♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bonix
7. nov 2010

Babyvak 🙂

memory97
7. nov 2010

@akika722 to mi je luto, ale hlavne, ze je v pohode a je to za vami. Viem, ze je to takyto rychly priebeh, ak to schyta babo.

akika722
7. nov 2010

@memory97 cez deň mu vôbec nič nebolo len večer som počula akysi zvuk vbehla som do izby a moje dieťa sa dusilo s grckou a až horel...no druhy krat by som to zažiť už nechcela

kvietok121
7. nov 2010

@bonix aha my balime uz len v noci

kvietok121
7. nov 2010

@memory97 dnes asi neodolamm a ked mm otvori dvere, tak poviem tak si si bol teraz uzivat na rybach tak maminka ide nieco chrustikovi vybrat do dracika 😀

musim ist drobcek sa zobudil .... vysmaityyyyyyyyyyyy

akika722
7. nov 2010

@kvietok121 tak 😀

memory97
7. nov 2010

@kvietok121 dufam, ze ti aspon nejaku dobru rybicku priniesol, nech mate zajtra dobry obed🙂

bonix
7. nov 2010

@kvietok121 Nám Dr povedal baliť do 3mesiacov takže my balíme a práve na noc aby sa jej dobre spalo jej ich nedávam 😅

memory97
7. nov 2010

Nieco na zasmiatie, som neodolala🙂

Svokra pozve svojho zata na obed a potom sa s nim prechadza .A zrazu idu idu popri studnicke a svokra tam schvalne skoci a caka ako sa zat zachova.Zat hned za nou skoci a zachrani ju ..Na druhy den pride za domov a kuka na dvore ma novy fiat a na nom napisane :Pre zata ktory ma zachranil.Na druhy den si pozve dalsieho zata na obed a potom sa idu prejst.pridu ku studnicke.......Svokra tam zase skoci a caka .Zat ju hned zachrani .Na druhy den si zat najde na dvore citroen .A na nom napisane venuje svokra za zachranu. A na treti den si zas pozve 3.zata na obed .A tak idu okolo studni a svokra skoci.Zat ju tam necha sa utopit. Na druhy den si najde na dvore ferari .A na nom napisane :Venuje svokor za vecny pokoj.

akika722
7. nov 2010

@memory97 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
7. nov 2010

@memory97 vies najlepsie na tom je ze on rybar nie je on je len s kamosmi a bratom rybarom, takze asi rybka nebude

kvietok121
7. nov 2010

@bonix my mame ist na kontrolu v januari ale mal vsetko ok tak balime len v noci lebo cez den bol z toho nervozny

bonix
7. nov 2010

@kvietok121 My naopak 😀 😀 😀

akika722
7. nov 2010

dnes som extra lenivec 😅

memory97
7. nov 2010

@kvietok121 🙂 mal sa aspon posnazit, aby nieco domov doniesol🙂

danulienka35
7. nov 2010

ahojte bambulky 😉

memory97
7. nov 2010

@danulienka35 ahoj🙂

dnes je vas tu akosi pomenej🙂

@kvietok121 pacila sa Matejkovi hviezdicka?

danulienka35
7. nov 2010

@memory97 no nejak to tu vazne

jankasramka
7. nov 2010

@memory97 @evanns
ahojte, hned z rana citam vasu debatu o ockovani. ked sme boli u dr. naposledy tak mm sa spytal celkovo na ockovania lebo uz asi viete ze ja som dost proti (asi ako ten doktor co nedal zaockovat svoje deti a su v pohode).
no a ona nam povedala ze mam uplnu pravdu- ze ockovacie latky maju vedlajsie ucinky a velmi sa mi ratalo ze priznala ze tiez sa stretla s pripadom encefalitidy po ockovani. ze keby bola v europe urcite neockuje ale tu v mexiku je riziko neockovat stale vecsie ako byt postihnuty vedlajsimi ucinkami 😒
tu je stale vela tuberkulozy a vsetkej tej havede co si len viete predstvavit.
ale tak rozhodntie je na nas - tu ockovanie povinne este nie je len cez radio a telku robia kampane ze pridite sa dat zaockovat. ale asi tiez nedam uplne proti vsetkemu.
tie rotavirusy by som na slov. asi nedala. podla mna maj babetka na prvy rok dost tych povinnych vakcin...

kvietok121
7. nov 2010

@memory97 nic ziadna ryba

kvietok121
7. nov 2010

@memory97 este ju nemame, ale tato prisiel a teraz ide do roboty takze ja chcem hviezdicku

kahlan1
7. nov 2010

@memory97 ahojte

memory citam ze mas hraciu deku naozaj to maleho zabavi? lebo nad nou rozmyslam a kde si ju kupila?

jankasramka
7. nov 2010

@kahlan1 hracia deka je super, moj sa vzdy na nej tak unavi ze na nej aj zaspi 😀 to je jedina vec ktora ho zaujme fakt na dlho 😉

@kvietok121 @memory97 uz aj ja spracovavam mm na hviezdicku 😀 😀 😀 ale tak ktovie, lebo napr. hojdacka ho bavi len ak sa nehybe, ked j zapneme zacne plakat 🙄
ale vzdy hovorim mm ze ak samu to nebude pacit tak predame v bazare 😝

kvietok121
7. nov 2010

@jankasramka ja sa neviem dockat kedy pride mm a pojdem kuknut do dracika mame ho v susedstve 😀

kahlan1
7. nov 2010

@jankasramka a aku mas? kupovala si z internetu? ja som mojej kupila lehatko s hrazdičkou a potom aj hrazdiku ked lezi. V lehatku nechce velmi byt a hrazdicka ju zaujme len na chvilu ale skôr s tymi hrackami keca ako sa s nimi hra.

memory97
7. nov 2010

@danulienka35 vidis to, niekedy je tu debata, ze nestihame citat a dnes som si nemala ani s kym pokecat 😀

@jankasramka som pozerala minule jednu relaciu o ockovani a tam hovorili o tom, ze niektore vakciny su povinne z toho dovodu, ze sme blizko Ruska, ze tam je to rozsirene...len som ju nevidela celu, co ma mrzi.. vedlajsie ucinky by mali byt mizive, ked uz roky vyrabaju tieto vakciny tusim od vojny sa niektore podavaju... tazko povedat, co je lepsie, das zaockovat zle je, nedas zaockovat zle je, tak aby si clovek hodil mincov, ci ano alebo nie 😀

@kvietok121 mm by ti to mal pekne vynahradit 😉

@kahlan1 cez den ho tam davam a bavi ho take zrkadielko v strede, sa tam vidi, ho to fascinuje🙂 Mame tuto deku: http://www.webareal.sk/feddo/eshop/4-1-HRACIE-D...
objednala som ju z tejto stranky, maju tam teraz aj ine v akcii,skus popozerat. Mna akurat zaujala termo flasa, ktora sa da pouzit na ohrev aj v aute, by sa mi to hodilo, ale za dva dni mi to urcite nepride☹

memory97
7. nov 2010

@jankasramka jejda🙂 potom porovname koho, co bavi. Ta hudba z nej inac super uspava, ja si uz davam obcas zapalky, aby som nezaspala 😀

kvietok121
7. nov 2010

@memory97 ved to ani nehovor, este stale nie je doma, a toje akoze vikend a sa nam venuje ach jo

kahlan1
7. nov 2010

tááááto sa mi páči http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath... mohla by bať lacnejšia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre