♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiffanka
9. aug 2010

@liba78 pekne si to povedala 😉 Tak to bude vždy.

tiffanka
9. aug 2010

baby ja mámodvčera kockové brucho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
9. aug 2010

@liba78 vsetky tri ucitelky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tiffanka
9. aug 2010

@kvietok121 áno ťahám 😉 Ty už si dnes v 39tt nie? uff, ako to bežíííí.... 🙂

kvietok121
9. aug 2010

@tiffanka to je ake poznam len bruho zvlastneho tvaru, ked sa poriadne natahuje, tak vsade nejaky ten kopcek 😀

kvietok121
9. aug 2010

@tiffanka ano dnes som v 39 o tyzden mam termin

liba78
9. aug 2010

@tiffanka tak to poznám 😀 😀 to je ako by mal dva zadky a kazdý na inej strane. Mávam to keď ráno vstanem 😀

@kvietok121 no to muselo byť zaujímavé.

kahlan1
9. aug 2010

ahojte 🙂
mám jednu otázku - už sa aj otvárate?

kvietok121
9. aug 2010

@liba78 bolo ale skoro tri hodinky sme vydrzali 😲

lucia20
9. aug 2010

@liba78 no rozpravat sa neda uz poriadne ani s dvoma babami v dome. :D

@kvietok121 muz teraz niekde brusi po slovensku, lebo ho vyslali na zaskok. zatial sa nic nedeje, tak idem s babami rychlo kupit tie papucky a ked ma to chyti niekde vonku, tak sa ryhclo odveziem na kramare. :D

kvietok121
9. aug 2010

@kahlan1 ja len 1 cm, dufam ze sme sa nezavreli da sa to vlastne???

kvietok121
9. aug 2010

@lucia20 moja zlata obdivujem

liba78
9. aug 2010

ozaj a nemá dnes Akika prísť z nemocnice ?

kvietok121
9. aug 2010

@liba78 ano ma tiez cakam ci sa neozve

cert33
9. aug 2010

zdravim augustovky, tak sa hlasim, ze uz to mam za sebou, 4.8. o 00:10 sa mi narodila dcera Lilianka s vahou 2450g, 46cm. Je to taky stuplik, ale materske mliecko jej velmi chuti, takze snad to rychlo dobehneme 🙂

kvietok121
9. aug 2010

@cert33 gratulujem k princeznej

liba78
9. aug 2010

@cert33 gratulujem a super že jej mliečko chutí. Aspoň bude pekne priberať 😉 no páni @tiffanka ďalšie mimi do tabulky. posli prosím aj foto do albumu na augustovemilaciky2010@gmail.com

kahlan1
9. aug 2010

@cert33 gratulujem 🙂
@kvietok121 to uz sa asi nezatvori 🙂 aspon dufam, mne dnes povedali ze som na 1,5 cm 😉

kvietok121
9. aug 2010

@kahlan1 tak tiez uz pomaly, ja pojdem najblizsie vo stvrtok tak uvidime ci sme viac

lji
9. aug 2010

@kvietok121 som z NR-teda z blízkosti. presnejšie, presúvam sa na miesta kde som bližšie pri mužovi keď je v robote aby mohol byť čím skôr pri mne 😀

@lucia20 probúh držím päste ale ja na tvojom mieste by som šla do nemocnice. predsa len po odtečení ti môže hroziť infekcia 😕 teda neviem, myslím.....

kočky a ste tu aj nejaké prvorodičky ktoré ste rovnako vyplašené ako ja 😔 😔 alebo už len skúsené maminky??

lji
9. aug 2010

@cert33 gratulujem k maličkej babmbulke.... a trošku závidím že to už máte za sebou 😅 ale len v dobrom 😉

kvietok121
9. aug 2010

@lji aj ja som ten tip ye som pri muzovi, najpr som rozmyslala ze pojdem do krasna tam ma svokrovcov, to bude do nemocky len 10 min, a svokor je stale doma na dochodku kedykolvek ma hodi, ale nechce sa mi bez muza a ten musi robit, tiez som prvorodicka a tiez mam najvacsi strach kym to zacne potom ked uz budem v nemocke to uz nejako zvladnem

vladka84
9. aug 2010

@cert33 gratulujem, huraaa dalsie babo 🙂 super, ze mate mliecko, mala rychlo dobehne ostatne deticky... a aky bol porod?

lji
9. aug 2010

@kvietok121 no presne. sice mam u švagrinky veci že keby nahodou tak by ma bud vzala ona alebo si zavolam sanitku ale ja by som predsa len radsej pockala na mužíka 😅 a ešte by bolo fajn vedieť kedy presne porodím. môj termín oficiálny je 29.8., neoficiálny bol 8.8. a môj doktor zahlasil ze to bude skor ako je ten oficiálny takže ja ani neviem na čo a na kedy sa mám pripraviť. si statočná ked hovoríš že ked už budeš v nemocnici tak to zvladnes. ja hovorievam že ked už budem doma z nemocnice tak to hadam zvladnem 😝 najmä ked som si presla zase obdobim kedy by som tam malu najradšej zamurovala nech odtial nevyjde a bola som uz spokojna a zmierena a švagrinka mi dala zoznam veci ktoré potrebujem a nejak som zistila že ešte vôbec nie som tak dokonale pripravena ako som si myslela 🙄

mirmaj
9. aug 2010

@jankasramka presne ten antikolikový používam, ale skúsim teda pozrieť z aventu 🙂

vladka84
9. aug 2010

@lji mame rovnaky termin - ten oficialny 😉
uz mame doma vanicku - Timka ju hned vyskusala, sadla si do nej, aj lahla s pokrcenymi nohami, tak ze ci jej nenapustam vodu 😀 ona musi vsetko vyskusat, aj cumlik vyskusala, ze ci dobre chuti, aj do perinky sa chcela zabalit, este dobre, ze do kociara nevliezla 😀 😀 😀 😀

vladka84
9. aug 2010

@liba78 aku flasku si kupovala v lekarni? Na oslavu negativnej kultivacie? asi mi uslo nieco 😒

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladka84
9. aug 2010

baby, som si kupila odsavacku - len taku balonikovu obycajnu, keby nahodou... ale ani neviem ako sa to pouziva 😀 pri Timke som mala pozicanu, ale nebolo treba ju pouzit...

vladka84
9. aug 2010

@lucynocka jeeej, no super, tak uz sme tri... 😉 a co budete mat teraz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre