♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
23. jan 2011

@danulienka35
nie je zaco, aspon trosku usetris :D

memory97
23. jan 2011

@danulienka35 ano uz mame dvojku. To AR

memory97
23. jan 2011

@danulienka35 Uz mame 2🙂 AR-ko nam predpisala na gastre kvoli tomu, ze maly vela grcka. Uz som skusala jahodky skor, bolo to v niektorej ovocnej hypke, som si to neskoro vsimla a nevyhodil sa. Tie jahodky som skusala v piatok a v sobotu bol extremne vyhadzany aj dnes do obedu..

danulienka35
23. jan 2011

@katkavv si zlata dakujem moc 😉
@memory97 pouzivas AR? ako mu chuti?

kvietok121
23. jan 2011

@katulkaaaaaa na nas kuka ako papame, ale este mi to nezobral, len pozera a dnes mu tiekli aj slinky tak sme sa smiali, ale rucickou sa nenaciahol 🙂

kvietok121
23. jan 2011

@katkavv eda vy ste poriadne velki ... normalne nevyzera ako 5 mesacne babo

helen1007
23. jan 2011

@hajatanufus ďakujeme, mala by som si dávať pozor čo jej čítam, po hrnček var som je čítala o pampúšikovi, tak aby mi za chvílu neutiekla ako ten pampúšik 🙂 miery už na to má 😀

danulienka35
23. jan 2011

@helen1007 ahoj mojko ako ste sa mali dnes?

katkavv
23. jan 2011

@kvietok121 ano, je dost velky, hlavne ruky a nojy ma dlhe a velke 🙂

memory97
23. jan 2011

@danulienka35 zo zaciatku to nechcel, ale potom uz papkal v pohode.

katkavv
23. jan 2011

@kvietok121 ano, je dost velky, hlavne ruky a nohy ma dlhe a velke 🙂

seagull2404
23. jan 2011

ahojte dievcence, ja som taaaaaka rada, ze sme uz doma, normalne ste mi chybali, ako sa mate? kym to tu precitam, budem zas tri dni pozadu 😖

helen1007
23. jan 2011

@danulienka35 ahoj, dnes bolo fajn. mám na návšteve moju maminu, takže nie som ani pri pc. A keď som ho konečne zapla tak sa mi pokazil a naháňala som mm bratranca nech mi ho spojazdní 😀 aaaa volal mi manžel tak som sa tešila, predsa počuť ho v telefóne je iné ako cez pc. Malá bola zlatunká, už spinušká tak som zvedavá do kedy. Momentálne má vo zvyku vstávať okolo 23:00 a vykecávať aj 2-3 hodinky a potom spinkať 😀, neviem po kom to dieťa je 😀 😀 Inak dnes ju zemiačik nejako noslovil, také úšklaby čo hádzala až ju triaslo a vy čo ako?

danulienka35
23. jan 2011

@helen1007 ahoj mojko ako ste sa mali dnes?

danulienka35
23. jan 2011

@helen1007 no aspon sis maminku uzila a ona malicku a to ze si pocula manzela muselo byt pekne asi ti je velmi smutno to ti verim mja len sa drzkaj neboj bude co chvilinka domka,ani mi nechceme zemiacik vcera mala cukeru zo zemiacikom a tak grcala nechutilo jej to ani dnes ☹ kedy budes v pezinku?

helen1007
23. jan 2011

@danulienka35 niekedy v priebehu tohto týždňa povezem maminku späť domov a pár dní sa zdržím v Pk. Uvidím ako to bude vychádzať, majú nám totiž prísť montovať okná na dom a ešte neviem presne v ktorý deň. Neboj ked pojdem do Pk napíšem ...teraz tu síce budem sporadicky kedže tu mám maminku a ešte musím vybaviť nejaký materiál na dom čo potrebujú, aby mohli robiť, ale vždy večer sa tu na pár minút stavím 🙂 🙂 . Inak máš pravdu smutno mi je už dosť, ale mám Dominiku a tá mi robí radosť. Vždy si poviem, že my sme tu dve a on je tam sám, takže sme na tom lepšie. už iba cca 4 mesiace a 2 týždne 🙂

helen1007
23. jan 2011

@danulienka35 inak ked budete stále ten zemiačik grckať, tak vás za chvílu s váhou predbehneme 😀 vyzerá to tak, že dominika spapá všetko čo nespapá ju a ked to raz dá do bruška už to von nepustí 😀

danulienka35
23. jan 2011

@helen1007 utece to ako voda neboj moja,viem ako je vam i tvojmu muzikovi ale utece to vazne budem rada ked sa ozves ked budes v Pk ,no ale samotne masko na naramne chuti neboj a mliecko ani nehovorim dnes spapala cely bananik s keksikom 😀 a na to mliecko 😀

helen1007
23. jan 2011

@danulienka35 tak to je super....letií, malá pýta papkať papa dobrú nocku všetkým 🙂

danulienka35
23. jan 2011

@helen1007 dobru noc prajem a pekne snicky

veve10
23. jan 2011

@jankasramka Ahoj. No ja som si nakupila teraz v Tescu nejake kasicky (mali akciu, tak reku vyuzijem) a medzi nimi je aj ta kukuricna, tak vyskusam. Ale kedze je to naozaj take brutalne sladke, tak soém si povedala, ze kasu mu dam uz len 1-2-krat do tyzdna. Zacala som uz s prikrmami, tak mu to postaci. Uzasni ste v tom bazene. My zaciname v stredu s "plavanim", tak som zvedava. A to ste boli takto vo verejnom bazene? Som myslela, ze babatka mozu len do nejakej mega cistej vody. @eis4 @katulkaaaaaa - baby tak ked pisete rezimy, tak sa s podobnou biedou pridavam. Vyzera to u nas takto: kupeme vzdy okolo 19:30, kym skoncime aj 20h, ukladam okolo stvrt na 9. Budi sa nam kazdu noc inak, napr. vcera to bol brutal. Hore bol uz o 22:45 (to bol rekord), potom presne o polnoci. Ked sa opat zobudil o 01h, tak som mu uz zo zufalstva buchla Nutrilon a spal do 5:20. Nakojila a spal do 7h. To si cucol a furt mi driemal na prse a ked som ho prelozila do pstele, tak uz nespal. Volakedy nam spaval potom aj do 10, teraz je o tej 7, 7:30 definitivne hore. Inak sa nam budi tak kazde 2 hodky, zhruba 4-krat za noc. A vzdy len cucne - naozaj sa napije tak raz za noc. Od tej pol 8 sme hore tak do 10:30h, nakojim, supnem na balkon, spime cca do 12:30-13h, niekedy aj dlhsie, niekedy kratsie. Okolo 13:30h nakojim a okolo 14:30h ideme von. Spime tak hodku, hodku a pol. Potom kojim okolo 17h. Potom ho bud dam este na pol hodku na balkon - viac nepospi, alebo ak kojim neskor, tak uz ostane hore az do kupania. Odkedy som mu zacala davat prikrm, tak ho akoby boli brusko a po papani, ked si ho dam na odrgrgnutie, tak dost casto zacne mrncat a skoro vzdy si dost grcne.
Katulkaaa..tvoj maly je krasny - a valibuk 🙂

veve10
23. jan 2011

@memory97 dnes uz bolo lepsie. Teplota mu z toho hnusenho ockovania klesla este minulu noc - bez cipku. Dnes bol zlaty, ani sa mi nezdal nejaky umrncany - ale uvidime, mako to pojde nasledujuce dni. Noc bola otras, ale s tym som zmierena. No s tym grckanim nechapem. Tiez mi napadlo, ze sa mozno preje, ked si po prikrme vypyta este z prska, lenze on mi teraz uz grca po kazdom jedeni...nechapem co sa stalo. A dnes cez den iba dvakrat kakol, co pred tym bomboval aj 5-krat 🙂 Inac ked rozmixujem ten zemiak, tak je to jak Kanagol - strasne lepkave. Sice mu to fest zriedim vodou a MM, ale aj tak to musi byt pre jeho crievka obrovska zmena.
Btw - my ficime na Pamperskach od narodenia a zatial celkom ok. Zaparil sa iba ked som ho nechala dlhsie ako 3hodky s kakou na zadku (v noci). Teraz ho uz radsej vzdy prebalim. Potom nam dost pomahal nechtikovy krem od Weledy, ale najlepsi bol Pytiol. Imazol nerobil nic.
Idem spat...aby som si pospala do rana aspon par hodin...ach jo. 🙂

hajatanufus
23. jan 2011

@kvietok121 AHOJ ja som na zaciatku tiez mala problemy s kojenim a to aj napriek tomu ze uz kojim druhe dieta takze viem presne ako si sa zo zaciatku citila aj som vela krat plakala od vycerpania ked mm siel do prace a ja som nemohla ist spat koli malej az potom ked som zistila ze mozem kojit poleziacky a mala mi zaspinka na brusku tak az potom sa to ako tak zlepsilo a vazne mas moj velky obdiv lebo malo kto vie co vsetko kojenie obnasa ale ja tiez chcem vydrzat lebo mm je pre babo to najlepsie a aj ten pocit ked mas v naruci to dieta teraz to vidim ze mi to chyba drzat lucinku v naruci akjo ked bola malinka

hajatanufus
23. jan 2011

@helen1007 no vidis vidis ale hlavne jej necitaj o otesankovi lebo potom by si ju uz nestacila krmit 😀 😀 😀 😀 ako danulienka 😀 ktovie co oni citaju malej kiarke ze im tak papa 😀 to je nase najvacsie augustovcatko 🙂

dajna11
24. jan 2011

@helen1007 a kdeže máš manžela aks a smiem spýtať? 🙂 🙂 aj ja stále sama 😉

dajna11
24. jan 2011

baby už sa vašim detičkám zmenili očká?a čo im dávate papkať okrem mliečka?hlavne tie čo už nekoja?

lji
24. jan 2011

ahojte. aj u vás je tak krásne slnečno? 🙂 dnes máme 5mesiačikov.to ani nie je možné ako to letí.

@dajna11 myslíš na konečnú farbu? my papáme okrem mliečka zeleninku.najskor len mrkvu,potom mrkva so zemiačikom, potom k tomu kaleráb a dnes k tomu cuketu.

katulkaaaaaa
24. jan 2011

dobre ranko,ako ste spinkali?mi supeeer len 3krat hore a teraz je takyto vysmiati 🙂
@lji gratulujeme!

memory97
24. jan 2011

ahojte a dobre ranko.-)

@veve10to je super, ze je lepsie, aj my sme boli 3 dni ako vymeneny po tom ockovani. Chudatka babatka.....
ano, nam ani pytiol nezabral a to som mu celu ritulku natrela. Sudocrem mi tentokrat zabral lepsie. No hrozne ma ritku zaparenu, ale pripisujem to aj tomu novemu mliecku, lebo po nom v kuse kakal akoby mal hnacku... no hruza a dnes sa neviem tej lekarke ani dovolat, tak som sa nastvala a dala som mu obycajny nutrilon.

@dajna11 my uz mame take modro sive ocka. ja davam malemu prikrmy, kasicky a vyzivky🙂

@lji gratulujeme k 5 mesiacikom🙂

katulkaaaaaa
24. jan 2011

volala som s dr poradnu mame 8.2 A DNES MU MAM SKUSIT PRIKRMY DAVAT NO TO SOM ZVEDAVAAAA 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre