♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
6. dec 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/akika722/ pridala som foto zo včerajšej "párty" 😀

seagull2404
6. dec 2010

@danulienka35 to aj my tak, cim chladnejsie, tym dlhsie 😀 len maminka je potom ako cencul omrznuta 😀

liba78
6. dec 2010

@alure a malému sa páčilo s deťmi ? Vyzerá že mu tam bolo dobre. 🙂

danulienka35
6. dec 2010

@seagull2404 vies co moja ona nechce rukavicky ani deku reve ako pavian a ked jej ju nedam spi jak dudek a ja mrznem 😀

vladka84
6. dec 2010

no uz som aj ja tuuuu 😎 malinka okupkana, dnes sme sa kupali predcasne uz o siestej, lebo poobede od tretej nespala, tak som cakala, ze ju okupem a zalomi, ale pospala si len pri papani na prsniku a potom este skoro hodinu debatovala v postielke... teraz je uz ticho tak dufam, ze spinka 😕 nabehli sme na nejaky blby rezim 😒 este uspat tu starsiu a mam volny vecer 😀 😀 😀
inak, ked vecer jete? lebo ja sa od tretej kedy ideme po Timku do skolky az do osmej nezastavim, takze vacsinou sa potom nazeriem, ked deti zaspia... to asi mojmu bruchu neprospieva 🙄

liba78
6. dec 2010

@akika722 ja tak kúpem už asi týždeň, v malej vani reval ako najatý. Teraz sa moooc teší a nechce odtiaľ von, len ja som kaput, nevydržím ho dlho držať ohnutá. 😔 (môj kufor má 104, ale ja som podstatne menšia, takže je to vidieť viac)

seagull2404
6. dec 2010

@danulienka35 nieco mi to pripomina 😵 , ja ju podozrievam, ze ju to takto bavi 😀

danulienka35
6. dec 2010

@alure peknucky su drobci 😉

kahlan1
6. dec 2010

baby ja to musim niekomu povedat - robila som si test a ak nie je chybny tak budem mat druhe augustiatko 2011 😀 😀 😀

som strasne stastna ale aj sa bojim viete Anetka nemala to srdiecko v poriadku

danulienka35
6. dec 2010

@liba78 to je chlap velky 😅

seagull2404
6. dec 2010

@danulka3 jasne a keby mohla strci si tam obe a ked jej ich drzim, tak aj moju tam pcha, moja mamina tvrdi, ze tie dasienka su citlive, ze sa tam uz tlacia zubky, ale ze to moze este trvat, kym vyjdu 😵

seagull2404
6. dec 2010

@kahlan1 ste sa poponahlali 🙂gratulujeme 🙂 netreba sa trapit vopred

kahlan1
6. dec 2010

@seagull2404 o Anetku sme sa snazili dlho tak sme to necakali ze z jedneho razu 🙂

seagull2404
6. dec 2010

@kahlan1 ved to je kraaaaaasne, aj ja by som chcela, ale nemam odvahu, budu ako dvojicky 😀

liba78
6. dec 2010

@kahlan1 gratulujem, jeeej to budeš mať len ročný rozdiel. Neboj, tomu druhému nemusí byť vôbec nič. Hlavne sa nestresuj. 🙂

danulienka35
6. dec 2010

@seagull2404 no ti poviem teda 😀

akika722
6. dec 2010

@liba78 krasnučky je
aj ja chcem 104
@kahlan1 ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá jéééééééééééééééééééjno,,ešte negratulujem...zatial 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladka84
6. dec 2010

@kahlan1 bodaj by nebol chybny, gratulujem aj ja, dufam, ze nie predcasne 😉

lji
6. dec 2010

@kahlan1 éha 🙂 🙂 🙂 tak to gratulujem 🙂 🙂 a to ste si naplánovali, či? neboj sa ničoho, všetko bude v poriadku a hotovo 😉

vladka84
6. dec 2010

baby, tak kedy vecer jete? Naposledy? 😖

akika722
6. dec 2010

@vladka84 pred hodkou 😅

akika722
6. dec 2010

@alure no cicuš..a ty...ty vyzeraš super..tak čo riešiš cvičenia?videla som foto na fb..no tak vyzerať tak som štastna ako blcha

jankasramka
6. dec 2010

@kahlan1 ja si idem urobit vecer test....uf. asi aj chceme druhe ale neviem ako to budem zvladat....mam z tho zmiesane pocity-a ty?

kahlan1
6. dec 2010

@liba78 vdaka 🙂 zajtra spravim zasa test ci hej 🙂 ak ano som v piatom tyzdni

akika722
6. dec 2010

@jankasramka aj ty?????????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

kahlan1
6. dec 2010

dakujem vám 🙂 no praveze nie ved sme boli spolu len raz a pri anetke mesiac co mesiac ratania plodnych dni a ovulacne testy a podobne. To by nam ani na um nezislo - ale velmi by sme sa tesili ak je to pravda

akika722
6. dec 2010

@jankasramka my už mame večer...to nas budeš napinať do zajtra? 😕

kahlan1
6. dec 2010

@jankasramka neviem kde je sever - velmi tuzime po druhom ale na druhej strane mam obavy ako to zvladnem 🙂 tak ti drzim palce 🙂 a hned napis

akika722
6. dec 2010

@kahlan1 no...čo ty vieš?možno sa podarilo...ju prajem vam to 😉

akika722
6. dec 2010

@kahlan1 ale zvladla by si,neboj,..si šikovna 😉 a maly rozdiel je lepši ako priliž velky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre