♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
3. nov 2010

@jankasramka jeeej, ake su pekne farebne tie plienky... ja mam teda jednorazovky, lebo som pohodlna, ale ked som o tom teraz citala, tak to nie je az take tazke s nimi 😕

vladka84
3. nov 2010

@akika722 moja sa tak tiez dnes vykrucala a normalne sa aj usmievala na plafon a debatovala s nim 😀 najprv som myslela, ze tam vidi tiene, ale nic tam nebolo, tak neviem, ci to ma taku bujnu fantaziu uz od mala 😝

akika722
3. nov 2010

@vladka84 no...nech im fantazia vydrži čo najdlhšie lebo ked sa dostanu do tej reality 😖

vladka84
3. nov 2010

ja som za stretko niekde v strede... napriklad tu: www.penzionfantazia.sk

lji
3. nov 2010

júúj kočky ako vás mám stíhať čítať??? 😔 😔 😔

@liba78 ale ten náš nie je až taký velky ako klasický cane corso.tento náš je taký lahší typ. aj kvôli tomu sme prestali chodiť na výstavy.čiže ak tvoje deti videli niečo ako máme my tak to je taký normálne malý pes 😉

lji
3. nov 2010

@vladka84
@akika722 no kočky ja sa občas až začnem báť ked sa malá takto vykrúca niekam a nič tam nie je 😕 už si z nej robím srandu či tam vidí duchov 😕 no ale sranda sranda len či tam fakt nie sú. a nie je nič horšie ked ju držím na rukách a ona sa začne smiať poza môj chrbát do okna do tmy 🙄

lji
3. nov 2010

@jankasramka tie plienky sú krásne. musím popozerať spätne čo si o nich písala lebo ma zaujímajú. ale tak môžeš zhodnotiť-čo je lepšie. "umelé" alebo tie čo používate?

danulienka35
3. nov 2010

@akika722 krasny vecer prajem vsetkym babulkam 😉

akika722
3. nov 2010

@lji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@vladka84 kto fantaziruje?????????? 😀 😀 😀 😀 😀
@lji no cica mm ma aj nočne tak nestraš...kraaaaaaaaaaaasny hafan

akika722
3. nov 2010

@danulienka35 ahoooooooooooj...malinka hajka??????nam prišiel tatik z prace tak maly sa ide roztrhnuť od smiechu 😀

danulienka35
3. nov 2010

@akika722 no nam tiez tatik dosiel a mala nechce spat normalne dnes je nejaka ina

akika722
3. nov 2010

@danulienka35 moj tiež dnes divne spal...rano vonku cez 4 hodky potom nieeeee,zaspal ked trebalo isť pre Paťka tak som ho musela zobudiť a potom spal cca od 15.30-16.30 v manduce

danulienka35
3. nov 2010

@akika722 no neviem aj kamoska povedala ze sa jej malicka pucila pri kojeni a nasa tiez neviem co to je

akika722
3. nov 2010

@danulienka35 zajtra bude snad lepšie 😀

danulienka35
3. nov 2010

@akika722 ja to beriem v pohode len kamosku lutujem vies dosla o miminko v 8 mesiaci tehotenstva a ma teraz strach

akika722
3. nov 2010

@danulienka35 potratila v 8 mesiaci??? ☹ a teraz ma babo???ake stare?

lji
3. nov 2010

no baby saška dnes mala táááke velké bruško.stále prdká,pučí sa a plače.neviem čo jej dnes 😖

a práve sledujem mm ako okúpal sašu a robí veci po kúpaní a dávam mu návod čo všetko má spraviť... 😅 zvláštny pocit 😎

akika722
3. nov 2010

@lji tvoj vie kuupať???moj len Paťka okupe 😒 OBčAS

danulienka35
3. nov 2010

@akika722 pred 4 rokmy potratila a teraz ma malinkou

danulienka35
3. nov 2010

@lji aj u nas to je dnes jak hovoris puci sa place no hruza

akika722
3. nov 2010

@danulienka35 ☹ ☹ ☹

danulienka35
3. nov 2010

@akika722 je mi jej luto tiez ale malinku ma uzasnu

akika722
3. nov 2010

@danulienka35 ešte že ma babo...
ok kočky idem ja spať aj maly už odkvecol...všetci odkvecli 😀
taaaaak ma dnes boli brucho 😒 neviem z čoho 😒 tak sa idem z toho vyspať 😀
dobruuuuuuuuuuu nockuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

danulienka35
3. nov 2010

@akika722 ok krasne sny prajem aj ja pojdem

elinka27
3. nov 2010

@kvietok121 ona dnes chuda tak tlaci ze mala uplne fialovu tvar,ruky nasiroko roztoverene a panika v ociach,nemoze si prdnut boli ju brucho podla mna preto nepapa dobre,myslela som ze sa uz ani nenadychne 😖

dajna11
3. nov 2010

žienky sorry že vám skáčem do písmeniek......čo ste obliekali krpcom na krst?treba byť v bielom?

kvietok121
3. nov 2010

@elinka27 a davas nejake kvapky my davame infacol a je fajn prdkame cely den 🙂

elinka27
3. nov 2010

@kvietok121 davala som na zaciatku,ale uz som to vysadila kedze nepomohli,tak teraz nema nic,ale mam doma Sab Simplex a Espumisan L,tak neviem ci to jej moze zabrat

kvietok121
3. nov 2010

@elinka27 myslim ze baby davali espumisan

liba78
3. nov 2010

@dajna11 ja som obliekla biele dupačky, košielku a zavinovačku mal krémovú. Ale to už bolo dávno (2 mesiace) 😅 teraz by som ho už do takých vecí nevpratala. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre