♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
31. aug 2010

@liba78 ozaj- doma uz dost dlho nemame mlieko- lebo ja ho zboznujem ale nemala by som ho pit velmi, tak mm neprovokuje a nekupujeme radsej....ale dnes uz idem kupit ked ma mati necha...som zvedava na ten tvaroh 🙂

(pocuj- dufam ze si to tu nikto neprecita- ako dam skysnut mlieko?! to mam dat na slnko ci len tak vonku, ci ako?a ako dlho? hahaha, no blba som...co uz....ale kravu by som snad vedela podojit 😎 )

dabe
31. aug 2010

@vladka84, @maculienka123 som rada ze v tom nie som sama 🙂 . Uz fakt neviem ako mu mam dohovorit, aby isiel von. Zacala som pit aj akysi malinikovy caj, ale az teraz, vraj sa ma od 36tt, ale to uz akosi nestiham 🙂 . Kokso treti den po termine a mne sa to zda byt uz ako vecnost. Vcera som bola na poradni a dr mi povedal, ze sa este vobec neotvaram, tak neviem, ci sa tam ten maly zabyval uz na vecnost alebo co. Ale vyvolavania sa bojiiiiim a dufam, ze sa maly spamata a uvedomi sa, ze uz je cas 🙂

jankasramka
31. aug 2010

ta akika sa nejak neozyva sa mi zda- snad si nenechali samka v nemocnici.... 😖

jankasramka
31. aug 2010

@vladka84 ja som bola tiez hyperaktivna, ale uz od 8mesiaca aby sa to stihlo rozbehnut...ja som dala kludne aj bicykel a trosku prechadzky na koni- to sa bombovo rozhybe panva... ale tak teraz ti uz naozaj ostavaju len schody- pohopsaj si este mas par hodin do septembra 🙂

akika722
31. aug 2010

@mirmaj no ahojte kočky 😀 s tym hlasovanim super,to stači dakujem krasne...no u dr.sme boli zastupovala ju ina naša ma dovolenku...tak sme čakali hodku a pol 😖 ale vzala nas,tak sa jej zdalo všetko ok,len nam pre istotu dala kvapky do ušiek a mam ho sledovať teplotky a tak či nema,že vela robi aj počasie že to vnimaju babatka.no 2 hodky mal dnes take-nijake nekludne plačlive ale potom zaspinkal a spal 4,5hodky,zaspal aj paťko a ja s nimi 😀
napapal sa a zAse spal 4hodky už sme okupkany a papaaame 😀
som zvedava na noc

akika722
31. aug 2010

@kvietok121 malinky je kraaasny 😀

akika722
31. aug 2010

@jankasramka jéééj jak si tAM maly leži ako velky chlapček 😎

akika722
31. aug 2010

@jankasramka aky je zlatučky 😀 maniak po mamičke???
ja vas teraz dočitavam 😉

akika722
31. aug 2010

ja pridem a vy odidete ☹

katulkaaaaaa
31. aug 2010

@akika722 ahoj som tu nachvilku 🙂

katulkaaaaaa
31. aug 2010

@jankasramka maly je uzastny super foto 😉

akika722
31. aug 2010

@katulkaaaaaa ahooooj čo robi Simonko?spinka???

katulkaaaaaa
31. aug 2010

@kvietok121 podareny su 🙂

memory97
31. aug 2010

@liba78 u nas nekuria, tiez som dnes zapla ohrievac a maleho zababusila🙂
xixi my to mame lepsie, malemu su este veci troska velke a hlavne rukavy, ani rukavicky nepotrebujeme a to sme ich dostali neurekom.-)

@jankasramka to som rada, ze sa to malemu pacilo🙂 Mateo je zlaty, ale nemusis ho nechavat pracovat uz od mala, ved bude z neho workoholik.-)

@liba78 malinky je uz dnes v pohode, musim poklopat, ale cely den pekne spinkal, plackal iba ked bol hladny🙂 zabrali mu tie kvapky, co nam dala lekarka a aj bananik a mrkvicka. Som sa tolko nasmiala na malom, ked som mu to davala na lyzicke, lebo nevedel este co je banan🙂xixixi

katulkaaaaaa
31. aug 2010

@akika722 Simonko pozera a mrnka si dufam ze uz zaspinka,lebo uz je hore dost dlho,sme okupany,napapany tak uz by aj spat mohol 😀 a co Samko?

akika722
31. aug 2010

@katulkaaaaaa Spinka chrustik opčas zapišti ale zatial to je dobre.dufam že aj noc bude dobra 😉

katulkaaaaaa
31. aug 2010

@akika722 moja mas tu podozku v posielke na kontrolu dychu?ja nemam stale som s malym,ale rozmyslam ze to kupim...aj v noci ho mam pri sebe akasi zacina byt strasne bojazliva,len nakukam ci dycha...

akika722
31. aug 2010

@katulkaaaaaa namam ju 😒

katulkaaaaaa
31. aug 2010

@akika722 a mas maleho v postielke ci pri sebe v noci?

akika722
31. aug 2010

@katulkaaaaaa v postielke väčšinou no nad ranom už pri mne lebo už začina byť rano nekludny a pri mne pospi ešte take 3-4hodky

akika722
31. aug 2010

kočky to už možem po troške cvičiť?mame krstiny 18teho no musim zhodiť s kufra a tie šunky booože nemam čo nane 😠

majka35
31. aug 2010

baby... ahojte, ako to robíte, že tu stíhate písať, ja sa nestíham pomaly ani osprchovať ... 😀

katulkaaaaaa
31. aug 2010

@akika722 ja ho mam kazdu noc pri sebe sa ho bojim nechat v postielke...nemam ju uplne pri postely,som normalna ze sa tak o neho bojim?

katulkaaaaaa
31. aug 2010

@akika722 myslim ze cvicit sa nesmie ak kojis...ja som zacala pri viki cvicit ked mala 14mesiacov-a mala sa mi zo dna na den odstavila-ja neviem ci mi mlieko zhorklo,dovtedy bola u mna zavesena na prse stale odvtedy ani tuk... 😨 dr mi povedala ze to preto lebo som zacala dost intenzivne cvicit

akika722
31. aug 2010

@katulkaaaaaa ja mam postielku uplne pri posteli kady večer si ju tam poctivo priťahujem 😀
je to normalne že sa o neho bojiš myslim že každa matka sa boji o svoje dieťa 😉

majka35
31. aug 2010

baby, kúpte si ten monitor, alebo požičajte, ja som pri barborke nemala a nevyspala som sa, lebo som ju v kuse kontrolovala aj počas dňa som jej dávala pod nos naslinený prst ... teraz, ked ho mám, sa viem konečne vyspať ...
@katulkaaaaaa je to úplne normálne 😉

akika722
31. aug 2010

@katulkaaaaaa a aspon take cviky na nohy nie take unavne alebo na zadok len take zdvihania???alebo ODREZAAAAAť SADLOOOOO 😅

jankasramka
31. aug 2010

@majka35 😀 pri kojeni povecsinou 😀

akika722
31. aug 2010

@majka35 bude lepšie moja od štvrtku,deti v škôlke... 😀 😀 😀

majka35
31. aug 2010

@jankasramka ???????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre