 , nam dr povedala, ze chlapcek je na 100% isty a dievcatko nie, lebo moze pipika schovat... Ale pocula som uz pripad, ked sa miesto chlapca narodilo dievcatko, lebo pipik bola pupocna snura. Ale prvych dvoch nam predpovedali so 100% istotou. Takze je velka pravdepodobnost, ze budete mat Matejka.

memory97
7. jún 2010

@kvietok121 super, obrazky sa im veeeeeelmi pacili🙂 😀 ta rozpravka je ako stvorena pre deti😀

@21 urcite, to sa uz nebude moct babo ani hybat, tak to tam pekne doky zachyti🙂 😝 ja som mala tiez skvelu imunitu, ale prvykrat, co ma chytili priedusky som sa vyliecila za 3 dni som bola fit,na to som sla do poradne a tam nadherne vedla mna pani kychala, soplila a chytila som od nej zas nejaku chorobu, a preslo to do horsieho stadia, az mi dali ATB,ale tie som brala iba v polovicnej davke a iba par dni ako mi predpisal lekar, aby babu neublizili a asi to ostalo nedoliecene. Uz ide teplo, tak dufam, ze choroby uz ludia nebudu nosit do poradne🙂
nikam sa nechystaj🙂 pekne ostan s nami🙂

@kvietok121 este to nie je na 100%, hlavne, ze hrdlo neboli, ale kaslem ako za trest a chuda male, s nim to musi v tom brusku hadzat, ale inac mi to rychlo prechadza, akoby to tehotenstvo rychlejsie nicilo bacili🙂
vo vyssom stadiu uz by sa to nemalo stat, ked sa babo nemoze velmi hybat a ma uzsie podmienky v brusku🙂 Moze sa stat, ze sa pomyli ale iba v skorom stadiu, ked sa este babo moze velmi hybat🙂

kvietok121
7. jún 2010

@21: ja uz ani s dievcatkom nepocitam, pozeral to viackrat, nam to je vlastne jedno je to nase prve babenko, ale myslim ze by som bola v miernom soku ...

kvietok121
7. jún 2010

@memory97: 😀 , tak to by bola sranda, xixi

memory97
7. jún 2010

@kvietok121 ak videl viackrat pindik, tak to bude isto chlapec🙂 nam tiez na zaciatku vraveli, ze chlapec, ale maly sa tak vrtel, ze ho sonom ani nevedel zachytit🙂 potom sa maly upokojil a uz to videl pekne, no vravel, ze nech to neberieme na 100% a teraz, ked mi robili vysetrenia, tak ziadna pupona snura a babo sa ukazalo v plnej krase a je to chlapca🙂

kvietok121
7. jún 2010

@memory97: my sme boli vtedy na sone ... asi hodinu, pozeral detailne, a cely cas bol pekne otoceny, takze ked chodil hore dolu tak stale sme nadabili na pipika, dokonca raz dr poznamenal ze sa nam stale predvadza aby sme mali istotu

kvietok121
7. jún 2010

@memory97: preto by to bol pre mna sok, ze dievcatko

carmenn323
7. jún 2010

21:aj ja beriem zelezo a to s toho sa pribera?ja mam uz tiez plus 13 😀

memory97
7. jún 2010

@kvietok121 ked sa maly predviedol, tak to bude iste chlapcek🙂 jedine, ze by schoval aj pindik, tak bude z neho dievcatko😀

memory97
7. jún 2010

robili vam uz testy z krvi na pohlavne choroby?

carmenn323
7. jún 2010

kvietok:ja som bola v 26 tt na 3D tam nam povedali ze chlapec a teraz na poradni mi dokina povie ze vyzerta to na dievca skoro ma kleplo ked mam vybavicku pokupenu uz pre chlapca,tak som volala dokimu co robil 3D,ze ak mam na fotke od neho pindika nemusim sa bat bude to chlapec ale stejne som na pochybach

carmenn323
7. jún 2010

memory:mne este nie

21
7. jún 2010

@carmenn323 , nie tak som to nemyslela. Z toho sa nepribera, iba zatazuje zaludok a preto mi nechuti tak jest. Ale nevadi, od posl. poradne som pribrala iba 0,5kg, dokopy 13kg, e ze nevadi, ze mi nechuti, lebo som pribrala dost.

carmenn323
7. jún 2010

21:uz som sa zlakla ani by som to uz nebrala ved ja sa neunesiem ja som od poradne 1kg 😖 ja som posledny mesiac niaka nenazrana strasne 😀

memory97
7. jún 2010

@carmenn323 nic si z toho nerob, ja som k poslednej poradni pribrala 3kg 😀 a teraz sa radsje ani nepriblizujem k vahe 😀

21
7. jún 2010

@carmenn323 , ja som zrala druhy trimester a prestalo mi chutit akurat, ked som zacala to zelezo. Ale taky melooon alebo jahodky alebo hrozno... 😀

carmenn323
7. jún 2010

ani mi nehovor o melone tetraz som spraskala 3 mega kuse a fucim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre