♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
7. jan 2010

Tiriel 😨 ☹ Nemala si zlcnikovy zachvat? Teda ja som taky ani nevidela ale v tehu sa to stava..
Uz je ti lepsie?

halintoa: ano, stale bolia, troskicku menej, ale su hrozne citlive a nafuknute 🙄 😒

cristine
7. jan 2010

ahojte. teda, tu sa toho pise... 🙂
ja nestiham, lebo sa musim ucit, resp. mucit ☹ je tu niektora z vas studentka VŠ? ja som v poslednom ročníku a este mame nejake skusky, diplomovka,statnice.... a potom augustovy miláčik 🙂 aspon nieco pozitivne.

a inak, bola tu debata o menach - mne sa velmi paci David a dievcenske este vobec nevieme...

jankaat.
7. jan 2010

a k tym menam..mne sa velmi páci Emmka a Oliver... ale "chudak" ocinko nie je spokojny ani s jednym..

tiriel
7. jan 2010

tea, hej? v tehotenstve zvyknu byť žlčnikove zachvaty? no vyzeralo to tak, pamatam sa že som toto mala tesne pred porodom na "koze" . ešte som mala držať,netlačiť a ja myslela,že my vyskočí žlčník spod rebier. sa mi ešte smiali že sa nestažujem že rodím,ale že ma boli žlčnik.
inač, určite som si nejak podraždila žaludok , lebo už včera som vam písala,že mi je divne. ja som z noci na rano vypila 2litre pomarančoveho džusu a už mi bolo rano zle,nato asi 5 kiwi, zemiaky a všetko možne a večer som to dorazila ešte s kiwi a noc to istila . ale možem povedať ,hadam nezakríknem, že mi je fajne

tea333
7. jan 2010

Cristine hlasim sa, zajtra mam skusku, uz sa tiez musim poriadne domucit 🙂

Jankaat...tak nech nieco navrhne, ked je taky mudry, a potom sa vzda..uvidis

Moj chlap zacal s takou myslienkou ze ked syn tak tiez Dag (po nom samozrejme) ale mne sa to jednoducho nepaci zeby sa volali rovnako.. 😠

evitkamalicka
7. jan 2010

ahojky, tak sme doma z poradne, zobrali mi 4 skumavky krvi, vaha nezmenena, robili mi aj ultrazvuk, malinke pekne podrastlo, za chvilu hodim foto....dalsia poradna 4.2.

bihan
7. jan 2010

Tiež som niekde čítala, že v tehotenstve sa žlčník prejavuje častejšie. Osobne ani neviem, kde presne žlčník mám 😅

Tiriel, pomarančový džús je dosť ťažký na žalúdok.. poznatok z poopičných stavov 😝

Mne je dnes tiež pekne naprd, až by som povedala, že sa vrátili nevoľnosti.. bleee...

Inak už to cítim v kostiach, že ak to bude chlapček, tak bude Daniel alebo Gabriel.. Daniel by bola Sára, keby bola chlapec 😀

jankaat.
7. jan 2010

tiriel ...citrusove plody su vraj tazke na zaludok...cize asi aj ten pomarancovy dzus nebol najlepsi napad..ale hlavne ze ti je lepsie.--

tiriel
7. jan 2010

my mena nerišime,lebo muž chce take klasice ako Veronika, Monika 😅 🙄 a ja zas vymýšlam - ale zas ja chlapčenske ma vybrate - ako Tadeáš alebo Tobiáš 😀 to su moje. Dievčatko by mohlo byť aj Johanka , mne sa take páčia. ale muž včera došiel že bude Evička ,tak nech si to vola ako chce ,aj tak posledne slovo budem mať ja

cristine
7. jan 2010

Tea, som rada, ze nie som sama. teda ti prajem vesele mucenie. 🙂 ale teraz ja si robim srandu, ze viac hlav, viac kapusty, s tymi nasimi babatkami 😀

tea333
7. jan 2010

cristine uvidim ako sa nam bude spolu ucit 🙂 Ked male ma hlavu ako desatina hrasku 😀 😝
Myslim ze by sa mu mohlo nieco stat z tej mojej mudrej knihy, nebudeme riskovat 😀

halintoa
7. jan 2010

bihan: tú možnosť dať meno Gabriel závidím, MM je zásadne proti 😠 , pritom je to také krásne meno

janusa127
7. jan 2010

halintoa mňa tiež ešte bolia prsia a sú "riadne plné" 😅 ...

evitka jej, to sa už podobá na človiečika 🙂 a vieš aké je veľké?

jankaat.
7. jan 2010

tea chlap a nieco normalne navrhnut??..a moj chlap- pochybujem 😅 😀 ..on si stale vravi ze si vyrobil chlapca Janika.. ale take meno mu nedovolim dat ani keby co bolo 😖 😀

evitkamalicka
7. jan 2010

janusa nieco cez 2cm

lenadka
7. jan 2010

ahojte
hali, hlasim na tvoju otazku, prsia uz tak velmi nebolia, este v noci ked idem na WC citim ze su citlivejsie ale cez den je to ok, ked som doma nenosim podprdu, ked sme vonku tak potom ma bolia, lebo ma to tlaci 😅

tie mena su krasne Gabriel, Daniel, David...chlapcenskych je mnoho co sa mi pacia, ale mame problem s dievcenskymi, mne sa napr. pacilo meno Ema, Alica, navrhovala som to pri prvom tehu a mm ani pocut, preto tie uz ani neskusam a hladam nove varianty, na Elisku som sa ho este nepytala, ale to meno sa ani neda povedat skaredo, asi preto sa mi paci 🙂
aj Johanka je krasne 🙂

zuzana76
7. jan 2010

ahojte

mne sa tiez paci meno daniel a pre dcerku zase gabriela 😅 , ale obe by mi asi u MM nepresli, este aj Dominik s ami paci, lebo by sa hodilo Dominik a Patrik

halintoa
7. jan 2010

Ďakujem za odpovede kočky, ja sa fakt priveľmi pozorujem, zdá sa mi, že mňa už tak nebolia po tom, čo ma tak začalo bolieť a pichať bruško. Upokojím sa zrejme až po kontrole, ale tá je až na budúci týždeň 😠 .

lenadka
7. jan 2010

zuzi mm poveal ze moze byt Dominik alebo Dominika, ale to tomu malemu nemozem urobit 😅 ak sa narodi v termine, malo by naraz meniny aj narodky, vadi mi to uz pri st. dcere, ta ma vsetko pokope v priebehu mesiaca, Vianoce, narodky, meniny, teraz podostava darcekov ze nevie co s nimi a potom cely rok nic 😅 preto jej robim na den deti sviatok a zvycajne aj nieco kupim, vlani dostala bicykel-ved kedy je na to viac vhodny cas ako v lete aj sa na nom hned ucila jazdit a isli sme do ZOO nech je jnie je luto ze ma sviatky v kope 🙂

zuzana76
7. jan 2010

tiriel,aj mne to pripomina zlcnik, mna pobolieva takmer stale, ked mal maly 2 mesiace , tak som mala zachvat, ale mne to teda trvalo asi 3 hodiny, vtedy som nevedela,ze mam zlcnikovy kamen a v septembri 2009 mi ho diagnostikovali na sone, vraj kamene vznikaju aj pocas tehotenstva, tak mne museli vzniknut v prvom, lebo vtedy som ziadne problemy nemala a po porode sa mi zhorsilo travenie

zuzana76
7. jan 2010

no, ja ak vsetko pekne pojde, budem asi aj tak rodit v juli, teda koncom, lebo budem mat sekciu a termin mam 1.8. no a sekciu zvyknu robit tak tyzden pred terminom, takze by to mal tiez natesno , ale co ja viem, to mi az tak nevadi . No ale uvidime, este nad menami velmi nerozmyslam, sice sa mi pacia viacere , ale s MM to bude boj 😀 , lebo jemu sa nic nepaci

bihan
7. jan 2010

jáj, prsia bolia stále dosť a v posledných dňoch chodím v noci čúrať 🙄 Neznášam to.

halintoa
7. jan 2010

bihan: to ja chodím v noci už min. týždeň a tiež z toho nie som na vetvi 🙄

zuzana76
7. jan 2010

ja som praveze chodila doteraz v noci a posledne uz nejako nie

a prsia bolia obcas, ked si ich chytim, alebo mam podprsenku, hlavne ale bradavky

zuzana76
7. jan 2010

ozaj leni, aj moja sestra to vzdy mavala pokope, vsetky sviatky - je Lucia, 18.12. ma narodky a potom Vianoce, ale nejako sa nikdy nestazovala

jankaat.
7. jan 2010

my budeme mat cela rodinka vsetko pokope- ja narodky a meniny, priatel narodky, a este aj drobec v auguste- uz len meniny mu vybrat v auguste tak cely august budeme oslavovat 😅

zuzana76
7. jan 2010

aj my mame vacsinu oslav v auguste a juni

jun ja narodky a muz meniny - jul - syn meniny - august - syn narodky, ja meniny a muz narodky 😀 , ale mne to vyhovuje, robim jednu oslavu v juli - to je ako prve kolo narodenin a menin a potom druhu oslavu v auguste- to je druhe kolo narodenin a menin

jankaat.
7. jan 2010

a k tym prsiam-mierne bolia a su akesi vecsie.. ja som zvedava kde ja budem kupovat podprsenky- take velke ani netusim kde zozeniem uz teraz mam s tym problem 😅

lenadka
7. jan 2010

zuzi, ja mam napr. tyzden medzi narodkami a meninami a vzdy mi to ako malej vadilo, teraz uz nie, lebo robim len jednu oslavu 😀 pri malej tiez len jednu a to mi vadi viac, jej by som aj dve urobila, ale nik nechce chodit 2x v takom kratkom case, tak vzdy dostanem prikazom vybrat 1 termin kedy sa vsetci zlezu 😅

zuzana76
7. jan 2010

leni, takze si asi tiez junova, alebo este majova? 😉

ja mam zase radsej oslavy takto pokope, a maly ma mesiac medzi tym - meniny 6.7. a narodeniny 3.8.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre