♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
10. jan 2011

@seagull2404 ze cim dalej je ju tazsie nakrmit lebo sa uz brani aj v spanku :(

kvietok121
10. jan 2011

@akika722 teraz mi pisal aj moj gyn ze mam vyskusat aj mast preparation aj tie cipky tak vyskusame a uvidime ci pomoze

akika722
10. jan 2011

@kvietok121 držim palce
@kahlan1 moja vyhladaj nejakeho odbornika nech ti poradi ☹

kahlan1
10. jan 2011

@akika722 zajtra ideme k takej pani ktora bola lekarka resp je neviem a je psychotronicka - pozera auru ze aj ak by to bolo pr ze ju boli brusko ked papa alebo tak tak to uvidi

kvietok121
10. jan 2011

@akika722 dakujem

akika722
10. jan 2011

@kahlan1 držim palce 😵

eis4
10. jan 2011

dnes sme ju uspávali od 20-21,nechcela spinkať.ale konečne spinká tak idem pod spršku a spinkať.dobru nocku aj bábätkám 😅 😅 nech spinkajú do rána 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kahlan1
10. jan 2011

@akika722 dakujem verim ze nam pomoze

danulienka35
10. jan 2011

bambulky mne neiseil Mk ☹ ale uz mii ide 😀

danulienka35
10. jan 2011

asi uz som tu sama ☹ zostala tak krasne spinkajte bambulky 😔

memory97
10. jan 2011

@kvietok121 das si fotoblogy a hore je "vybrali sme pre vas" a tam si najdi clanok k refluxu, je to zaujimave🙂

memory97
10. jan 2011

dobru nocku🙂

jankasramka
11. jan 2011

@kahlan1 fiha, tak potom daj vediet co vam povedala, som zvedava a drzim palce nech pridete na to co ju trapi 😉

21
11. jan 2011

dievcata, dobre ranko, dnes drzte palce, ideme na to preockovanie...

kvietok121
11. jan 2011

dobre ranko celkom fajn noc
@21 drzime palce

alure
11. jan 2011

Dobré ráno maminky
@21 držte sa
@kvietok121 no tak to je super,my sme dnes mali takú noc že od 1 bol Denis hore každú hodinu - sme si to vymenili a ráno o 5tej taká siréna sa ozvala,som sa zľakla a to Denis zvýskol a začal plakať,nechápem čo to bolo,či nejaký zlý sen (aj keď deň mal krásny,tak neviem čo to )
@danulienka35 aj mne dosť často blbne MK a niekedy mi naskočí v takej divnej tabuľkovej forme 😠
@kahlan1 ozvi sa ako ste dopadli...

kvietok121
11. jan 2011

@memory97 ok dakujem
@alure to vstavanie si pamatam vcera tak som sa tesila ked zplakal a pozrela som na hodiny a pol tretej 🙂

katulkaaaaaa
11. jan 2011

prííííííííííííííííííííšernááááááááááááááá noc ☹ este jedna taka a odvezu ma 😖
maly reval v jednom kuse,na prse bol zaveseny snad nonstop,mam ich vytahane ako nejaka cernoska v kmeni 😀 gelik na chvilku pomohol,a uz skusa kusat....zuby nestastne 😝

kvietok121
11. jan 2011

@katulkaaaaaa kusat? toho sa aj ja bojim

katulkaaaaaa
11. jan 2011

@kvietok121 este nema zubok vonku ale uz vie tak super pokusat tym dasienkom ze auuuu

kvietok121
11. jan 2011

@katulkaaaaaa tedaaa je sikulka

danulka3
11. jan 2011

Dobré ránko všetkým,

@21 držíme palce,nech to dobre dopadne,my ideme zajtra 😉

@katulkaaaaaa Baby,tak tie noci vám nezávidím,ja by som už bola K.O. Aj nám sa zdá,že už idú zubky,ale to sa nám zdá už asi mesiac a pol 😀 a stále nič.Môj mm vždy povie,keď je strašne nervózny(myslím malý),že ešte tri dni a sú vonku.A figa borová 😠

@kvietok121 Matejkovi je už lepšie? Ešte stále kojíš?
Baby,čo kojíte,kedy začnete dávať detičkám ochutnávať zeleninku.Ja sa už neviem dočkať.Neviem,či mu to mliečko stačí,veľmi málo ťahá,niekedy len 2-3 minútky.Som z toho dosť nervózna.Zajtra je poradňa,tak uvidíme,či čo pribral.Niektoré tu stresujete,že málo vám detičky papajú a priberajú 700g a viac.My sme minulý mesiac za 3 týždne pribrali len 290g.

Ešte sa chcem spýtať,baby,čo ste zo žiliny,idete na kurz plávania???

kvietok121
11. jan 2011

@danulka3 uz trosku lepsie len ma hrozny kasel, hrozny, my chceme na kurz plavania ale az tak na jar teraz urcite este nie, aj my len kojime a tiez sa neviem dockat prikrmov a niekedy tiez rozmyslam ci mu staci myslela som ze sa dozviem kolko priberame v stredu ale dr nam poradnu presunula kedze sme este stale chori inac od 4 mesiaca ze uz babetka priberaju menej a ze staci 100 g za tyzden takze ste v norme 😀

eis4
11. jan 2011

dobré ránko 🙂
@danulka3 chystáme sa 🙂 tu nedaleko nás je ten kurz na sasinkovej.musímm tam ísť sa poinformovať 🙂

danulka3
11. jan 2011

@kvietok121 aj nám doktorka povedala,že hlavné je,že priberá.Uvidíme zajtra.

@eis4 my chceme ísť za plaváreň,máme to relatívne blízko,sme z vlčiniec. A tiež som chcela na jar len sa musím ísť spýtať,či už nemajú plno,keď každý sa chystá na jar.A na Sasinkovej je to kde??

mirmaj
11. jan 2011

ahojte, ako často drobcom potierate tie dasienka? lebo ja som na mojom gele vyčítala, že sa nesmie aplikovať viac ako 3x za 24 hodín 😒 ale ved ked jej to natriem tak to učinkuje chvíľu ☹
@alure @katulkaaaaaa poznám také noci, aj my ich máme zopár takých za sebou ☹

alure
11. jan 2011

predchvíľkou vstal Denis,je celý usoplíkovaný ☹ a nejaký nervný.....som zvedavá čo to bude,tiež mám pocit že to je zúbkami ako @katulkaaaaaa a tak to vyzerá že nám nič iné neostáva len vydržať ...

mirmaj
11. jan 2011

@danulka3 ja nie som zo ZA aler tiež sa chystáme do ZA na plávanie 🙂

danulka3
11. jan 2011

@mirmaj A kedy a kam?

danulka3
11. jan 2011

@alure Náš soplíky nemá,ale nervózny je riadne,doobeda sa to celkom dá,ale poobede je to hrôza,stále len na rukách,ešteže v noci dobre spíme.musím si zaklopať.Ale musíme vydržať,veď to raz prejde a potom budeme mať vysmiaté zubaté detičky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre