♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
15. nov 2010

@hajatanufus tusim sa to da zdielat v FB, ale ona si ho asi vytvorila u seba? Da sa to tam osetrit v nastaveniach, len sa treba cez to preluskat...

taaak a konecne som vas dobehla😀 😀 😀 😝

kahlan1
15. nov 2010

@memory97 nie neberie nic, po pôrode nato dostala transfuziu a ked sme odchádzali z nemocky len mi vraveli ze ho ma hranicny. Tak neviem. ale niekedy vypije super rychlo a vela - ale vacsinou pri manzelovi - pri mne sa viac bavi 🙂

memory97
15. nov 2010

@kahlan1 z toho si nic nerob, u nas to bolo presne tak isto a teraz je to naopak🙂 asi to ide s vekom🙂

alure
15. nov 2010

@memory97
mne nejde ani otvoriť môj fotoblog.Stále vkladám fotky v rovnakom formáte s tým problém ni je.Ja len kliknem na môj fotoblog a hneď mi naskočí že chyba nie je vo vašom príjimači,skúste akciu opakovať a bla bla bla...
že formula ako uspávanka 😀 😀 😀 tak to je dobré,ja niekedy tiež kuknem len štart a potom posledných 15 kôl,závisí od toho kde sa jazdí.Schumimu pravdepodobne chýbal ten adrenalín,preto sa vrátil ale veľa vody už nenamútil....
Tabuľku som už prerobila na 6 mesiacov ale stále ju nemôžem nahodiť.Ak máš vaše miery v 4 mesiacoch daj mi vedieť 🙂

alure
15. nov 2010

@memory97
mne nejde ani otvoriť môj fotoblog.Stále vkladám fotky v rovnakom formáte s tým problém ni je.Ja len kliknem na môj fotoblog a hneď mi naskočí že chyba nie je vo vašom príjimači,skúste akciu opakovať a bla bla bla...
že formula ako uspávanka 😀 😀 😀 tak to je dobré,ja niekedy tiež kuknem len štart a potom posledných 15 kôl,závisí od toho kde sa jazdí.Schumimu pravdepodobne chýbal ten adrenalín,preto sa vrátil ale veľa vody už nenamútil....
Tabuľku som už prerobila na 6 mesiacov ale stále ju nemôžem nahodiť.Ak máš vaše miery v 4 mesiacoch daj mi vedieť 🙂

mirmaj
15. nov 2010

@memory97 aj ja si myslím, že je to asi len zvyk, len ako ju tento zvyk odnaučiť 😀 😀 už by som sa celkom rada aj vyspala 🙂)))
Ako je dnes super vonku, práve sme prišli a ešte stále je teplučko, nech to len dlho vydržííííí 😉

memory97
15. nov 2010

@alure mozno zajtra to pojde, alebo ti tam mm dal nejaky virus, aby si nam nemohla ukazat foto 😀 😀 😀

@mirmaj zajtra si pojdem po kasicku na vecer do lekarne, lebo ju nemali, ak zaberie, tak sa uz od zaciatku piateho mesiaca vyspis🙂 ja by som tiez uz brala celu noc spinkat, ale zas, maly celkom dobre spava a je to moje zlaticko🙂
Neboj este to dospime na stare kolena🙂

alure
15. nov 2010

@memory97
nejde to od včera :(
Pridám vám sem aby ste videli že na tom fakt robím...len to nejde

alure
15. nov 2010

@memory97
nejde to od včera :(
Pridám vám sem aby ste videli že na tom fakt robím...len to nejde

alure
15. nov 2010

@memory97

akú kašičku idete začat dávať?

mirmaj
15. nov 2010

@liba78 že profi 😀 ani môj nebol taký úžasny, ale tiež chutil všetkým a to je hlavne, my už nemáme ani kusok, ale ja som ho pre istotu urobila len na malý plech, aby sa mi ho veľa neušlo 😉
A niekto tu spomínal, že ho nemôže robiť lebo nemá vlašske orechy, ani ja som momentálne nemala, ale mala som takú zmes orechových jadier, boli tam mandle, kešu, lieskovce., para....tak som použila tie a bolo s tým tiež super

mirmaj
15. nov 2010

@memory97 si mu objednávala nejakú špecialnu? no aj ja sa teším na kaše na dobru noc, ale kamoška mi povedala, že ona ich malej nemohla vôbec večer davať len mliečko lebo z nich grckala, tak už ani nedufam v kaše a asi som si aj na nočne vstavanie zvykla 😀 dnes som bola už aj ja s Tamkou o 6 vyspata 😝

mirmaj
15. nov 2010

@memory97 a mrkvičku už papate? ako vam chutí? 😉

hajatanufus
15. nov 2010

baby ja vam to pocasie na sk uuuplne zavidim tu je sice pekne slnecno ale zima je tam len 7 stupnov arano bol mraz tak sa mi ani nechce ist von a rachel aj tak spinka.
@memory97 dakujem za radu mozno si tam znova zalozim konto a ponastavujem tak aby si bez dovolenia nikto nic neprivlastnil dakujem

mirmaj
15. nov 2010

@hajatanufus no zasa ani tu nieje nejako úplne teplo, ale tak nato že už je november tak myslím že je úúúplne fajn a da sa v pohode kočíkovať ešte, tak sa vytešujem 😉

hajatanufus
15. nov 2010

@mirmaj no ved to ja viem mate tam okolo 14 teda aspon v ke, a to je na november fakt super vcera bolo v prahe az 21

memory97
15. nov 2010

@alure dala som si objednat v lekarni od hammi bananovu.

mia258
15. nov 2010

Ahojte, môžem sa spýtať koľko vážia vaše drobce? 🙂

alure
15. nov 2010

@memory97
na tej "fičal " náš Oliverko 🙂 A mm dojedal nevedel si vynachváliť tú chuť 😝 😝
@mia258
no to je individuálne,máme aj tabuľku u mňa vo fotoblogu a tam sú od pôrodných váh až po teraz.My máme napr.6700g 😲 😲 ale malý mal pri pôrode 4620g

alure
15. nov 2010

@hajatanufus
na fb si vieš komplet všetko zablokovať a myslím si že veľa závisí od nastavenia súkromia a potom je to ok.Netreba sa obávať 🙂

mia258
15. nov 2010

@alure ďakujem za tabuľku, moja sa narodila menšia (2530g) a teraz ma dvojnasobok 😀

alure
15. nov 2010

@mirmaj
my sme s kašičkami na dobrú noc začali pri Oliverovi po 6 mesiaci a tak isto aj s prvými príkrmami.
Čítala som na tom recepte dole boli komentáre že ak nemáš orechy nič sa nedeje môžeš urobiť ten podklad len z piškotoveho cesta a je to tiež fajn.Ja osobne orechy milujem len sa ich bojím ešte zaviesť do jedálnička kôli kojeniu ale aj to časom bude 🙂 Veď už jem aj iné alergeny ako sú mandarinky,pomaranče aj rajčiny...

alure
15. nov 2010

@mia258
tak to je super prírastok,minule sme tu rozoberali priberanie a okolo 500gramov mesačne je ok..samozrejme veľa závisí aj od toho koľko malo babulatko pri narodení,aká je genetická predispozícia..takže ak je bábo spokojné a nič ho netrápi,ak má dosť pocikaných plienok netreba si hlavu zaťažovať priberaním...

kvietok121
15. nov 2010

@memory97 ja to tak tiez beriem ze sa mi ulavi 😀

kvietok121
15. nov 2010

@mia258 my mame teraz okolo 5 kg neviem presne pretoze sa budeme vazit na buduci tyzden narodili sme 3140g

mia258
15. nov 2010

@alure @ kvietok121 mňa lekár straší, či z toho nebude cukrovka alebo niečo, ked toľko pribrala 😒 Ale nemá žiadne zdravotné problémy...

memory97
15. nov 2010

@mirmaj specialitka to nie je, len oni to nedrzia a ked nieco chces, tak ti to objednaju.... tak tam zajtra zabehnem, aby sme vecer vyskusali, ak to uz budu mat🙂 je to kasicka na vecer. Mrkvicku chcem skusit az o mesiac, ale uvidime ako budeme s kasickami. Ak kamoska hovori, ze im to nevyhovovalo, neplati to aj pre Tamarku, mozno jej to bude chutit🙂

@alure som zvedava, ci to maly bude papat🙂 potom ho odfotim, aky je od kase🙂

alure
15. nov 2010

@kvietok121
ahoj moja,boli ste dnes na otváraní MIRAGE? Určite tam bol nátresk a kopec ľudí ale ja by som sa tam niekedy išla rada pozrieť.
@mia258
zbožňujem tie predpovede lekárov a strašenie mamičiek ...hrozné 😠
@memory97
som zvedavá aj ja 🙂

akika722
15. nov 2010

ahojte...nedočitavam,nemam silu ☹
tak v skratke zas môj užasny deň:rano sa zobudim a mam zapaleny lavy prsnik,svinska bolesť,deti chore obe,ja s nimi,spanok v noci 3 hodky...do obeda po doktoroch,škôlka nova preplnena,ostavaju ešte dve kt.su dosť daleko a kedže mam vodičak le na kočik mam smolu 😒
po obede maly prereval,chcel isť vonku,obaja v teplotach...a zajtra som z nimi zase sama 😔

danulienka35
15. nov 2010

@alure dakujem moja

danulienka35
15. nov 2010

@jankasramka no zas noc a den prespaty ako vzdy

alure
15. nov 2010

@danulienka35
prišiel ti mejlík? som rada...do Pezinka sa chystám onedlho na kontrolu s nožičkami som ani nevedela že tak blizko byvas 🙂
@akika722
dúfam že sa dáš rýchlo do poriadku a aj obe detičky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre