♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
26. okt 2010

@jankasramka našla som ešte mm, ten kone rád len zďaleka 😀 😀 a tuto dal kôň k nemu hlavu a on o tom nevedel. Páni, ten sa potom nalakal 😀 😀

jankasramka
26. okt 2010

ja mam vsetky foto v druhom kompe tak tu mam len par mexickych 😝

jankasramka
26. okt 2010

@liba78 😀 😀 😀 to moj tiez len zdialky, ale uz som ho donutila aj jazdit par krat 😎

alure
26. okt 2010

@jankasramka
ja mám fotky z koníkmi ešte s čias keď neboli digitály,takže všetko na papieri 🙂
Babenky ahojte zajtra,končím...boj o PC som prehrala 😠 😠

liba78
26. okt 2010

@jankasramka on jazdil na motorke a vždy sa s vladom mihalovičom prekárali, že čo je rýchlejšie. Plánovali závod roky, ale ešte nebol. Tak neviem. 😝

liba78
26. okt 2010

@jankasramka čo to máš za díte na koni s tebou ? Matea kedy posadíš ? Mne už ho Maťa chcela zobrať dávno, som ju poslala niekam. Veď malý ešte ani nesedí 😀 😀 ale našla som peknú Kubíka na koni tak 3-4 roky späť

liba78
26. okt 2010

@alure tak ahoj, zajtra budeš viac bojovať o PC 😅

liba78
26. okt 2010

baby, kde ste ????????? 😢

memory97
26. okt 2010

@liba78 uz sme sa dokupkali.-)

danulienka35
26. okt 2010

@liba78 no malinky je uzasny na koni 😉

jankasramka
26. okt 2010

@liba78 ja som tu davala hodiny jazdectva (aj detom), zlatunke boli🙂

jankasramka
26. okt 2010

mne poslednych par dni mateo upne vrieska zo sna... dobehnem do izby a on drichme. ale to je iny krik, jak keby ho bili a zrazu nic.divne 😀

liba78
26. okt 2010

@memory97 no hurá, už nie som sama 😉
@danulienka35 ďakujem, už dávno som sa nehrabala v "starých" fotkách. Teraz som pozerala aké boli moje deti kedysi maličké 😲
@jankasramka tak si zachraňovala mexickú populáciu v jazdení 😀 😀

liba78
26. okt 2010

@jankasramka malému sa to stalo raz, zobudil aj mm. Mala som ho v posteli a hneď som ho zdvihla, no vrieskal jak besný. A môj muž zapotil: Asi sa mu sníva, že mu berieš cecek. 😀 ale bolo to len raz, dúfam, že sa to nemieni opakovať. 😕

danulienka35
26. okt 2010

@liba78 to i ja nekedy zalovim ake boli malinke a teraz su uz na vydaj 😀 bambulky ale pre mna budu vzdy male 😀 😀 😀

liba78
26. okt 2010

zas máte iné intervaly starostlivosti o miláčiky ☹ tak idem do hajan za malým. Len dúfam, že nebude mať už o chvíľu ráno. ☹

jankasramka
26. okt 2010

@liba78 mne to robi nastastie len cez den a tiez si myslim ze sa mu sniva horor o prazdnom prsku 😀

memory97
26. okt 2010

@jankasramka aj Davidko to robi, dnes rano tiez, taky vresk spustil od hladu🙂 Urobil to uz raz predtym, ze krik nenormalny zo sna... sme ho ani prebrat nevedeli, aby sme ho utisili...

@liba78 to vies, ze nie si🙂 len som uspavala Davidka, sa mu dnes akosi tazko zaspava...

jankasramka
26. okt 2010

@memory97 ja ho ani nechytam ked tak vrieska a spi pritom, lebo sa bojim ze sa zlakne 😀

zuzkaprofant
26. okt 2010

ahojte ta sa vam tu votriem ale mam na predaj chlapcenske veci od velkosti 74 do 80 ak mate zaujem mozete pozriet v bazere pod mojim nickom, dakujem zuzka 😉

lucia20
26. okt 2010

ahojte lasky moje jedine.... ako sa mi mate? co deticky posluchaju??? nenormalne mi chybate, ale pri prerabke som rada, ze stihnem obcas vylozit nohy. :D naposledy sme takto prerabali ked sa narodila katka a mala tri mesiace. nam je to nejako sudene. :D

jankasramka
26. okt 2010

@lucia20 ahoj 🙂
a ako sa ma tatianka? uz je uplne ok? ako sa zahojili jazvicky? daj nejake foto ze ako rastie krasavica 😉

memory97
26. okt 2010

@lucia20 a co prerabate? Dufam, ze Tatianka a aj ostatne kocky su zlatucke na maminu 😉 Daj nam potom nejake info o malej, ako sa jej dari🙂

memory97
26. okt 2010

@jankasramka dnes sme spali dlhsie, zas som ta nestihla 😉 Sme vcera zavadzali novy sposob papania cez den, ale bol na figu, celu noc som bola hore, ale zatial bodujeme, mame prvu noc spaci vak a dufam, ze spinkanie v nom sa mu bude pacit🙂

jankasramka
27. okt 2010

@memory97 ja som tuuuuu 😉
len som uspavala. ja sa zatial nejak rezimom nezaoberam lebo ajtak by som ho nedodrzala 😀
som nie moc rutinne zalozena zena 😝 niekedy mi leziem na nervy ze som taka rozhadzana v tomto ale co uz. mne prvy krat dnes mateo zaspal hned po kupani 19,30. tak som zvedava co bude.... lebo vecsinou sa s so zaspatim natahujeme az do 22. (sam si asi nastoluje daky novy rezim, no uvidimeci lepsi ci horsi)

jankasramka
27. okt 2010

@alure
@liba78
baby umieram!!!! nech sa mm psychicky pripravi na nasho maleho jazdca co z neho urobim😀

https://www.youtube.com/watch?v=TmvDasFJmfY
memory97
27. okt 2010

@jankasramka Mateo si pride sam na svoj rezim, ako nas drobec. Po kupkani zaspinka na hodinku a potom sa hlasi, ze je hladny a az tak moze ist do postielky a spinkat🙂

memory97
27. okt 2010

@kvietok121 toto som nasla v jednom clanku ako problemy po porode "Napäté prsníky
Zase ste sa dali nachytať? Považujete napätá prsníky a začervenanú kožu na nich za niečo celkom prirodzené? Ak sa k tomu pridá horúčka, no nemusí, môže sa jednať o absces prsníka."
Tu je cely clanok http://zena.atlas.sk/4-najcastejsie-komplikacie...

jankasramka
27. okt 2010

@memory97 ha. tak to mateovi nehrozi ze by zaspal bez napapkania 🙄 ani nahodou...

liba78
27. okt 2010

@jankasramka tak to sa má tvoj mm na čo tešiť 😀 😀 Ja som tiež teraz zvedavá, lebo trénerke koní Terezke sa má narodiť chlapček. Teraz na konci decembra, alebo začiatku januára. Jazdí aj s bruškom, stále. Rajtky na traky (už ich nezapne) 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre