♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
21. sep 2010

@danulienka35 ahoj...jeeej ty si moja v 46tyždni 😎 ....

akika722
21. sep 2010

a Semi zalomil.. 😀 😀 😀

akika722
21. sep 2010

@danulienka35 aka je velka Chiarka???

danulienka35
21. sep 2010

ahoj moje mala je velka 1mesiac a 2 tyzdne mame 4,10kg

akika722
21. sep 2010

@danulienka35 jeeej tak ako my aj vaha možno rovnaka...na poslednej poradni mal 4kg 😀 😀 😀

danulienka35
21. sep 2010

bambulky ja sa polepsim stym pisanim ok? ☹

vladka84
21. sep 2010

baby, bojim sa to napisat...ale spiiiiime 😉
idem si dat sprchu, konecne bez stresu, ze mi dieta place na cele sidlisko, kym sa ja spokojne sprchujem 😀

danulienka35
21. sep 2010

babulky idem haji som nejaka chora pekne snicky zajtra pisnem

akika722
21. sep 2010

idem aj ja do sprchy a spinkaaať 😀 paaa 😉

memory97
21. sep 2010

@mirmaj nas den bol dobry, maly pekne spinkal, boli sme na poradni a mame 3870 g🙂 blizime sa k 4kg🙂
Po obede som bola u zubara,co sa nestihlo spravit pocas tehu, no a zuby ma neboleli, ale ked zavrtal, ani umrtvenie nezabralo na bolest, az druhe umrtvenie...

@akika722 to musis ist na velky nakup sama a mm bude strazit deti🙂

memory97
22. sep 2010

dobre ranko, este vsetky spite? No vy mate dobre deticky🙂

mirmaj
22. sep 2010

@memory97 nespíme, len pezliekame, krmíme a nosíme 😀 😀 my máme dnes poradnu tak som zvedava, my sa určite blížime k 5kg 😎 😎

mirmaj
22. sep 2010

poradte babulky, naša Tamarka nedokáže cez deň spať dlhšie ako 40min. max 45 ☹ , neviete čím to môže byť? normálne si myslím, že ma v sebe hodinky, aby to nahodou neprešvihla a nespala dlhšie 😀 😀 Je jedno či spí doma alebo vonku, vždy je to takýto čas 😖

vladka84
22. sep 2010

dobre ranko, my sa snazime zaspat, aby maminka mohla varit a zehlit, ale Karin zatial odolava 😝
noc ale bola celkom dobra, tak aj rano sme Timku odprevadili s usmevom...

baby, aku polievku mam uvarit?

memory97
22. sep 2010

@mirmaj neskusila si jej dat viac mliecka ako obycajne? Aspon na Davidka to plati, ak dostane troska viac, prespi aj 3-4 hodinky.

@vladka84 ja dnes idem robit polievku z ovsenych vlociek🙂

kvietok121
22. sep 2010

dobre ranko baby aj my od rana bojujeme ako vzdy, teraz nachvilku zaspal ale neviem na ako dlho 😖

kvietok121
22. sep 2010

@memory97 praveze nespime od piatej ale zaroven sa nemozme pohnut od spalne

kvietok121
22. sep 2010

@evanns nie video tam nebolo, su tam len ukazky ako viazat a tak, ale vcera som ho z nej dostala a spinkal, inac dnes sme museli satku dat prec, pretoze sme v nej grckali tak sme sa kolisali znova na rukach

kvietok121
22. sep 2010

@danulienka35 ahoooooooooooj

dajna11
22. sep 2010

@mirmaj aj mysme na tom takto......krátke spánky,nič nestihnem porobiť

kvietok121
22. sep 2010

@mirmaj moja aj my sme na tom rovnako dokonca niekedy nam staci aj 10 min ... najhorsie ze vstavame s placoooooooooooom, my mame tiez dnes poradnu tak sa tiez nevieme dockat ci priberame ked tak zle papame

mirmaj
22. sep 2010

@memory97 aj to som skúšala, ale ona ho viac nevypije, a teraz mame take blbe obdobie, že nevypije ani toľko čo predtým, ale pijeme každú chvíľu po troške a to je fakt blbe 😒

mirmaj
22. sep 2010

@kvietok121 no ja tie 10min. spánky už ani nerátam 🙂 tých máme za deň aj 10 😖

mirmaj
22. sep 2010

@kvietok121 a akú šatku si si objednala?

liba78
22. sep 2010

Dobré ránko.... @memory my nespíme od 5:30 😖 Teda mama nespí, malý spí len na mne. Za noc sme 3x odsávali sople ☹ ☹ @katulkaaaaaa ešte má Simonko soplík ? Ja už som zúfalá.... 😖
@akika722 písala si že nejaké baby pribrali z toho emulipsu. Tak na to som reagovala, že nechceeeeem !
@kvietok121 ja uvažujem nad šatkou, alebo nosičom teraz. LAvú ruku mám normálne KO. @majka35 Ako malá v nosiči, dobre ?

A kde máme tiffanku ? Už tu stráááášne dlho nebola.
@tiffanka Ako sa darí ?

akika722
22. sep 2010

@memory97 a keby som sa vratila bud by som tu nenašla mm alebo deti 😒 no takto riskovať 😀

akika722
22. sep 2010

@liba78 a ako sa ty citiš po tych kvapkach teraz???

mirmaj
22. sep 2010

@akika722 ako davaš Semimu ten gastrotuss? som ho išla dať aj ja malej, ked sa stále budí, asi sa jej vracia mliečko, ale ona ho celý vyplula 😖 ste mali vidieť tie ksichty pri tom 😝 😝

akika722
22. sep 2010

@mirmaj s tou lyžičkou čo je pri tom.občas aj z neho trošku vylezie späť.zatial len druhy x som mu dala ale vydim rozdiel hlavne v noci grckal ovela menej,,,skus natiahnuť do striekačky.moj by zjedol aj lyžičku keby mohol 😀 a budem mu davať asi len 3x denne...davaj aj probiotika a sab simplex tak nech toho nema moc.a som čitalla že potom sabka vobec netreba lebo aj v tom je taka ista učinna latka

mirmaj
22. sep 2010

@akika722 tak to maš super, ja do nej po papaní nedostanem nič 😖 len cumel 😀 chcela som skúsiť tu striekačku, ale samozrejme ju nemôžem v tom poriadku od včera najsť 😝 hej aj ja som čítala, že je to aj na bruško, tak by som sabko nedavala, len sa to musíme naučiť najskôr papať 😀 a ako mu to dávaš? nakojíš, daš odgrgnúť a potom po nejakých 5-10minutách? a potom položíš alebo necháš ešte vo vyvýšenej polohe?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre