♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
26. dec 2010

kokso...dva dni a pol skrine musim zbaliť 🙄

danulienka35
26. dec 2010

@akika722 ja viem moja moje deti vyrataly zo vsetkeho ked Sara mala 7 mesiacov strzila ju suseda uz nezije chudinka ale vies co jej dala zabijackove zele a Sarinke ako smakovalo a papa jak besna stale vstko mozne

danulienka35
26. dec 2010

@akika722 to poznam 😀

akika722
26. dec 2010

@danulienka35 čo to je???
ked sme boli deti my neboli take možnosti ake su teraz...a nebolo ani tolko alergii ako je teraz...ja budem malemu davať tak ako Paťkovi no všetko s mierou...

danulienka35
26. dec 2010

@akika722 jasne ved sama musis vedeit co tvoje dieta potrebuje

danulienka35
26. dec 2010

@akika722 poprajem pekne snicky a ty sa drzkaj a pevne nervy prajem aby si vsetko zvladla navstevu 😉 nenechaj sa nikym a nicim vyprovokovat povedz si svoj nazor su to tvoje deticky

akika722
26. dec 2010

@danulienka35 dr.mi dala navod čo kedy ako davať...že musim najprv mrkvu,potom karelab,potom karfiol a potom brokolicu...no ked mu napr.karelab chutiť nebude tak to do neho pchať nasilu fakt nebudem...

akika722
26. dec 2010

@danulienka35 dik moja....ja tu budem net tam je,tak sa pokusim ho obsadiť 😀

danulienka35
26. dec 2010

@akika722 budem sa tesit a peken snicky tebe a celej rodinke a pevne nervicky moaj papa

akika722
26. dec 2010

@danulienka35 aaj vam krasne sničky
paaaaa

katkavv
27. dec 2010

@danulienka35 dakujem za rady a info, inak je to stale bieda, rozmyslam, ze ked sa to nezlepsi do zajtra, idem k dr. :(

katkavv
27. dec 2010

@akika722 dakujem velmi pekne za vycerpavajuce info 🙂

katkavv
27. dec 2010

@kahlan1 ahoj,

tak to sme na tom podobne :(
my od stedreho vecera papame strasne slabo, v sobotu dokonca len 300 ml, no potom neskor noci este dal 200 ml ...najhorsie je to, ze nechce uz ani ked spi :(
uz neviem, co robit, uvidim, aky bude dnes, ked sa to nezlepsi idem k dr., co ja viem, mozno mu idu zuby, ale ja nic nevidim na dasienku ...drzte sa

vladka84
27. dec 2010

ahojte bambulky, len vas narychlo pozdravim, kym Timku bavi hrat sa s Karin... som tu taaak dlho nebola, az mi je smutno za vami ☹ mm dostal na dnes a zajtra doobedu skolenie, som taka napalena, myslela som, ze bude s detmi a ja mozem balit, no ale tak budem balit s detmi 😠 v stredu stahujemeeeee 😖
ake ste mali vianoce? ja som total prejedena, zisiel by sa mi taky dvojdnovy post, lebo zaludok nestiha, ale oci by este jedli, hanbim sa 😕

katulkaaaaaa
27. dec 2010

@vladka84 ahoj vladi,uf sama stahovat nezavidim,aj moj mm je v praci...s prejedenym som na tom rovnako...neviem kedy zacne dieta 😀

vladka84
27. dec 2010

@katulkaaaaaa sama ani nie, ak bude velmi zle, zavolam mamku, nech vezme Timku a zatial to vyzera tak, ze Karin ma celkom dobry den, tak s nou to hadam zvladnem 😉 ja to pobalim a v stredu uz nastupuje mm, ktory to vsetko bude vlacit a ja budem len dirigovat 😝
inak, spia vam deturence cez den? lebo my po sviatkoch spime este menej ako obycajne... vcera napr. spinkala 3 x polhodinku a raz asi 15min. 😲

mirmaj
27. dec 2010

ahojte, no tak už sa aj ja hlásim po sviatkoch,
@vladka84 o prejedené sa nejdem ani vyjadrovať, predpokladám že keby som sa postavila na váhu tak vypíše asi ERROR, balenie s deťmi nezávidím ale aj ja som prišla nato koľko veľa vecí sa dá porobiť s malou ked sa mi chce, ved som s ňou všetko upratala, napiekla a dokonca ešte aj na štedrý deň varila, lebo mm prišiel až po pol noci, jeho stav nekomentujem radšej, takže asi tak do 14 bol úplne mimo 😝 a to sme ešte mali aj službu dolu na chodbe, hrôza, aspoň tú umyl poobede. My spíme cez deň ešte dobre, včera napríklad spala od 11 do 15, ale boli sme u naších tak som ju dala spať do kočíka von a tam si pospí dobre, doma toľko nespí
@akika722 aj moja svokra je taká praštená ako tvoj svokor, včera sme tam prišli okolo 18, mala spala vo vajičku, zaspala po ceste som bola rada, lebo nespala od 15 a už bola poriadne unavená, hned medzi dverami štekal ich debilný pes, tak už sa začala mrviť a len tak pootvorila očka ale bola by ich samozrejme zasa zavrela, ale ona začala na nu húkať, jeeeej to sú okále, začala ju rozbalovať, hovorím nech ju nechajú spať lebo bude hrozne zlá potom, tak ked už bola prebratá tak ju zaniesla do spálne a samozrejme aj asi za 5 min. začala revať a bolo po spaní, tak tam mrkotala asi 2 hodiny a išli sme domov, a do toho ešte mm tetka a už prespí noc nie? moje deti už prespali v jej veku..joooooj pomoooooc, svorka zasa, už jej dávaš krupicovú kašičku? aj banánik?....do toho sa stará ale že jej kúpila oblečko 68, čo ponosí asi tak 2-3týždne to ju nenapadne sa opýtať, koľkatku asi tak nosí, ona asi ani nevie koľko mala vlastne už má mesiacov
A idem sa pochváliť, dostala som od mm pernamentku na masáže, jupíííí

katulkaaaaaa
27. dec 2010

@vladka84 s tym spanim sme na tom velmi podobne...maly pospi dva krat po pol hodine a k veceru spi cca hodku a pol a potom sa citi taky prespaty ze ideme spat az okolo 22hodin co ja som uz kaput.....vcera zaspal uz o 19tej ale bol hore nejakych 5 hodin,a do rana sa zobudil 6krat ☹ cize uz mal asi dost s tolkych navstev a ludiiii....dnes nikde nejdeme ani k nam nikto nepride tak sa snad znormalizujeme,inak dnes sme stavali o siedmej a doteraz spal len nejakych 40minut 😒

katulkaaaaaa
27. dec 2010

@mirmaj ahoooj,super darcek od mm 🙂
nas maly sa stale dava na nohy,uz ho ani sediet nebavi...cely je nejaky dopredu 😀 a odvtedy co sa mu podarilo pregulnut na brusko to je zabava 😀

mirmaj
27. dec 2010

@katulkaaaaaa aj my sme hore od 6 a to včera išla spať až o 21:30 a teraz si pospala od 9 do 10:45, takže už to asi dospala 😀 aj my sa staváme rovno na nohy, sedenie už preskakuje ked ju chytím za ruričky hned je na nohách 😉 aj mňa potešil ten darček, konečne viem že ma počúval lebo kedysi som to hovorila žeby som ju chcela

katulkaaaaaa
27. dec 2010

nase vianocne,spolu ako rodina ani nemame 😒 akosi sme nestihli

danulienka35
27. dec 2010

@katkavv ako ste dopadly moja? uz je lepsie?

danulienka35
27. dec 2010

@katulkaaaaaa aky ste chutnucky 😉

katulkaaaaaa
27. dec 2010

@danulienka35 dakujeme,ja som pozerala na tvoje dcery vsetky kocky,a ti vyzeras uzastne ako to robis? 😉
@mirmaj tak a teraz zaspal som zvedava na kolko,uz bol taky nervozny,co sa tyka vianoc mna najviac potesila kozena cervena penazenka od mm,od nasich a svokrovcov peniaze 😉 a od krstneho simonkoveho plienky,ale kolko 😀 kupil 6 balikov pampersiek,spolu 554 plienok,mozeme curat a kadit 😀 sa zblaznil

danulienka35
27. dec 2010

@katulkaaaaaa jejda velmi pekne dakujem moja vyzeram ako vyzeram ina nebudem a deti su moje zlaticka

katkavv
27. dec 2010

@danulienka35 ahoj, nie nie je lepsie :( stale nepapa,este mu davam dnes sancu, ak sa to nezlepsi, zajtra ideme k dr. :(
ani nemam na nic naladu ...

danulienka35
27. dec 2010

@katkavv to ti verim moja moc drzim palecky aby bolo ok neboj bude vsetko v poriadku vies co nemala som doma uz nutrilon len sunar na rano tak sem jej ho dala a ona plackala dcera skocila rychlo do lekarne kupila nutrilon a vies ako papala ako keby som jej nedala neviem od kedy papat 😀

hajatanufus
27. dec 2010

ahojte maminky par dni som tu nebola lebo mm mal volno tak som to chcela vyuzit byt s detmi a snim ja som tiez prejedena ale stale by som nieco jedla zato lucinka toho moc nezje dnes zjedla aspon necely krajicek chlebika s maslom a trosku sunky a potom este trochu kolacika zato minuly rok mi jedla z taniera aj udenu sunku a zemiakovy salat a teraz to vypluva som zvedava co bude jest naobed lebo mne sa varit nechce mame este morku odvcera rachel si spokojne sedi v hojdacke a pozera co jej nezbedna sestricka vyvadza 😀 😀 😀 a uz sa zacina smiat aj nahlas my sa zatial len kojime malej to asi staci chodime spat o 22 v noci sa budime 2x a vstavame okolo 9 cez den spinka tak 2-3x ale neviem ako dlho urcite aspon hodinku dve vzdy pospi teda jeden krat dlhsie aj 3 hodky a2x kratsie

liba78
27. dec 2010

jeeej, ahojte. Už ste sa rozpísali 😉 My sme práve doma z "nožičiek" máme dobré 🙂 🙂 , už tam nemusíme chodiť a ani baliť naširoko. Veď sme ani nebalili 😝
...idem vás trošku počítať, aby som bola v obraze 😉

hajatanufus
27. dec 2010

babenky dnes mi trochu siblo posudte same 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre