♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
2. jan 2011

@kvietok121 možno aj im už to nosenie lezie na nervy a budu radi že ležia 😀
@danulienka35 tvári sa tak rozumne ako keby tomu rozumela 😀

kvietok121
2. jan 2011

@danulienka35 zlatucky

akika722
2. jan 2011

@mirmaj si jej povedala niečo? 😀
@danulienka35 ešte nespinka? 😀

danulienka35
2. jan 2011

@mirmaj sme sa smialy nad nou i nak gratulujem k 5.mesiacikom moja

danulienka35
2. jan 2011

@akika722 uz hej davno to ju fotily cca o 17 hod

danulienka35
2. jan 2011

@kvietok121 dakujem 😉

kvietok121
2. jan 2011

@mirmaj uvidime

mirmaj
2. jan 2011

@akika722 jej nie len mm ked povedal že sa zastavia, tak som povedala, že oni si naozaj vedia vybrať ten najnevhodnejší čas na návštevu a už to začalo 😝
@danulienka35 dakujeme

akika722
2. jan 2011

@mirmaj že boj ty a mm??? 😀 chapem..to poznaaaaaaaaaaaaaaam...Paťko tam ide cez vikend,,to sa zase napapa chudačik ☹

danulienka35
2. jan 2011

@mirmaj neni zac moja 😉 ja by som jej dala 😀 ja som mojeje svokrusi povedala ze ked sa jej neco nepaci nech ku nam nechodi vzdy som drzala pusu ale pak toho bolo vela a ja uz som sa neudrzala urazila sa lae za tyzden volala mozem prist a je ako med 😀 😀

eis4
2. jan 2011

čaute baby.aj ja som rodila v auguste,párkrát som tu aj prispela pred porodom ale odvtedy ani nemám kedy 🙂 aj vaše deti su také živé?my od našej neurobíme nič 🙂 aj ked sme doma obaja.na sekundu od nej nemožeme odísť, stále sa s ňou musím baviť,rozprávať sa s ňou.ked odídem kričí a ked sa nad nu postavím hned sa usmieva 🙂 tie dnesné detí sú ale prefíkané 😀
naša chce byť stále na rukách,lenže už má vyše 8 kg a už nevládzeme ☹ ako často vám papaju v noci?moja papa každe 3 hod.kedy prestanú bábetká v noci papať ? ako vaše malé uspávate?nechcela som ju učiť na kočík ,ale teraz zaspáva len na rukách alebo na prsníku to je ten lepší prípad 😉
tažké je to s nou ale tie usmevy a smiech stoja za všetko 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
2. jan 2011

@akika722 hej hej tak presne, vždy sa pochytíme, len spomenie že tam mame isť alebo sa chystajú oni ku nám 😝 ale ja to naozaj nechápem, ved aj oni mali deti ale tvária sa ako keby ich nikdy nemali a nič o nich nevedeli 😠
@danulienka35 no myslím že aj u nas to do takého niečoho dospeje časom 😒

kvietok121
2. jan 2011

@eis4 ahojky aj my uspavame na rukach alebo na prsniku, mame sice o kilo menej ale tiez uz niekedy nevladzem aj my si vyzadujeme velaaaaaaaaaaaaaa pozornosti a ked chcem uvarit tak on je v lehatku a ja vsetkym moznym bucham spievam tancujem aby aspon trosku vydrzal a mohla nieco uvarit ale je to nase zlaticko

akika722
2. jan 2011

@mirmaj chlapi..a svokry 😖 lenže aj my raz budeme svokry 😅 teda aspoň ja budem mať nevesty a dve 😅

memory97
2. jan 2011

ahojte ako ste sa dnes mali. Tak mi rychlo presiel den, ze az teraz som sa sem dostala 😎

@danulienka35 stale lepsie ako skoro nic ako my 😀

mirmaj
2. jan 2011

@eis4 ja tiež veľa pri malej neurobím, lebo hned vrieska ked odídem z izby 😝 my už sa neuspávame na rukách, ja položím do postielky večer a zaspinka sama, cez deň doobeda tiež zaspí väčšinou sama ale musím byť pri nej a poobede musíme isť vždy von a to zaspinká v kočíku, ale tiež máme niekedy obdobie, že musím zobrať aj na ruky lebo vrieska v postielke ako keby ju z kože drali, na prsku sa neuspávame lebo sme na UM ☹ ale pomedzi spanie sa nosíme skoro stále, lebo moc toho nenaleží, hned sklapačkuje že dvíha hlavu a nohy a začne mrkotať a ja ju nenechávam nejako plakať ked nemusím, venujem sa jej skoro stále 😉 my teraz posledné obdobie tiež papáme v noci každé 3 hodinky a ešte aj pomedzi to sa zobudí na dudku, keby prestane papať v noci si ani netrúfam tipnúť, ked mala mesiac papala v noci len 1x a teraz má 5 mesiacov a stiahne za noc 2-3 fľaše, takže naozaj neviem 😒

mirmaj
2. jan 2011

@akika722 ale on si ju inak nejako nezastáva zasa to nie, ale proste je to mama, tak tam rad ide aj ked ho to po chvíli prejde, lebo majú naozaj blbého psa ktorý stále po nas šteká a vrčí a ja z neho chytím vždy nervy len prídeme medzi dvere 😠

danulienka35
2. jan 2011

@mirmaj tiez som tot mala a uz som sa parkrat nasrala a uz to islo

danulienka35
2. jan 2011

@memory97 ahoj moja 😉

mirmaj
2. jan 2011

idem do postele, dobru noc ahojte

danulienka35
2. jan 2011

@mirmaj dobru nocku prajem 😉

danulienka35
2. jan 2011

@eis4 tak mi spinkame od mesiaca celu noc vlasten mi spinkame furt 😀

helen1007
2. jan 2011

@danulienka35 tak to je super...iba si maminka bude musieť začať dávať pozor, aby sa vôbec ešte dostala k P, keď už má takú veľkú a šikovnú konkurenciu 😀

helen1007
2. jan 2011

@mirmaj gratulujem k 5.mesiačikom

danulienka35
2. jan 2011

@helen1007 vies ako sa trasie na notebuk? 😀 a najviac ju zaujima myska ked blika 😀

memory97
2. jan 2011

@liba78 skusila si mu pred odsavanim nastriekat mar alebo vincentku, sopliky idu lahsie. Hlavne, nech je maly coskoro v poriadku.

@mirmaj gratulujeme🙂

akika722
2. jan 2011

baby idem vymazať cely album a budem ho mať len pre priatelov...pozor...nejake kravy tu kopiruju albumy zneuživaju fotky deti,vymyšlaju si..jedna si tu vymyslela že ma trojičky,pisala do fora druha že sa jej predčasne narodilo babo foto od niekoho skopirovala..no chore to tu je už 😠

memory97
2. jan 2011

@danulienka35 ahojky, este si tu? maly uz konecne zaspinkal, to bolo dnes nosenia, az ma chrbat boli 😀 😀

memory97
2. jan 2011

@mirmaj dobru nocku🙂

@akika722 a presne kvoli tomu tu pridavam pomenej fotky, niezeby som nechcela, ale nerada by som, aby ich niekto zneuzil...

danulienka35
2. jan 2011

@memory97 ano jeste chvilinku nasa uz spinka mala spevacka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre