♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
9. jún 2010

caute kocky

ja dnes rusno,kupila som si super teplaky trojstvrtove,bola som prec na aute,cestou som dostala fajn kontrakciu ale prezila som...zacala som spinit zas+do toho dnes mi stvrdlo brucho minimalne 10 krat uz a pred chvilou som dostala boeost do podbruska ze mi oci hadam z jamok vyleteli od bolesti,ale zijem 😀 ale ja som si uz zvykla 😀

nam doniesli jahody a vela,takze sme narobili dren a idem si dat trosku aj samotne a rano nam donesu zas plnu misu,tak idem zas urobit dren 😀

co je s nikitou ???????ozvala sa?

memory97
9. jún 2010

@groka dnes si mala teda poooriadne rusny den🙂 dren ma nenapadla, keby ich bolo este dost, tak si nejaku spravim

😀 mnam 😅

kvietok121
9. jún 2010

@memory97: ved aj ja si ich aj vykladam, teda sa snazim, preco su nebezpecne???

kvietok121
9. jún 2010

@groka: aj nam mozno zajtra prinesu jahodky, ak prinesu, tak urobime tiez

21
9. jún 2010

@kvietok121 , aj mne z tepla opuchaju fetky, no minimalne a mne to dost vidno na tych mojich palickach... To je preto, ze srdcko sa musi viac namahat-tehotenstvo a hic.

@carmenn323 , suhlasim s tym bodinkom, asi muzovi ani nic ine do porodky nenachystam... 😀
@groka , drzim prsteky, aby ta nebolelo brusko... Mna bolieva hlavne vecer, aj ked beriem magnezko... Ale CS mam 0, takze sa nebolim.

groka
9. jún 2010

baby co mate opuchy?tym trpim uz 2 mesaice treba pit velmi vela vody+nohy vykladat a studenu vodu na clenky

groka
9. jún 2010

ale baby pokial su opuchy mierne tak je to v pohode,ono to robi aj voda v tele,aj vaha,pokial by t obolo velmi vela a aj ine casti tela treba ist k doktorovi pre moznu preeklampsiu

kvietok121
9. jún 2010

@groka: ja to budem mat asi kvoli tomu pitnemu rezimu, mam s tym stale problem, idem sa hned napit

memory97
9. jún 2010

@kvietok121 goka ti uz odpovedala k comu to moze viest🙂

groka
9. jún 2010

baby v tychto teplach aspon 3 litre bez srandy

kacena4
9. jún 2010

cafte babenky
citam, ze pisete o opuchoch, tiez mam tento problem uz zopar tyzdnov a mala som aj bielkoviny na jeden +
dnes je to neunosne, neopuchli mi len nohy ale aj ruky, hanky a dlane, vobec nemozem ohnut ruky v dlan a boli to
pozerala som na nete nieco na to, ale nic som nenasla, co mi poradite? - pijem vela, vela, nohy mam takmer stale vylozene, ale ked idem hoci aj na zachod tak hned su ako balony a tazke ako tehly stale pouzivam podkolienky co mi poradil lekar ale na ruky sa neda ☹

groka
9. jún 2010

@kacena4 a to uz mas od kedy aj ruky?ci dnes len prvy den aj ruky sa pridruzili?
to by som sa naplasila,zmeraj si tlak ak mas moznost ci nemas vysoky
a baby nesolte jedla,nejedzte udene,maso ked tak menej ako obvykle a nepite mineralne vody!!!!!!!!ja som uz prestala,len vodu z vodovodu

kacena4
9. jún 2010

groka: uz to mam asi 2 mesiace aj ruky aj nohy, teda presne prvy krat som opuchla v nemocnici vo februari
aj gyn o tom vie, vzdy mu to poviem, tlak mam dobry (merany u gyn)
nejem udene, nesolim (takmer vobec) akurat obcas pijem mineralky lebo mi nechuti vodovodova voda tka pijem miner. riedenu s dzusom (hoci teraz som mineralku nepila uz par dni lebo mi jiu nemal kto kupit tato je na sluzobke ☹ )
no uvidim ako bude dalej skusim si zohnat tlakomer a pravidelne sa merat

memory97
9. jún 2010

@kacena4 lekar ti nic neodporucil? alebo skus tie studene zabaly ako pisala goka, ci sa to nezlepsi...

kacena4
9. jún 2010

inak mam z toho tazku hlavu aby sa nieco nestalo hlavne babatku ☹ ☹

kacena4
9. jún 2010

skusim obklady dik za radu

kacena4
9. jún 2010

uz mi trpnu nohy, idem si zasa lahnut dik za rady

kvietok121
9. jún 2010

@groka ja viem ja mam problem s tym litrom, ja viem ja viem ... vzdy si poviem ze bude lepsie pit

kvietok121
9. jún 2010

preco sa nesmu mineralky???

memory97
9. jún 2010

@kvietok121 bublinkove sa nesmu... prispievaju k opuchom... a vodicku musis pit viacej v tychto horucavach...

kvietok121
9. jún 2010

@memory97: ja viem ja mam s tym stale problem, co pijete ja tiez cistu vodu nemusim, prave som spravila citronovu limonadu - citrom a trstinovy cukor

kvietok121
9. jún 2010

@memory: aha mozno aj pre to mam ten pocit, pretoze ako zacalo byt teplo prestala som s cajmi a zacala s mineral water

carmenn323
9. jún 2010

no to ja pijem malo viac ako 1L nevipijem uz toto sa premaham ale snaszim sa

mata1001
9. jún 2010

ahojte baby mozem sa k vam pridat?

chcem sa vas opytat ako robite tu dren z jahod? 🙂

evitkamalicka
9. jún 2010

@carmenn323 1l je malinko a hlavne teraz v tomto teple, ja tiez za normalnych okolnosti vela nepijem, ale ako som tehu a teraz v teple minimalne 2l

kvietok121
9. jún 2010

@carmen323: aj ja som rada ked presiahnem 1l, teraz si na to davam velky pozor, myslim ze pod liter neklesnem nikdy ale potom dalej je vacsi problem

kvietok121
9. jún 2010

@mata001: ahoj jasne, ja len rozmixujem jahody, nedavame tam ani cukor, nic, naplnim do kelinkov a dam zamrazit .... mame to tak radi

carmenn323
9. jún 2010

baby ja sa neunesiem dnes som si po doma dala saty a ked som sa zbadala v zrkadle bolo mi do placu som jak bomba 😢

mata1001
9. jún 2010

@kvietok121 jaj to je take lahke? aha no vdaka skusim najprv z malej davky...mm take lubi viac ako nanuky...tak by som to spravila...

a co sa tyka toho pitia tak ja tiez vypijem velmi malo...malokedy presiahnem 1l...

mata1001
9. jún 2010

@carmenn323 ty aspon mas saty ktore na teba vylezu...ale ja nemam ani saty...ani 3/4 gate nemam...musim navstivit par obchodov...a pokupit par veci ved nemam co na seba... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre