♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
26. okt 2010

@liba78 ďakujem....no s Patim verim že to bude ok može to byť aj tym že je prechladeny tak to tam určite chrči....

alure
26. okt 2010

@memory97
tak to ste si teda už užili svoje..
@liba78
ja som tiež bez orientačného zmyslu ako takého ale nám bolo daných ohodne viac predností oproti mužom,tak zase nemôžme mať všetko že ano ?! 😀 😀 😀 😀
@vladka84
ja som teraz požehlila priebežne dve práčky 😀 tak sa vytešujem.Idem sa najesť (robila som brokolicovú krémovú) a zo včera ešte ostali prekladané zemiaky...potom nachvíľku von,dnes neprší a zatiaľ ani nefúka...tak trošku sa nadýchať čerstvého vzduchu. Počkám aj na Olivera lebo mi s ním treba ísť na kontrolu k ortodontistovi.Už mesiac bojujeme so strojčekom na zuby,našťastie len taký na noc...uvidíme či už niečo napravil 😒

Zatiaľ babenky....

alure
26. okt 2010

@memory97
tak to ste si teda už užili svoje..
@liba78
ja som tiež bez orientačného zmyslu ako takého ale nám bolo daných ohodne viac predností oproti mužom,tak zase nemôžme mať všetko že ano ?! 😀 😀 😀 😀
@vladka84
ja som teraz požehlila priebežne dve práčky 😀 tak sa vytešujem.Idem sa najesť (robila som brokolicovú krémovú) a zo včera ešte ostali prekladané zemiaky...potom nachvíľku von,dnes neprší a zatiaľ ani nefúka...tak trošku sa nadýchať čerstvého vzduchu. Počkám aj na Olivera lebo mi s ním treba ísť na kontrolu k ortodontistovi.Už mesiac bojujeme so strojčekom na zuby,našťastie len taký na noc...uvidíme či už niečo napravil 😒

Zatiaľ babenky....

vladka84
26. okt 2010

@alure tebe to pise cez kopirak? 😲 😝

akika722
26. okt 2010

@majka35 ahoooooj 😉 aj ty si tu bola?jéj 😀 😀 😀
ako kniha už došla?ja nemam čas ju dočitať 😒 som asi v polovici už tyždeň/od vtedy som do nej nestihla pozrieť 😀 alebo som zabudla 😅
ako detičky???

danulienka35
26. okt 2010

@liba78 ahoj no teda super a dakujem za pochvalu za deti 😉

danulienka35
26. okt 2010

@memory97 no to neni to mas pravdu 😀

memory97
26. okt 2010

@liba78 dakujem🙂

@vladka84 ved to pocasie o nicom a sopliky nasim deturencom tecu jedna radost☹

memory97
26. okt 2010

@akika722 urcite bude vsetko v poriadku , drzime vsetky prsty, palce 😉

alure
26. okt 2010

ahojte
došli sme od zubného samozrejme moji chlapci mi zabudli povedať že na kontrolu je treba ísť aj so strojčekom,takže kontrola až v utorok ráno. Volala som na gyndu akodopadol ster z krčka a všetko je v poriadku tak jedna vec za nami 😀 a zajtra poradňa s Denisom.
Moji chlapci ma uprosili k palacinkám a samozrejme že som neodolala a dala som si aj ja 😝 😝 no ale včera som bola cvičiť tak jeden prehrešok 😒 😒 snáď nezaškodí ....

@vladka84
hej neviem prečo ale odosiela mi to občas dva krát 😕 😕

jankasramka
26. okt 2010

@katulkaaaaaa no ja som z presporku...zial...

alure
26. okt 2010

@jankasramka
jéj s tebou som sa tu už dávno nestretla.A ozaj aký je teraz čas u vás? Koľko hodín je posun?

alure
26. okt 2010

@jankasramka
jéj s tebou som sa tu už dávno nestretla.A ozaj aký je teraz čas u vás? Koľko hodín je posun?

alure
26. okt 2010

@jankasramka
a prečo žial? Blava je až tak zlá?

alure
26. okt 2010

@jankasramka
a prečo žial? Blava je až tak zlá?

alure
26. okt 2010

toto je hrozné zase MK posiela moje odpovede duplom....

akika722
26. okt 2010

@alure xi ale poslednu nie 😀
@memory97 😉
@jankasramka ahoooj
Patimu šibe...ma "žravy deň"dobre že dojedol cestoviny s tofu už paše gulky z mliekom...no neviem neviem ked sa pogrca kto to uprace 😒 mm je v praci 😒
to už je ine ako Semiho 😀 :o=====

alure
26. okt 2010

@akika722
no všimla som si ked píšem len tak tak je to ok,keď odpovedám tak to občas zblbne..čo už.
Ale snáď to Paťko strávi,decká majú perfektnú schopnosť do seba napchať bez následkov čokoľvek

alure
26. okt 2010

@akika722
no všimla som si ked píšem len tak tak je to ok,keď odpovedám tak to občas zblbne..čo už.
Ale snáď to Paťko strávi,decká majú perfektnú schopnosť do seba napchať bez následkov čokoľvek

jankasramka
26. okt 2010

@alure tu je 7 hodin menej ako u vas...
no zial preto ze ja som vzdy chcela byt z dediny 😀
ja mam radsej rada lesy a hory ako diskoteky a nocny zivot 😝

jankasramka
26. okt 2010

@akika722 ahoj, no snazim sa vas docitat a hlavne vediet ze ako bolo u teba na vysetreni- to som najviac zvedava...ale este tam nie som, chybaju 2 stranky 😉

alure
26. okt 2010

@jankasramka
tak to je fakt,my síce pôsobíme všetci v Bratislave ale bývame v Senci,ktorý mi veľmi rýchlo prirástol k srdcu.Aj keď som vyrastala asi v jednej z najkrajších (po Tatrách) lokalít na Slovensku v Rožňave.Nejde o mesto ako také ale tu prírodu,mesto uložené v kotline obklopujúcej Slovenským Rajom,Rudohorím a Kras 🙂 Lesy boli odjakživa mojou vášňou,som vyštudovaná lesníčka 🙂

akika722
26. okt 2010

@alure ano moja teraz grcal...šiel pišať a hovori mi že ho boli bruško...grcal jak pes...ešte že na wcku bol

akika722
26. okt 2010

@jankasramka tak ti neprezradim dočitaj sa 😀 😀 😀

alure
26. okt 2010

@akika722
:( to ma mrzí....

jankasramka
26. okt 2010

sa tu chechecem na tych vasich autach,ja som si kupila pred mesiac pred svadbou prestarnuty chrysler spirit a den po svadbe som mala brutal havarku- zaplatila som za opravu mojho aj naburaneho auta to co ma stalo predtym moje 😅 hrozne. a to tu boli este aj nasi. naburala som o 3rano 😅 😅 😅
nemala som ani vodicak nic a polisi mi nic nepovedali na to len som zaplatila nejakych 200sk za narusenie verejneho poriadku... 😀 😀 😀
a inak uz jazdim ok,som sa sama naucila a to len automaticku prevodovku, ja som taky autovy antitalent. teda vraj jazdim dobre ale mna to nebavi 😀

jankasramka
26. okt 2010

@akika722 sa vravi ze grcal jak macka- ta grcia podstatne lepsie ako pes 😀
aj gulicky v celku vygrcal? 😀

akika722
26. okt 2010

@alure a to som nenapisala že asi 15 min pred tym som ten zachod vydrhla 😠

jankasramka
26. okt 2010

@alure wow, tak to ti zavidim. a to potom ako zvladas tu blavu?
teda tak celkovo aj senec- ved to musela byt riadna zmena...

akika722
26. okt 2010

@jankasramka no ja som videla bratovho psa a stačilo mi 😒 ...tak to netušim moja keby som pozrela asi by som sa pridala uplne mi stačilo že som to počula...teraz pre zmenu kaka 😖

akika722
26. okt 2010

@jankasramka kokso...no Jani tak to čo z neho teraz vyliezlo len z opačneho otvoru tak to by nedokazala ani tvoja mačka 😀

alure
26. okt 2010

@jankasramka
zmena bola riadna a naša prvá zima bola úplne hrozná. Chlapci išli kúpiť tanier(taký na sánkovanie)snehu bolo hodne a po chvílke mi volá "láska oni tu nemajú žiadne kopce" ☹ ☹ ☹ smútok neskutočný,tak sme zabehli do Pezinka na babu aspoň že to je blízko.Ale v lete je to tu fakt nádherné.Chodíme na jazerá (nie priamo senecké.tú komerciu ja nemusím) ale kúsok je Hlboké jazero.nádherné štrkovisko,priezračná voda,raci...proste raj na zemi. Ale zvykli sme si.A občas ideme k rodičom,takže si tie roviny tam potom vynahradíme.

@akika722
v takýchto prípadoch platia múdre vety Murphyho 😀

jankasramka
26. okt 2010

@alure prave citam jak si zabludila v blave a rozplakala sa 😀 no to mi hovor 😀 😀 😀 leon kde teraz byvam ma 1 300 000 obyvatelov a tu nemas na vela miestach jazdne pruhy, kruhove objadzy su 3-4 prudove semafory za krizovatkou a tam kde neni semafor neplati ze sprava prednost ale ked dojdu dvaja naraz musia sa dohovorit ze kto ide prvy....a popri tom vsetkom mysli na to ze kam ides. som pri tom skoro zosalela 😀

jankasramka
26. okt 2010

@akika722 :D no aspon nema zapchu 😀

@alure veru veru- ziadne kopce, ale tak mozes byt rada aspon z tych jazier.
tu napr . sa uz len tak v prirode kupat neda. su tak znecistene vsetky jazera a rieky ze vyzeraju ako dunaj spinave a kalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre