♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
10. dec 2010

@memory97 je vies co ako caka ked ide ako zacuje znelku ze zacina uz hlavu otaca je maniak 😀 😀 a ako sa smeje nad nim

lulu4
10. dec 2010

@memory97 to veru ten jej otec o tom ako sa o nu boji aby ju nepretiahli nejaki cigani a ze kade chodi tade deti robi tak to je sila uz :( uplna bodka vecera... ako sa mate? ani tebe nechcel maly pit z aventky ani mne vobec, nechapem nam zase vyhovuje strasne ta lovi znacka z tej pije o sto sest uz od malicka...a tiez zboznuje tie kaucukove cumle na flaskach mame silikonove ale v puse ako cumlik musi mat tie kaucukove tie silikonove vypluval furt...

memory97
10. dec 2010

@danulienka35 tak to vyzeras super, ja tak asi nebudem vyzerat nikdy, alebo po poriadnych hodinach potu v telocvicni 😀 😀

memory97
10. dec 2010

@akika722 si zvykaj, to uz budes pocut castejsie🙂 Mna uz ani inac neoslovuju 😀 😀 😀

danulienka35
10. dec 2010

@memory97 dakujem moja tiez cvicim neboj

memory97
10. dec 2010

@seagull2404 ja som tiez pripravovala malemu cerstvu zeleninu, ale to nechce papat a dnes som skusala hotovku a maly to sprasil jedna radost🙂 chcem mu to davat na striedacku, aby si zas velmi nezvykol na hotovky 😀

pokial som vas docitala, tak tu uz nikto nie je 😀 😀 😀

danulienka35
10. dec 2010

opustam vas este raz pekne sa vyspinkajte babulky 😉

memory97
10. dec 2010

@danulienka35 moj maly na nom vecne spinka🙂 a mamina si to vychutnava🙂

@lulu4 zo zaciatku maly pil aj z aventky, ale potom utalo a mohla som mu dat flasu, ju len vypluval, esteze sme mali aj ine v zalohe🙂

@danulienka35 tak to preto tak mlado vyzeras, som ta odhalila 😀 😀 😀 ja som tiez chcela zacat chodit cvicit, ale mm mi neostane s malym, ked place a on je vecer uz uplackany...☹ a doma som leniva🙂

babulky dobru nocku, opat rano 😎

lulu4
10. dec 2010

@danulienka35 dobru noc ale aj ja musim zlozit poklonu, fakt vyzeras super, ved s dcerami musis byt ako ich iba o par rokov starsia sestra, zapadnes do babinca mladica 🙂

jankasramka
11. dec 2010

@liba78
@akika722 no cely tyzden ked som sa poobede prhlasila, ze vas docitam tak tento kon nefungoval, som uz mala nervy, ste mi chybali a vobec teraz neviem ako sa mate nic.
ale dnes bol priserny den, mateo zaspal az o 17,00 (bol hore od 7,30 rano).
takze som znicena sadla a naobedovala sa pri farmarovi a fakt no hroza 😀

@akika722prelozila som len tu poslednu cast-trulo s darinkou (no rehotali sme sa jak sa olizuju pri serucej krave:D)
a potom este disko gulu 😀 (tie komentare jej fotra som ani nevedela prelozit 😅

inak ta henna to sa nema davat na trvalu.teda aj koli tomu ze to nechyti tak ako ma. to ma problem chytit koli tomu ze trvala nici strukturu vlasu rovnako ako farba.
neviem, no, mozno zavisi aj od znacky. ono najhorsi je ten prechod z normalnej farby na henu lebo to moc nechyta ale po case to je stale lepsie a lepsie.ale tak urcite mne to stoji za to, lebo fakt mi uplne prestali padat vlasy a rastu mi rychlejsie (zhodou okolnosti dnes mi to uz dvaja povedali ze ake mam dlhe vlasy). normalne sa z toho tesim-predtym mi nikdy takto nevydrzali...
(a tato mexicka nesmrdi skoro vobec. ale pametam si velmi dobre ako smrdela ta slovenska:O===.
by som ti najradsej doniesla tuto, ale asi by to bolo dost komplikovane ☹ )

nemas foto ze ako ti to chytilo (alebo nechytilo)? ja si ta neviem predstavit s inymi ako ciernymi vlasmi....
ozaj,cervene vlasy si nikdy neskusala?

katkavv
11. dec 2010

@memory97 dakujem, skusim mu dnes kupit iny cumel, ale uz som to raz skusala a flasky skoncili v kosi, kupila som nejake z DM ... skusim tie chicco teda, dik 🙂
ale dnes sa maly celkom pochlapil_ v noci o 3h vypil 150 ml a rano o 7h dalsich 150 ml, cize super zatial 😎

kvietok121
11. dec 2010

@danulka3 no ten je este pre nas skoro

kahlan1
11. dec 2010

@memory97 mam aj chicco ale nevie z takej tenkej

kahlan1
11. dec 2010

@katkavv závidim v dobrom my sme v noci 80 a teraz 100 mm ide pozriet cumel. Byvame na 7 poschodi a sa pokazil vytah :( tak budeme trcat doma lebo nechcem behat po schodoch ked je mozno dalsie na ceste

danulienka35
11. dec 2010

@lulu4 dakujem moc si zlata 😉

danulienka35
11. dec 2010

pekny den snezikovi prajem bambulky 😉

evanns
11. dec 2010

caute babenky...si uzivate mm dnes co? 😉

@jankasramka ale na melirovane vlasy sa henna nesmie pouzivat nie? kamoska skusila a skoncila isto jak vodnik 😀 vlasy komplet zeleneeeee 😀 😀 😀

danulienka35
11. dec 2010

@evanns ahoj mi pojdeme na nakupy do Blavy s tatikom

evanns
11. dec 2010

@danulienka35 jak vam dobre 😉

katkavv
11. dec 2010

@kahlan1 aj ja som ca cudovala, a kolko si do nej nakoniec dostala vcera? ja 650 ml ...

kvietok121
11. dec 2010

ahojte kocky ako sa dnes mate, ja cakam na mm a ideme ku svokrovcom tak vam prajem pekny den

kahlan1
11. dec 2010

@katkavv juj uz som to vcera neratala lebo som bola zufala ale hadam tych 600 ano o 23:00 mi vypila sto. a dnes ma vypite nejakych 300 teraz vypila 120 ale pri mojom "speve" macko usko.

nakoniec ideme do brendonu aj napriek vytahu a kupime aj 100 cumlov len nech jeden sadne

kvietok121
11. dec 2010

@kahlan1 neboj sadne bude to dobre, ja tiez musim niekedy spievat aby zobral prsko

liba78
11. dec 2010

Ahojte, my už máme potraviny nakúpené. Tatino bol s nami a iné kupovať nejdem, lebo vonku sa ženia čerty 😝
@jankasramka no vidíš tebe nešiel kôň a nám si moooc chýbala. 😉 Už si zbalená ? Máš aj zimné veci pre Matea ? Aby na Swechatte nezmrzol. Si vždy spomeniem na komédiu "Kokosy na snehu" o tých černochoch čo prileteli na zimnú olympiádu do Kanady. A na letisku vykúpili obchod zo zimným oblečením 😀
@katulkaaaaaa teraz som zistila že si v nemocnici. Dúfam, že nie na dlho. Vráť sa rýchlo medzi nás 🙂 Nech je Simonko a Viki rýchlo v poriadku.

@evanns mm sa už zdekoval, jeho foter dnes robí firemnú akciu. Takže je možné, že ho dnes už neuvidíme. 😝 Sme síce pozvaní, ale nechcem tam moc ísť.

akika722
11. dec 2010

@jankasramka ahojte..moja na foto to nieje vidno..nie ja nemam trvalu,mala som ked som mala 16r..chcela som kučery 😀 😀 😀
červene som skušala ale po 2 umytiach boli hnede 🙄
@danulienka35 mate sneh???my nieeee

mam pocit že mu už moje mlieko nestači..v noci malo čo spinkal...chcel papať,chvilku ťahal zas niečo chcel ale ani prso ani cumel a len plakal a plakal..rano som vzdala dala som mu sunar,za 5.minut stiahol 180 a ešte sa mu malo zdalo..no vzdal to a viac nepytal..ale ked som sa sprchovala,mlieko mi samo tieklo,takže ho musim mať...
ja to nechapem...skusim mu dať asi na večer sunar čo to s nim urobi...
pred tym som mala prsia dosť naliate tak som vedela určite že v nich niečo je.teraz sa tak nenalievaju a ked citi že musi viac ťahať on to vzda a plače že by papal....

Katka pride z nemocky asi v pondelok ked bude všetko ok..pisala včera...

liba78
11. dec 2010

@akika722 to je ťažké teraz, ani ja už neviem či mu stačí. Ale našťastie Jurko neznáša cumel a flašu. Takže radšej ťahá a ťahá. 😅 Niekedy sa pri tom jeduje, ale flašu nechce. Som zvedavá čo bude ďalej.

liba78
11. dec 2010

@akika722 a chumelí u nás od rána, už máme zapadané všeeetko 😉

mirmaj
11. dec 2010

ahojte som doma z nákupov, po 4 hodinách v nákupných centrách som prišla domov s jednou čiapkou pre mňa, 2 knihami a hračkou pre krsniatko, na velerybu ako som ja, tam nič nemali 😠 😠 😠 😠

@liba78 aj u nas je úplne krásne bielo a všade aj na cestách, cestári sa úplne stratili asi pod zem 😝 😝

alure
11. dec 2010

ahojte babulky,
tak po 7 hodinovej túre v shoping centroch sme doma 😀 Dokúpili sme "ježiška" pre Oliverka a konečne sme doma.Dali sme aj kávu so švagrom a malý Denis celú dobu spal,potom len čučal a bol krásne tíško ani papať nepýtal 😲 Tak teraz som ho nakojila,plienka bola preplnená až až 😖 ale zvládol to na výbornú.
Idem si asi na chvíľku ľahnúť aj keď drobec asi spať teraz nebude 😒
U nás snežilo od rána,kým sme prišli domov z BA tak to ustálo a všade je nádherne bielo

danulka3
11. dec 2010

ahojte všetky mamičky ,
u nás krásne sneží,normálne ma chytá vianočná nálada,rozhodla som sa,že idem piecť medovníky,teda dnes spravím cesto a zajtra upečiem 😎
Pozerám,že s tým papaním sa trápime všetky,ja malého nakŕmim tiež len keď sa zobudí a to nie vždy vystihnem.Keď priložím v "nevhodnej chvíli",tak spustí rev. Od posledného očkovania je stále nejaký mrzutý,pohráme sa len chvíľku a potom sa buď nosíme,alebo plačeme.Dnes napr.jedol o 10.00 a keď som ho išla nakŕmiť o jednej tak spustil taký rev,že jediné čo pomohlo,bolo dať do kočíka a ísť von,teda mm išiel,chudáčik ani sa nestihol naobedovať. Keď prišiel z vonku,malý ešte podriemal v kočíku a papal až o 15.00. Normálne vás baby obdivujem,ktoré počítate koľko zjedli,ja to radšej ani nechcem vedieť,uvidíme,koľko pribral,keď pôjdeme na poradňu.
Dnes som objednala ten nosič LILIPUTI,je ako manduca,ale lacnejší a dá sa do 30 dní vrátiť,tak uvidíme,či tam bude chcieť byť. 😉
Katka,vám prajem skoré uzdravenie a nech ste skoro doma.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre