♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
21. nov 2010

@akika722 krásne fotky, a ako to riešiš ty? môj mm hovorí,že asi nie je hladný,keď sa nechce prisať.Tak uvidíme,ako to bude ďalej.

Ozaj,vám sa nekrúti bábo do jedne strany,ja môjmu hovorím,že vyzerá ako "C"-čko,je vytočený do jednej strany,aj keď ho mám na rukách a na brušku,hlavičku drží pekne,ale otočí ju len do jednej strany alebo pozerá rovno,ani za pána sa nekukne na druhú stranu.
Môj mm mi hovorí,že už mi z toho haraší,že ho len stále pozorujem. 😝

akika722
21. nov 2010

@danulka3 ked to robi skusim mu dať cumel niekedy to zaberie,napr ako teraz..včera to nezabralo...pusu otvaral velku že chce papať,ked som mu dala chytil pustil a dookola ani cumel ani nič,tak sme to robili dookola,no po tich min.sa nejak ukludni

danulka3
21. nov 2010

@akika722 cumeľ chytí,vyberiem ho,vopchám cicek a jačí ako najatý

akika722
21. nov 2010

@danulka3 nechaj culel ak je spokojny.neboj ak bude hladny da ti vedieť 😉

memory97
21. nov 2010

@evanns som myslela, ze Natashka necha maminu takto dlho pospinkat🙂

@danulka3
@jankasramka a nebolo prislis plne prsko? Vtedy to babatka robia... ja som takto zistila, ze mam malo mliecka, ale toto nebude vas pripad, ked tak dlho kojite...

@akika722 aky ste peknucky, maly je cela mamina🙂

@danulka3 my prave kvoli tomu, ze maly sa otaca iba do jednej strany chodime cvicit vojtovku, ale pokial ta neurolog neposlal na rehabilitaciu s malym, tak je to v poriadku 😉

danulienka35
21. nov 2010

@akika722 nedakuj je uzasny

vladka84
21. nov 2010

baby, tak toto som riesila aj ja minulu noc (predvcerom) - zobudila sa mala na papanie o piatej a nie a nie sa prisat, az zacala jacat ako diva... lenze ja UM nemam, takze som ju musela presvedcit, ze ked je hladna, mame jedine moje prso 😒 ale stava sa mi aj to, ze najskor pije normalne a po cca 10 min. sa zacina odtahovat - ale to som prisla na to, ze vtedy jej uz mliecko netecie a musi viac tahat a jej sa nechce 😝 a este sa zlosti, ked chce velmi spinkat a ja ju chcem predtym este nakrmit...

akika722
21. nov 2010

@memory97 jéééj si ma potešila 😀 😀 😀 každy hovorí že je po tatikovi 😉 😉 😉

vladka84
21. nov 2010

@akika722 krasny je maly... a si minule pisala, ze sa mu nechce lezat na brusku a aha ako sa nam predviedol 😵 😵 😵

vladka84
21. nov 2010

@evanns a to im staci??? ved ja uz som nervozna z toho, ze len tolko spi, ona normalne ani v kociku nezaspi, vozi sa, je spokojna, ale oci nezavrie... ale zasa, som rada, ze v noci nebuntosi 😕

danulka3
21. nov 2010

@memory97 zatiaľ sme ešte nikde neboli,len na poradni,doktorka povedala,že ho máme ešte pozorovať a ak sa nebude otáčať,tak nás pošle,na poradňu ideme 1.12. tak som zvedavá,či nás pošle.Alebo by so mala ísť skôr?

danulka3
21. nov 2010

@vladka84 Tak to som rada,že to nie je len u nás,už som bola z toho v strese. Uf,už som zabudla,akú je materstvo ťažké 😝

akika722
21. nov 2010

@vladka84 no...pozri čo je oblečeny ..tam sa mu nechce..vo vani sa boji že si namoči tvaričku do vodičky preto tak drži 😀 😀 😀

vladka84
21. nov 2010

@akika722 no hej, tam ju nema az tak vysoko ako na tej foto vo vanicke, ale aj tak je velmi sikovny, aj s jazyckom si pomaha 😵

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@vladka84 vladi to moj maly spi cez den vyborne...nakoji sa je hodinu a pol hore ,a potom hodinu spi...ale v noci sme hore aj tri krat ☹
@jankasramka jani tak to bud este rada ze len dva krat v noci...mi normalne tri krat ale to este aj sople odsavam...
@evanns 11hodin spanku 😀 😀 😀 som sa pobavila...to som spala naposledy este nez som viki mala,zlate dieta mas 😵

akika722
21. nov 2010

@vladka84 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@akika722 krasne deticky,samko akoby mm vypadol z oka 😝 neskutocne sa podobaju

akika722
21. nov 2010

@memory97
@katulkaaaaaa tak po ockovi alebo po mamke??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lji
21. nov 2010

ahojte.

@akika722 jeeeej aký je chutný na fotkách. má nádherné oči drobec 🙂

@vladka84 presne toto mávame my.bud ked je moc unavená alebo sa jej horšie saje.začne jačať a konec.ale ja mám hned aj pripravené UM len nechcem aby týmto spôsobom presalo to moje už úplne tiecť 😒

@katulkaaaaaa i ak takýto tryp spania som posledovala aj ja u sašky.jeden a pol hodky hore a potom zaspinká.teda poväčšinou

akika722
21. nov 2010

@lji dakujeem 😉

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@akika722 podla mna je samko cely tvoj mm a patko je skor na teba

lji
21. nov 2010

počujte babule ako plánujete s papaním v dalších mesiacoch.my sme minule dostali kašičku a tam je že sa môže dávať od 4mesiacov. tak som rozmýšlala že by som jej presne na Vianoce skúsila dať ak by chcela 😅 len si neviem predstaviť ako to bude papať 😀

akika722
21. nov 2010

@katulkaaaaaa obaja chlapci su po nom 😎

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@lji ak len kojis tak az od 6mes. ak davas UM mozs od 4mes.....ja som ale zacala najprv zeleninou,potom ovocim az potom kase na noc 🙂 pri prvej dcerke

katulkaaaaaa
21. nov 2010

moji chlapi

akika722
21. nov 2010

@katulkaaaaaa ježiš aky su zlaty 🙂 tatik sa venuje 😀

lji
21. nov 2010

@katulkaaaaaa počuj ja som vždy tak obdivovala ked som videla chlapa ktorý bol potetovaný,náušnica a pod. a s malým bábom. to je také..... sexi? 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@akika722 😀 😀 😀 no dneska sa venoval obom,koncne uz skoncil ten jeho futbal...mam mesiac sviatok 😝
@lji 😀 no veru mas pravdu 😝

vladka84
21. nov 2010

@katulkaaaaaa no, tak vidis, bud spia cez den alebo v noci 😉 my spime 11 -12h. v noci ak je taka lepsia, tak s jednym prebudenim, alebo s dvomi, takze sa nemozem stazovat 😕
a na koho sa podoba Simonko? vlasky asi po tatovi nema 😀

akika722
21. nov 2010

@lji aj ja som pozerala ako dobre vyzera Katkin mm 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre