♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
13. dec 2010

@evanns tak to ano

mirmaj
13. dec 2010

@evanns no ja mam jednu z Nestle to je ta na dobru noc, potom mam z HAMI a z Nutrilonu, ale do toho večerného mliečka som jej davala tu na dobru noc, ale ak jej to daš a zobudí sa ti v noci môže byť z toho smädná a nie hladná

akika722
13. dec 2010

@evanns ale to bude z mliečka nestle že???to nevadi? 😕
moja kiež by si mala pravdu a nič važne by to nebolo ☹

danulienka35
13. dec 2010

@akika722 vsetko bude v poriadku moja vsetko sa na vas lepi to je sila ,trosinku usmej sa trosinku dnes ide DISKO GULA 😀 😀 😀 😀

akika722
13. dec 2010

@danulienka35 som prekliata asi 😒
na nu sa tešim 😀

danulienka35
13. dec 2010

@akika722 TO SNAD NIE MOJA KTO BY TA ZNENAVIDEL SI SUPR MAMINA A MOC TI DRZIM I S HOLKAMA PALECKY

akika722
13. dec 2010

@danulienka35 dakujeme...vraj vyzeram namyslene 😅 ale nemam byť načo čo sa tika mojho vyzoru 😀 no..na deti jasne že som 😀

mirmaj
13. dec 2010

@akika722 nevyzeráš vôbec namyslene, to kto zapotil? 😀

danulienka35
13. dec 2010

@akika722 TY NAMYSLENA? 😀 😀 😀 TO NIE SI UZASNA MAMINA KTORA MA STRACH O SVOJE DETICKY A TO JE NORMALNE

mirmaj
13. dec 2010

baby ja by som už išla aj spať ale čakám tu na tu trápnu disco guľu, no nie som trafená? 😝 😝

akika722
13. dec 2010

@mirmaj vela ludi čo ma nepozna

akika722
13. dec 2010

@danulienka35 😵 si zlata
@mirmaj cica nakluš s fb tu

mirmaj
13. dec 2010

@akika722 už som tu 🙂)))

akika722
13. dec 2010

@mirmaj matrinka gaga ide 22.15

jankasramka
13. dec 2010

@akika722 co ma byt s disko gulou dnes????
musite mi dat vediet bo ja neviem... 😕 😕 😕
ale chcem byt v obraze 😀

mirmaj
13. dec 2010

@akika722 no konečne lebo už tu zalomím asi 😝 inak môj mm si ľahol o 19:30 a nakazal mi až ho zobudím ked to pôjde a to inak vôbec nepozerá farmára a vždy hundre ked sa chcem aj ja dívať, ale tieto ukažky dostali asi aj jeho 😀

seagull2404
13. dec 2010

@mirmaj a kedy zacnes davat tu kasicku? a potrebujes na to iny cumel, myslim nejaky vacsi?

akika722
13. dec 2010

@jankasramka jasnééééé
@mirmaj aj moooooj 😀 😀 😀

mirmaj
13. dec 2010

@jankasramka teraz ma isť špecialna relácia len o disco guli celá a jej rodine, domove a tak a davajú to až po 22, lebo to nieje vhodne pre maloleté deti, takže to bude pecka zasa 😝

akika722
13. dec 2010

@seagull2404 je špecialny cumel že na kašičky pytaj 😉

mirmaj
13. dec 2010

@seagull2404 ked jej začnem dávať kašičku tak jej ju budem dávať normálne lyžičkou, to som len tak vyskúšala prihustiť mliečko či náhodou neprespí celu noc ale neprespala 😝 😝

mirmaj
13. dec 2010

@seagull2404 a ake maš fľaše? ak mam tak tam je na kašičky cumel po 3 myslím taký X tam je alebo niečo take

memory97
13. dec 2010

@jankasramka ze detska prdelka na okna 😀 😀 😀 😝 😝 😝

@alure vyskusame pravidelne vetrat, ci to pomoze, ale skor by som povedala, ze to dali iba prerobit a kvalita nikde......

@21 veru, veru, tie stara aspon dychali a netrebalo ich tolko utierat 😀 😀 😀

@jankasramka literatura a clanky hovoria aj o tom, ze ked si babo ziada aj skor, tak je dobre mu ponuknut aj ine ako mliecko 😉

@kahlan1 najmensi tu urcite nie ste🙂 maly ma priblizne 63-64 cm, ale to sa dozviem az vo stvrtok 😉 presne ako ti pisala katkavv, ak si bola pred tehu chuducka, tak je to dane aj geneticky, mozno preto mala tolko nepotrebuje papat a staci jej to, co spapa za den.

@akika722 jaj moja, radsej som ten odkaz ani necitala, lebo uz len tie plesne mi nahanaju hrozu... kvoli malemu, je to strasna pliaga a najhorsie, ze su pricinou ochoreni deti...

no a sme u Martinky, to bude teda riadna koza 😀 😀 😀 ten jej otec je teda podareny🙂heheh

akika722
13. dec 2010

@jankasramka matrinkina mamka s pivom v ruke pred kamerou bude 😀

danulienka35
13. dec 2010

@akika722 neni zac ta disko gula je p...a ta jej mama s pivom 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
13. dec 2010

@evanns tie hami kasicky obsahuju uz v sebe susene mlieko. Zarobis to do vody a je to🙂 Este som ju neskusala, mame zatial od nutrilonu do HA mliecka, ale ked nam dojde, tak ideme na hami🙂

evanns
13. dec 2010

akoze ta Martinka je finalne este najnormalnejsia z tej rodiny!!!

evanns
13. dec 2010

@memory97 diiik...a sa nemusim bat ze nezareaguje nejak na ine susene mliecko v tychto kasickach?

danulienka35
13. dec 2010

@memory97 ja mam kasicku len od nutrilonu bojim sa kupit inu myslite ze by to nevadilo ?

akika722
13. dec 2010

ale jej matka 😀 😀 😀 😀 aj strach nanu kuk 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre