♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
24. nov 2010

@lji tak to si si pekne natiahla 😝 😝 ja som tak mala isť na kontrolu na endokrinologiu po 6 týždňoch a ešte som sa ani neobjednala 😒 😒 takže ja to nestihnem ani do 4 mesiacov 😲 aj ja som sa obavala následkov očkovania, ale v kutiku duše som dufala, že budeme potom viac spave, lebo niektore deturence su, no ale na nas to myslím nemalo vôbec žiadny učinok, ani viac spave ani viac uplakane, mne sa zdala taka ista ako keby sme ani na očkovani neboli

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj
@vladka84 a mojej sesternici povedali ze musi balit ze maly bude krivo chodit a neviem co vsetko ona nebalila, lebo mal hrozne krce, ked bol zabaleny bolelo ho brusko nemohol prdkat a tak ho nebalila vobec a kedprisla na kontrolu tak jej povedali ze vynikajuco mamicka, uz nemusite balit na 3 plienky staci na 2, tak sa len usmiala povedala samozrejme a robila ako predtym nebalila maly beha a nic mu nechyba

danulienka35
24. nov 2010

@mirmaj nepozerala len ju zaockovala a to bolo vsetko ale ma ich navrete dasienka tak uvidime 😒

mirmaj
24. nov 2010

@alure dobru noc a príjemnú cestu a čas stravený v BA želáme 😀

alure
24. nov 2010

@mirmaj
no on má na starosti čerpacie stanice na území cca pol Slovenska,a keďže cez leto sme trošku oddychovali a očakávali príchod drobca,tak teraz musí dobehnúť to čo zanedbal nech máme zase kľud na sviatky..ale to vlastne kľud nikdy nie je lebo sa stále niečo deje,nejaký prepad,nejaká potopa..no proste hrozné,keď zvoní telefon v nevšednú hodini vieme že je problém 😠

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj o siedmej dnes sme o pol nevedel sa dockat a mrnkal

danulienka35
24. nov 2010

@kvietok121 sa smialy na malej ze je spachtos 😀

kvietok121
24. nov 2010

@alure aj tebe dobru noc a stastnu cestu, nech ti nesnezi

danulienka35
24. nov 2010

@lji nam kazala dat nez ju budu ockovat panadol sirupcek a tak som urobila a zatial nic ani palc ani horucky ale davam jej cely den studene obklady

kvietok121
24. nov 2010

@danulienka35 tak to mas super

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj informujem este stale je hore 😠 😠

danulienka35
24. nov 2010

@kvietok121 dakujem ja mam asi zo vstkych augustoviek najspavejsie dite stale len spi

kvietok121
24. nov 2010

@danulienka35 to je krasne uzasne mala by si nasho matejka zaucit, my sme si s mm hovorili ze budeme mat spave dieta ked som bola tehotna, pretoze sme obidvaja taki spachtosi

danulienka35
24. nov 2010

@kvietok121 to ja som bola aj som akcne ziena mne stacia i 2 hod.spanku

liba78
24. nov 2010

Ahojte babulky, v posledných dňoch vás nestíham... Vždy si síce dočítam príspevky, ale nestíham nič napísať.
@kvietok121 čítala som ten príspevok o cibuli a spomenula som si na moju doktorku. Malý Maťo mával často chytené horné dýchacie cesty a keď sa to moc opakovalo mali sme naordinovaný "pobyt v stajni" Doktorka na nejakom seminári počula o tom, že konský trus obsahuje nejaký čpavok a ten zabíja tie veci čo spôsobujú ochorenie dýchacích ciest u detí. 😅 Tak som s Maťkom na rukách chodila pozerať koníky povinne niekoľkokrát do týždňa. 😅

lji
24. nov 2010

@danulienka35 a aké boli tvoje staršie kočky?? či to nemáš ako odmenu 😀

kvietok121
24. nov 2010

@danulienka35 tak to si dobra
@liba78 to je dobre

danulienka35
24. nov 2010

@lji ake boli no Sarinka ta palckavala az moc nebolo vecera co by som nechovala atd to viem co je plac

danulienka35
24. nov 2010

@kvietok121 moj mi hovori ze mi vyberie baterky 😀

lji
24. nov 2010

@danulienka35 no vidíš.ber to ako odmenu 😀 😀 😀

danulienka35
24. nov 2010

@lji asi hej je to moj anjelik 😀

mirmaj
24. nov 2010

@alure no tak to ma toho teda ozaj dosť a tie telefonáty v nečaknú hodinu dosť dobre poznám mm mava tak každé 3 týždne službu na kablovku a internet, takže ked je taka dobra burka alebo take niečo, tak má aktívne večery aj víkend všetko, lebo ľudia v dnešnej dobe bez TV a PC si nevedia ani život predstaviť 😝
@kvietok121 no tak to tak nejako ako aj my a nepreberá ho náhodou kupanie? lebo nas napr, unavuje ale niektore deti viem že hrozne preberá, skus ho okupať okolo 18, za vyskúšanie nič nedáš 😉

kvietok121
24. nov 2010

@danulienka35 srandista

mirmaj
24. nov 2010

@kvietok121 Matejko ma fakt výdrž 😒 len vy už asi nie, ale to poznaj aj naša Tamarka ma lepšiu ako my 😝 😝 vždy dosiahne čo chce 😀 😀

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj praveze nie on zaspava aj prsku a potom sa zrazu strhne a uz je zase hore ( a to je zviazany) mm mi prave prisiel povedat ze asi spi

mirmaj
24. nov 2010

@kvietok121 no tak držím palce nech je to tak 🙂

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj je to krasne ako tie deticky s nami mavaju ze? a menia nam nas program a vsetko

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj dakujem idem hodit sprchu, vyvesit pradlo a spinkat a mozno pomedzi to este budeme aj uspavat 😠

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj teraz ma napadlo stazujem sa tak by to nemala byt pravda nie? tak nejako chichi

mirmaj
24. nov 2010

@kvietok121 😀 😀 na nas funguje len ked pochvalim tak sa to hned zmení opačne nie 😝

danulienka35
24. nov 2010

@kvietok121 zato on je pomaly 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre