♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
31. dec 2010

@danulienka35
@lucia20
@katulkaaaaaa dakujem baby 😉

som Vam prisla zazelat kraaasneho Silvestra a do Noveho roku vela vela zdravia, stastia, lasky, pohody, penazi, pokoja...nech Vas vsetko zle obchadza...Vam, celej Vasej rodine a nasom malym augustovym milacikom 😉 ...PF 2011 😀

danulienka35
31. dec 2010

@evanns dakujeme i tebe vsetko dobre do noveho roku vela lasky a pohody a mala necht ti robi sme radosti 😉

akika722
31. dec 2010

baby nezvyknete pozerať na tv doma dr ozz???

alure
31. dec 2010

Ahojte babulky
ták veľmi ste mi chýbali :( občas som u svokry zapla PC ale len facebook...
popíšte mi v skratke čo je nové,poposielajte nejaké infá do tabuliek a pokúsim sa prečítať aspoň pár strán dozadu ...
Juj som rada že som zase doma....

akika722
31. dec 2010

@alure ahooooooooooooooooooooj..ako bolo???

tatulienka
31. dec 2010

ahojte baby...ako sa mate?co vase deturence? posluchaju? nasa Lianka hajuska v izbe s ocinkom... 🙂 rozmyslam, ci mam ist s nou von, alebo nie..sa mi zda akosi zima...

ozaj, do minus kolko sa moze chodit von?

baby, od ktoreho mesiaca sa zacina prikrmovat?nedojcene deti..

liba78
31. dec 2010

@alure ahooooj, chýbala si nám. Akika dnes hľadá najťažšieho augustového miláčika.

@akika722 to nepoznám. Je to dobré ? Sranda ? Čo budeme pozerať dnes ? Aká komédia dobrá bude ?

@tatulienka ahoj, vraj sa môže bez problémov chodiť do -10C, ja mám problém s malým. Nechce byť vonku skoro vôbec. Teraz má nejaké divné obdobie. Práve som sa vrátila z 10 minutovej prechádzky. Hučí ako slon, tak s ním nechcem ostávať nasilu. Prišli sme domov, povyzliekala som ho a už spí na gauči. 😖

akika722
31. dec 2010

@liba78 čo dnes ??no jojka 😀 😀 😀 bude farmar,všetko čo neodvysielali 😀 😀 😀

akika722
31. dec 2010

@tatulienka ahoj..nedojčene už možeš 😉 moj je aj na UM aj na MM a druhy deň už papame mrkvičku 😎

akika722
31. dec 2010

@liba78 ten dr.Ozz?to je relacia,no taka tipicka americka a ten dr,hovori take zaujimavosti...dnes bolo o chudnuti prešvihla som to musim sa opytať mamy ona pozerala a potom bolo o nafuknute brucho a take....

alure
31. dec 2010

@akika722 ahoj moja,bolo dobre aj keď doma je doma to sa už nedá zvládnuť mimo domova ☹

@liba78 my sme sa vážili včera a malý má 7500g 🙂 asi nie sme najťažší...ale sme z tých najmladších 🙂

alure
31. dec 2010

pošlite mi miery do tabulky a zistíme raz dva ktorý augustový miláčik je najťažší 😉

alure
31. dec 2010

@evanns ach moja to mi je strašne ľúto a popravde ani neviem čo napísať ☹ Pevne verím že nadchádzajúci rok prinesie niečo krásne a ....proste celej rodinke prajem veľa síl

alure
31. dec 2010

@akika722 ako sa cíti Samko? Všetko je ok?
@liba78 inak vy ste mi strašne moc chýbali,bola som síce rada že som z mamou,ale svokra mi liezla poriadne na nervy....
@danulienka35 ahoj 😉

barinkova
31. dec 2010

@akika722 malá je na sunare a davam jej uz presnidavku s piškotom 🙂

barinkova
31. dec 2010

všetko dobré do noveho roku kočky,dufam že u nas sa všetko zle na dobre obrati lebo sme na tom dost biedne

danulienka35
31. dec 2010

@alure ahoj moja uz domka?

alure
31. dec 2010

@danulienka35 áno konečne doma 🙂 ale roboty tu je ako na kostole,postavila som na kapustnicu,uvarila zemiaky na šalát a chlapci sa pôjdu zachvíľku kúpať do aquáča tak bude trošku kľud...
ako u vás?

danulienka35
31. dec 2010

@alure no viem ako to vratit sa porobit co treba posielam nasu vahu 21.12-7,600 a vcera 8,670 tazka vaha 😀 😀 😀 😀

kvietok121
31. dec 2010

@liba78 tak potom aj nam tak idu

prijemneho silvestra vsetkzm

tatulienka
31. dec 2010

baby a kym ste zacali davat prikrmy, tak ste sa opytali dokyho?alebo len tak same od seba?

akika722
31. dec 2010

@alure moj mal pri prepusteny z nemocky 6kg 😀 asi mame najmenej 😅 ayle ideme 11.1na poradnu
ok,už nebere ATB,papame,včera mrkvu nechcel,dnes som mu do mrkvičky+zemiačika dala 30ml sunaru spasal celu mištičku 😀
@barinkova to je kašička???v krabičke???nevidela som to..prosiiim popis 😅

kvietok121
31. dec 2010

@tatulienka ahojky ja este nedavam
@alure na 4 mesiac sme mali 6200g, 63 cm my najtazsi urcite nie sme
@barinkova a s cim sa trapite?
@akika722 ako samko? uz lepsie?

akika722
31. dec 2010

@kvietok121 ahoj moja..už dlaho sa ťa chcem opytať ako sa maš.čo tie zapaly?ešte ťa trapia???a maly?ako???

danulienka35
31. dec 2010

@kvietok121 ahoj moja kde si sa nam tulala? 😀

danulienka35
31. dec 2010

@akika722 co ako sa ma Samusko? uz je zdravucky?

kvietok121
31. dec 2010

@akika722 ahojky uz je to lepsie, zapaly sa uz dlho neozvali ani kandida tak dufam ze sa ani neozve, matejko papa niekedy lepsie niekedy horsie, niekedy musim zhlboka dychat, nikedey vydrzi aj 4 hodinky a niekedy aj po hodinke niekolkokrat pocuckava, no proste nevie sa tak pekne napapkat, sem tam boli brusko sem tam grcka ale uz to tragicky neberiem jednak to je vsetkeho uz menej a ma aj krasne dni a jednak uz som si na to aj zvykla ze moze vygrcnut a tak uz to nie su pre mna take soky a uz viem aj co robit a hlavne stale priberame, tak sa uz nestrachujem a tebe to uz preslo?

kvietok121
31. dec 2010

@danulienka35 chodim po navsetvach tak sa to neda, aj teraz som a mm mi uz berie notebook, moj ostal doma, tak uz budem koncit ale od 3. by sme uz mali byt doma

akika722
31. dec 2010

@kvietok121 my sme mali na 4m ešte menej? 😀 asi tvoj a moj su tu najlahši 😅 ale neboooooj
mam tu Paťkov dennik..TAAKžE:::narodenie-2700g
1.mesiac 3500g
2.mesiac:4560g
3.mesiac5720g
4.mesiac:600g/presne ako Samko na 4.mesiace/ 😀
5.mesiac:6600g
7:mesiac:7000g
8.mesiac:8100
9:mesiac:8650g
10.mesiac:9000g
11.mesiac:9300g
12.mesiac:9850g

teraz ma tak 15kg a 100cm 😀 😀 😀 na poradni sme boli vahu ma na svoj vek vraj akurat vybornu a vyšku o 10cm viac ako by mal mať 😀 a kosti ma take tvrdeeeee.on sa už tolko naudieral že druhe dieťa by bolo už 5x polamane 😀

danulienka35
31. dec 2010

@kvietok121 tak si to uzite spolu a malemu pusinku aby mamicku a otecka pocuval a vsetko dobre do noveho roku prajem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre