♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
8. okt 2010

@kvietok121 no verim tomu že tak že z nas všetkych budeš kojiť najdlhšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bonix
8. okt 2010

Ahojte baby...chcela by som Vás poprosiť o radu...moja Emmka bude mať 6týždňov, doteraz sme kúpanie zvládali super, polačkala ale nič hrozné ale posledný týždeň hystericky plače ...už keď obije 6hodín večer je plačlivá a nervózna a keď ju položíme na posteľ , že ju už chceme vyzliekať začne hystericky plakať až sa bojíme, že sa zadusí a ako ju vyzliekame plač sa stupňuje...neviem čo sa stalo, nikdy nám nespadla ani sa neudrela a ani vodu sme jej nedali horúcu,poctivo meriame teplotu...som už zúfalá...Budem Vám vďačná za každú radu 😢

kvietok121
8. okt 2010

@vladka84 tak dnes sa poriadne vyspi aby si to zajtra zvladla 😉

kvietok121
8. okt 2010

@akika722 to neviem ale spravim prto vsetko aby som ho mohla kojit dufam ze sa to vyplati 😵

akika722
8. okt 2010

@bonix ahoj,nie je pred kupanim hladna?unavena?niektore detičky sa boja ked su nahe...aj moj 😒 tak cez neho prehadzujem latkovu plienku a zabera to
@kvietok121 držim palce...všetkych20 😀

bonix
8. okt 2010

@akika722 Ahojky...áno na to sme prišli hneď na začiatku, že nechce byť nahá, tiež prehadzujeme plienku a po okúpaní hneď zabalím do uteráčika...doteraz to zaberalo ale teraz je to úplne iné ... a dnes sme skúšali aj tak, že ešte nemala jesť a aj tak to bolo rovnaké...sčervenie ako paprika...nechápem,čo sa mohlo zrazu stať...

akika722
8. okt 2010

@bonix nezmenila si čas kupania?no fakt netušim možno niekoho niečo napadne ☹

jankasramka
8. okt 2010

tadaaaaaaaaaaaaaa!
kupili sme hojdacku,
second hand ale je pekne zachovana 🙂

jankasramka
8. okt 2010

@bonix na teplomer nepozeraj moc, praveze skus oteplit vodu. my sme sa nechceli kupat 2 mesiace- vrieskal jak pavian a ked sme dali o dost teplejsiu vodu zrazu sa zacal smejkat a odvtedy zboznuje kupanie.
a to nam na teplomeri ukazuje zamracene slniecko-akoze prilis horuca 😉

bonix
8. okt 2010

Aj tak Vám ďakujem za rady...ste zlaté

kvietok121
8. okt 2010

@akika722 dakujeme
@jankasramka ste zlatiiiii

akika722
8. okt 2010

@jankasramka jéj Mateo musi mať radosť 😀
ja mam teplomar ale nepouživam tiež sa mi voda podla neho zda studena 😠

lenadka
8. okt 2010

@bonix tak toto robila mne mala absolutne neznasa byt naha /aj ked sa to zlepsuje/ a kupanie krik odusu az fialova a ked bola aj ticho vo vanicke tak vyraz totalnej nasratosti, rucicky v past pricapene na tela tak, ze neumyjes....no cela v krci a aj po kupani nie a nie sa upokojit, priklad kupanie o 19.00, rev do 24.00 🙄 😔 .kupem ju teraz okolo obeda ked ma dobru naladu a len kazdy druhy den a je to v pohode, skus 😉

lenadka
8. okt 2010

@jankasramka zlaty je 🙂 😉

danulienka35
8. okt 2010

ahojte babulky po dlhom case 😉 chcem sa spytat je lepsie dat prestrelit uska nebo prepichnut mame ist v utorok tak neviem ,poradte.Dakujem

jankasramka
8. okt 2010

@akika722 pocuj, som sa zabudla spytat ze ci sa ti stiahlo to video pilates, lebo mne sa stiahol iba zvuk a obraz si mam asi domysliet😠

katulkaaaaaa
9. okt 2010

dobre ranko 🙂 vidim ze stema tu vcera spominali a ja ze preco mam stikutku 😀 😀 😀 tak prezila som to 😝 poviem vam po tom porode ziadna slavaale nebolelo to,tak je dobre...no nez sa to dostane do normalu myslim ze to trosku potrva 😀 @jankasramka @liba78 sexi pradlo veru bolo kosela na kojenie vlozky do podprdy 😀 myslim ze nasim chlapom co x mesiacov nic nebolo je to jedno 😲
mali bol vcera po antikoncepcii v pohode,tak myslim ze tie lieky mu nic nerobia,ale ja som bola nervozna ako pes po nich,skusim to brat mesiac ak toto bue pokracovat radsej uz nikdy ic nebudem brat ☹
@akikka722 moja dr vie ze kojim,dal mi lieky popri kojeni,zatia mam mlieka dost ale ak by som citila ze menej tak to prestanem brat urcite...niektore baby pisali ze sa im zdalo ze maju menej mlieka

katulkaaaaaa
9. okt 2010

@jankasramka krasna hupacka co to u vas stoji v second hande?mi tiez nemame novu mna to vyslo 35eur

katulkaaaaaa
9. okt 2010

@bonix nám tiez maly zo zaciatku plakal,presne nam pomohlo ze sme dali teplejsi vodu,teraz je vysmiaty a spokojny,skuste to 🙂

katulkaaaaaa
9. okt 2010

kde ste vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy??? 🙂 jedno dieta nemam doma druhe spi,a tady nikto 😒

21
9. okt 2010

Dievcata, mladsieho synka mam v nemocnici... 😢 😢 😢 Ked sa bude dat, napisem blizsie...

liba78
9. okt 2010

@21 čo sa stalo ? Chúďatko, a ako to ty zvládaš ?

liba78
9. okt 2010

@jankasramka jeeej aj náš má hojdačku od včera. Som mu kúpila cez Mimibazar. Keď bude chvíľa tak odfotím. (ešte to by mu chýbalo, aby ako jediný z trojičiek húpačku nemal 😝 )
@bonix náš malý kúpanie zbožňuje. Kúpem ho v kuchyni a minule sme skúšali v kúpelni. Tak to bol táááááky hysterický vresk, ledva sme to dokončili. A je nervózny aj keď mu vaničku otočím inak, ako mám vo zvyku. Aj vtedy plače. Musí to byť vždy tak ako je zvyknutý. 😅
@katulkaaaaaa hlavne, že nebolelo. 😉
Baby teraz si tu píšeme ako puberťáčky po 1.sexe. 😀 😀 😀

jankasramka
9. okt 2010

@katulkaaaaaa nas vysla 28eur ale je to starsi model, myslim ze taky uz ani nerobia.inak normalne tiez stoja akolo 35...tak celkovo tu vecsina veci stoji rovnako ako u vas.
problem je v tom ze ludia zarabaju menej. napr u mm vo fabrike zena pracujuca 8 hod. denne zarobi za mesiac 198eur a narok na matersku dovolenku ma 40dni po porode. ak zostane viac, je nezamestnana. co by si jasneze nikto nedovolil lebo je to viac ako dvojnasobok minimalne mzdy. min. mzda je 86,3eu...blbe nie? a len tak pre zaujimavost som porovnavala cenu plienok- a tu tu dokonca este drahsie ako na slovensku 😲 ...samozrejme nepocitaj s nejakymi pridavkami na deti ani inymi bonusmi 😖

jankasramka
9. okt 2010

@21 cozeee? 😲
snad nie niecoo vazne?! akoby si toho nemala dost....no napis ked sa bude dat
@liba78 😀 no nafot, som zvedava. a aku znacku mate? u nasej je naprd ze je len na baterky, nema adapter 😠

liba78
9. okt 2010

@jankasramka no to nieje bohviečo.... 😒 My sme tiež na tom zle keď sa porovnáme z Rakúšanmi a pod. Ale podľa tvojho opisu som rada, že sme na tom lepšie ako v Mexiku.
Tu je naša hojdačka, ešte som tam zabudla dať takú látku do zadu, tak ju budem musieť ešte raz rozobrať. Ale kúpila som ju za 40 E a nová stojí okolo 150. Tak som mooooooc spokojná. 🙂

jankasramka
9. okt 2010

zeny a matky! bistu, dnes mate secky PC dovolenku alebo ako si mam vysvetlit toto hrobove ticho?!

liba78
9. okt 2010

@jankasramka Žena a matka. Nemajú dovolenku, ale určite sú vonku. Dnes je zas nádherné počasie. Aj ja sa chystám von, len kojím. 😉

jankasramka
9. okt 2010

@liba78 dobre vyzera aj zachovana je ....za taku cenu to teda stastie si mala 🙂
a jurko jak cuci na tie hracky 😀

liba78
9. okt 2010

@jankasramka je to fisher price aquarium

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre