♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
29. aug 2010

@lucia20 som rada ze je lepsie

dajna11
29. aug 2010

@lucia20 malá je rozkošná,krásne bábo a verím že sa rychlo dostnae domov k vám.....

akika722
29. aug 2010

@lucia20 moja prečo by si otravovala????ja som velmi rada že sa ozveš a daš vedieť ako sa vam dari,vkuse sem chodim a čakam či nenapišeš 😉

memory97
29. aug 2010

@lucia20 to je super, ze mala je v poriadku a na tych fotkach ten maly anjelik ani nevyzera, ze by jej nieco bolo. Len nech ju mas cim skor doma a uz bude vsetko ok🙂 A to mliecko, to je super, nedaj, nechaj vsetko pre malu, lebo nikdy nevies aky z nej bude hlados🙂 a mozes ho zuzitkovat aj pri prikrmoch🙂 je to to najlepsie, co mozes pre nu urobit🙂 drzim prsty

memory97
29. aug 2010

baby ja mam dnes dost. Prvykrat od kedy sme s malym doma som mala dost. Prisli sme z vonku, spinkal v kociku, nakojila som ho. Bol este hladny a dala som mu troska odsateho mliecka... hodinu mi skoro grcal mliecko a k tomu sa este pokakal, no zvuk to malo akoby mal hnacku, sme ho rovno okupali... dufam, ze to nie je nic vazne... Grcnut si grcne, ale tak vela mliecka este nikdy nevygrcal☹ Dufam, ze ho to prejde...

akika722
29. aug 2010

@memory97 neboj prejde 😉 aj moj pri kakani už mal take zvuky a aj to tak vyzeralo 😒
BABY ZABUDLA SOM VAM PODAKOVAť ZA HLASY VčERAJšIE TAK ´DAKUJéééééééééééééééééééM 😀

akika722
29. aug 2010

kde ste zase???????????????????,,

memory97
29. aug 2010

odsavame🙂 a pozerame talent maniu🙂

akika722
29. aug 2010

@memory97 ☹ ☹ ☹

memory97
29. aug 2010

dnes je tu mrtvo 😀

liba78
29. aug 2010

Ahoj babulky...
@groka krásne rastie jurko 🙂
@lucia20 Luci super správy, malinká je krásnučká. Už aby bola doma 😉 Len nám píš aj naďalej všetko, potrebujeme info ako sa jej darí. 🙂 A aj tebe samozrejme.
@memory97 náš vracia, keď zhltá moc vzduchu a negrgne.
@akika722 už som tu 😉

akika722
29. aug 2010

@liba78 huráááááááá 😀

liba78
29. aug 2010

@memory97 to máš pravdu, aj ja som pozerala. Najmenej zapísaných stránok. 😝

liba78
29. aug 2010

@akika722 na ktorom ? náš na lavom. Alebo Semi spí ? 😀

akika722
29. aug 2010

@liba78 spinka moja cica ale nevedel zaspať chcel asi tiež pozerať talent 😀

liba78
29. aug 2010

@akika722 a ktorý talent si pozerala ? joj alebo markíza ? 🙂

memory97
29. aug 2010

@liba78 aj nas, ale toto bolo vela, som ho musela prezliekat, lebo bol cely mokry...☹

liba78
29. aug 2010

@memory97 no tak to bolo veľa. Uvidíš, čo bude pri ďalšom papaní. Snáď to bolo len nejak zle zapasované v brušku. Ak to bude znovu, šla by som k doktorke. ☹ Chudáčik maličký. Nemal teplotu ? Nebude súvis s tým očkovaním ?

akika722
29. aug 2010

@liba78 joj a ty???včera sme boli vonku po obede maly bol teplo oblečeny a ked sme išli z obchodu spustil sa vietor silny tak som na neho deku ešte hodila a aj sme zmokli,no krpec nieee ale kycha mi a občas sa mi zda že ma plny noštek ale ked spinka dycha čisto.POMOOOOOC 😲 😲 😲

akika722
29. aug 2010

@memory97 TO BOLO TO PRVE OčKOVANIE DO PLIECKA žE?MNE HO OčKOVALI EšTE V PôRODNICI

liba78
29. aug 2010

@akika722 tiež joj. vedšinou. Ja idem zajtra s malým na to očkovanie. ☹

liba78
29. aug 2010

Babenky, moc sme nepokecali. Malý zaspal, idem si umyť zuby a spať. Zajtra nás čaká to očkovanie a potom detská doktorka. Tak zatiaľ. Dobrú..............(snáď sa vyspím) 😅

lucia20
29. aug 2010

ahojte, este som vas stihla??? este ma o hodinu caka jedno odsavanie, tak sa tu tulam po nete.... 😀

akika722
29. aug 2010

@liba78 dobru aj ja padam zajtra som sama s detmi 😒
@lucia20 jéééj moja aj ty už funguješ v noci??? 😀

lucia20
29. aug 2010

@akika722 no jasne, sak keby som isla teraz spat, tak mi v noci prasknu prsia... ved len doteraz sme odsali za dnesok 1800ml. mliecka. vies si predstavit ako by som vyzerala po siedmich hodinach??? :D

akika722
29. aug 2010

@lucia20 budeš mať plny mrazak 😀 aj susedia 😀

lulu4
29. aug 2010

@lucia20 ahoj uz tu asi nikoho niet.a to mas nejake presne casove intervaly v kt.odsavas?aku pouzivas odsavacku?a v com skladujes odsate mliecko?to staci mat v chladnicke ci zamrazovat?dakujem za odpovede a aby som nezabudla Tatiankine foto a takisto spravicky o nej si vzdy rada precitam lebo vam moc drzim palce

lucia20
29. aug 2010

@akika722 mojko, uz teraz mam plny jeden suplik a to som dnes liter odniesla.... musim nejako vymysliet ine skladovanie, lebo tatko toho vela nenamrazime. asi vyuzijem zase pollitrove flasky, tak ako pri katke...

akika722
29. aug 2010

idem ja baby nech mam niečo s tej noci...tak dufam že zajtra budem mať čo čitať
@lulu4 inač to o mliečko uskladnenie aj mne zaujima
@lucia20 luci v čom to mliečko uskladnuješ a každe mraziš zvlašt či zlievaš spolu???

akika722
29. aug 2010

@lucia20 domaca mliekareň 😀 ale to je dobre zide sa ti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre