♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
9. okt 2010

@jankasramka mala som šťastie. A ešte v tom, že mamina čo to predávala to nechcela poslať poštou a môj brat tam blízko chodí do práce na týždňovky a tak mi ju odtiaľ doviezol. 😉

jankasramka
9. okt 2010

@liba78 no aj my dnes ideme do takeho akoby eko parku. dufam ze sa bude dat jazdit na koni....strasne som nazhavena...uz som si dobre davno nezajazdila, uplny mam abstak....
tu len 7am tak den pred nami, idem sa tiez dat dokopy a veci pripravit. tak pekny den ti prajem🙂

jankasramka
9. okt 2010

@liba78 hahahahaha, nemozem uverit- akoby si nas pribeh pisala- tiez to nechceli poslat postou a presne v ten den z mm firmy posielali do toho mesta zasielku tovaru ( inak je dost daleko)tak tam poslal po tu hojdacku sofera aby ju doviezol...
sranda no😉

21
9. okt 2010

@liba78 , vcera som isla prenho do skolky a Timko plakal, ze ho boli usko, kaslal strasne, doma vracal asi kazdu polhodinu, tak mm isiel s nim na pohotovost, tak mu dali kvapky do usiek, ze ma zapalene a antiboitika. Doma do noci vrackal, tak isiel zas na pohotovost, , nech mu pichnu injekciu proti vracaniu a isli rovno na prijem. Ma infuziu, doteraz spinkal, je pri nom mm a moja mama, ma teploty a zatial zistili, ze ma malo zeleza a zvyseny-dost- cukor... Mozno z vracania. Uz som s nim volala, mm ma nocnu, mama s nim ostane aj cez noc. Najhorsie je, ze ho nemam ist ako pozriet...!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢

liba78
9. okt 2010

@jankasramka jeeej to je dobréééé. Vidíš, keby si bola tu hneď ťa pošlem na koňa. 😀 Dnes síce malý nešiel jazdiť, ale určite by sme vybavili. A ešte je to kúsok od nás. Keď bude chvíľka pohľadám fotky. Ja teda jazdiť neviem, ale rada sa vozím. 😉 Tak si to uži. MNe malý zaspal pri prsníku, tak ho skúsim položiť a ešte nemám dovarené druhé jedlo 😠 som nejaká nemožná dnes ☹

evanns
9. okt 2010

@liba78
@jankasramka baby vy ste si podelili dvojicky?ved Mateo a Jurko to je jeden a ten isty 😀 😀 😀

evanns
9. okt 2010

@liba78 tak ty ako dobre si kupila tu hojdacku....aj ja xeeeeeeeeeem za taku cenu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jankasramka
9. okt 2010

@21 no tak to je mrzute ☹ len dufat ze to nebude nic vaznejsie 😒
no v kazdom pripade treba vidiet aj pozitivnu stranku celej veci- dobre je ze ho vzali a maju ho pod kontrolou a mozu mu spravit rozne vysetrenia. a hlavne vas neodbili s tym ze len cosi pojedol....
dones mu tam nejake prekvapko a nebude mu smutno 😉

jankasramka
9. okt 2010

@evanns 😀 este ze nebyvame blizko, nikto nebude podozrievat a spekulovat o otcovi 😀

evanns
9. okt 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 no esteze tak

lenadka
9. okt 2010

@21 hadam to bude len nejaka viroza co bude za 2 dni fuc, nech sa maly rychlo vylieci a nenakazi ostatne deti 😕 😉

jankasramka
9. okt 2010

@lenadka ako sa ma terezka? dlho si sa neozvala...(ak nepocitam vcerajsok)

liba78
9. okt 2010

@21 Ešteže je pri ňom tá babka. A už toľko nevracia ? Dobre, že sa vyspinkal a aj že je pod dozorom. Neboj, za chvíľku ho máš doma. 😉

liba78
9. okt 2010

@evanns no vraj trojičky, ešte k nám patrí aj Katulkin Simonko. 😉 Ja som tú hojdačku našla asi 1/2 hodinu potom, čo ju tam tá mamina vložila. Jej malá v nej nechcela byť. Tak som ju mailom ukecala, aby mi ju nechala a rýchlo som ju zaplatila. A teraz mi ju brácho priviezol, sa tak strašne teším 😉 😉 😉

evanns
9. okt 2010

@liba78 no fakt ze este aj Simonko je podobny 😉
nu musim sledovat bazar castejsie...super si to vymakla!

lenadka
9. okt 2010

@jankasramka Terezka sa ma faaajn, sak lietam okolo nej ako kometa 😀 horsie je ze ona mala dnes uz o pol piatej rano 😅 🙄 tak som ceeerstva ach jaj a cele doobedie mraucala az satka zabrala, tam spala 4 hodiny a ja 4 hodiny posilovna 😀 😎 ...a nejak bojkotuje dojcenie, uz neviem co s nou, no asi dnes dostanem menzes, tak je asi chut mliecka ina, uz som zacala spinit...dufala som ze to tak skoro nepride, pri starsej som mala pokoj 10 meisacov 😝

lenadka
9. okt 2010

@liba78 dobra kupa, super je ta hojda 🙂

vladka84
9. okt 2010

dnes nema nikto nocnuuuuu? ci kupete a uspavate deticky? nasa Karinka uz spi, okupana a napapana, dnes zalomila skor, tak som zvedave o kolkej bude mat rano 😒
@jankasramka @liba78 pekne hojdacky, my mame to lehatko fisher, kupila by som aj ine blbosti, ale mame maly byt 😀

akika722
9. okt 2010

ahojte 😀 😀 😀
@jankasramka moja sťahoval mm ešte som sa k tomu nedostala dam ti zajtra vedieť 😉

mirmaj
9. okt 2010

@danulienka35 určite daj prestreliť, nad prepichnutím ani neuvažuj 😲 my ked sme dali prestreliť, tak sa len zľakla ked pleskla ta pištoľ ale inak myslím že ju to vôbec nebolelo, lebo ked sme išli už z predajne s prestrelenými tak spinkala zasa vo vajičku 🙂 a ani kvapka krvi, žiadne zapálenie nič a po necelých 4 týždňoch sme tam zasa prišli a aj nám ich vymenili a zamkli aby sme nestratili 🙂 😉 fakt odporúčam 😀
@liba78 fakt krásna hojdačka 🙂

akika722
9. okt 2010

a ja som sa bala že vas nedočtam...
@21 moja zachvilku ho maš doma,hlavne je že tam nie je sam,je sledovany tak to rychlo prejde...
@liba78 užasna hojdačka 😝 zavisť

baby ☹ pomooooc ☹ včera sa malemu troškuv pusa urobil taky biely povlak-inač pravidelne mu to vytieram a dnes mam červene bradavky a trošku bolia ☹ v lekarni nam dali fialovu vodičku na vytieranie či nie afty 😖 no čo to može byť? ☹ ☹ ☹

danulienka35
9. okt 2010

@mirmaj dakujem velmi pekne dam prestrelit si zlata ale obava vzdy je ☹

danulienka35
9. okt 2010

@mirmaj kedy si davala malej uska prestrelit?

mirmaj
9. okt 2010

@akika722 fialova vodička vraj nie je až taká dobra, neviem, len špiní oblečenie 😖

@danulienka35 neboj, zvládnete, aj ja som sa toho hrozne obavala, asi celý deň som bola nervozna ked sme tam mali isť ale je to fakt v pohode, jasne že poplače,ale hned to prejde uvidíš 🙂 len chodte čím skôr, ideal je tak 4týždne, my sme boli vtedy a bolo to fakt super, lebo čím bude väčšia tým je to horšie, može si ju vytrhnuť z uška

mirmaj
9. okt 2010

@danulienka35 čítam ti myšlienky, práve som ti to napísala... 😀 😀 😀

akika722
9. okt 2010

@mirmaj ano už som zistila,body v kely 😒 čo nato?z čoho to može byť? ☹

liba78
9. okt 2010

@akika722 no ak by to bola tá žaba, tak poctivo vytieraj ráno aj večer. My sme sa toho zbavovali dva týždne. Ešte teraz pre istotu večer vytieram s tou fialovou vodou.
A tá hojdačka je fakt úžasná, normálne v nej aj zaspal poobede. Aj keď mal dnes zlý deň. Uvidím zajtra. Dokonca má aj zvuk mora, ale mne to znie ako vysavač. Aspoň ho už nebudem tak často púšťať. 😀

akika722
9. okt 2010

@liba78 a mala si od toho červene bradavky?

mirmaj
9. okt 2010

@akika722 je to len z mliečka určite, lebo nič ine nepapá 😀 😀 aj my sme to mali, hned ako sme prišli z nemocnice, a dr. nam dala neviem už ako sa to volala niečo na m.... a striekala som jej to do pusiny striekačkou pred jedlom 3 dni, jeden deň myslím 2ml a potom 2 dni po 1ml a hned jej to prešlo a už to potom nemala

liba78
9. okt 2010

@akika722 veď tho nedávaj veľa, len na paličku vatovú a s tým mu pobehaj v pusinke. Ja som robila tak, že som dala dve paličky omotala gázou, namočila v prevarenej vode a snažila sa narušiť to biele, poprípade zoškrabať. Potom som dala pár kvapiek tej fialovej vody a ešte raz vytrela pusu. A nič sme neobabrali. 😉 Vraj je na to dobrý aj ružový med, to písali baby tu v téme, ale ten mi v lekárni neodporučili. Možno preto, že ho nemali. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre