♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
26. jan 2011

@danulienka35 ja si dnes trosku kvoli tomu snehu zaposilujem, musim vytiahnut zimne turisticke, aby som sa nezabila, lebo isto nebudu odhrabane chodniky 😒

danulienka35
26. jan 2011

@seagull2404 ani tu nejsu odhrnute chodniky ☹ neviem co robia cestari a mesto

katkavv
26. jan 2011

@seagull2404
mne sa tiez nedari vyprat tie flaky a tiez som skusala asi vsetko, co uz :(

mirmaj
26. jan 2011

@seagull2404 mne tiež nezišli z niektorých vecí, ale mám pocit, že trocha blednu praním tak možno sa raz vyperú uplne uvidím 😒

katulkaaaaaa
26. jan 2011

caute baby ,práve som sa dozvedela že moje dievčatko už v prvej triede šikanuje nejaký pako,je už toto normálne?v prvej triede???včera mala doma výstup že musí spolužiakovi priniesť motorku...a ked som povedala že určite nie tak krič a plač...dnes z nej vyšlo že ak mu to nedá že ju zbije...tak už o tom vie učitelka,mám dosť:(

memory97
26. jan 2011

dobre zasnezene ranko a Tamarkam vsetko najlepsie k meninkam🙂

@kvietok121 ano to je, drobatka nase🙂

@seagull2404 skus nechat aj dlhsie namocene a potom na to skus dat este vanish, ked pojdes prat. Ja tie flakate periem potom na 60tke.

memory97
26. jan 2011

@katulkaaaaaa ano vraj sa to uz stava a niektore deticky uz maju sikanu aj v skolke☹ je to hrozne, ale za to mozu ich rodicia, ked tie deti sikanuju ine☹

memory97
26. jan 2011

dnes tu asi nikto nie je 😅

seagull2404
26. jan 2011

@mirmaj ja som z toho nestatsna iba preto, ze je medzi tymi vecami aj jedno tricko, v ktorom je Tamarka taka rozkosna, no nic, budeme sa nim paradit len doma 🙂
@memory97 dakujem, skusim 😉
@katulkaaaaaa preboha, moja malinka, taky zly zazitok hned na zaciatku, boze, ja by som tomu malemu nakricala kdesi na chodbe pred vsetkymi deckami, ako ucitelka som na take veci strasne citliva, a aj rodicov by som pozvala a aj za riaditelkou by som sla a ak by nepomohlo, tak by som zavolala do skoly policajtov na vazny pohovor, v mojej triede sa nieco podobne dialo a ja som zakrocila velmi razne, budem drzat palce, srdiecku vysvetli, ze chlapec sa tak sparav, lebo mu rodicia nevysvetlili, ze sa to nesmie, ze on sam je mozno velmi nestatny, aby z toho nemala traumu 😠 😠 😠

eis4
26. jan 2011

čaute.mám dilemu ☹ neviem aku autosedačku mám kupiť .naša malá sa už o 2 mesiace určite nezmestí do vajíčka 🙂 chceli sme jej kupiť 0-18 kg lebo sa dá otočiť aj do protismeru jazdy-čo by detičky do 1 roka mali byť otočene,aby si pri náraze nezlomili väz. ale zas som čítala že tieto univerzálne auto sedačky nie su také bezpečné ako 9-18 kg.ale tie su v smere jazdy.tak neviem ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄

eis4
26. jan 2011

@katulkaaaaaa hrozné.preto hovorím mm že by bolo najlepšie keby bola malá ako ja a bila každého do radu 🙂 v škole-aj ked bude nosiť poznámky.ale aspoň viem že jej nikto neublíži!! ale asi taká bude,už teraz je agresívna 🙂 🙂 🙂

oksu
26. jan 2011

ahojte. prosím o radu. Drobcovi som už zaviedla mrkvičku, zemiačik, brokolice, karfiol, kalerab, cuketu, špenatové listy a chcela by som aj tekvicu. Tekvicu som kúpila v metre - mrazenú nastrúhanú, no majú aj čerstvú v Bille. Poradte ktorú mám malému dať, alebo už radšej prejsť na masko?! dakujem

liba78
26. jan 2011

Ahojte, u nás je už 15cm snehu 😲 😲 , neviem či sa dostaneme von s kočíkom 😨

@danulienka35 ešte nemá zúbky, ale dnes v noci reval ako slon a horné ďasná má ako balóniky 😲 možno budeme ako lucynka @hajatanufus 😅

@katulkaaaaaa dobre, že si to povedala učiteľke. Také veci treba zastaviť hneď v zárodkoch.

liba78
26. jan 2011

@oksu je to na tebe, nikde nieje napísané že mimi musí ochutnať tekvicu práve teraz. Nemusí, riaď sa sebou. Ak sa ti to nepozdáva, prejdi na mäso. Tekvicu môže skúsiť aj po roku. 😝

liba78
26. jan 2011

@vladka84 Vladi ako v novom byte ? Ešte stále nemáš net, alebo čas ?

katulkaaaaaa
26. jan 2011

ahojte akurat som sa vratila z prechadzky,dievcence u nas napadlo 30cm snehu!!!katastroooofa....vozit som mohla len po ceste tak som za hodku bola aj doma
@liba78 jasne moja mama hned isla za ucitelkou sak toto neni normalne aby sa mala bala chodit do skoly???
@eis4 😀 si bola bitkarka?
@seagull2404 dakujem za rady,riesit to budem urcite,priznala sa v noci mojej mame,a mama to hned riesila v skole rano ona ju viezla....povedala tomu malemu ze este raz niekoho bude bit alebo chciet od niekoho hracku ze si to s nim vybavi ona a nech laskavo zajtra vrati tu hracku co mi viki musela dat....zachvilku co?peniaze mu budeme nosit????a ta jeho treskla mater ze co ona s tym ma????sak by som bola ja to by videla

eis4
26. jan 2011

@katulkaaaaaa ano aj chalani sa ma báli 😀 😀 no ak má taku mater tak sa nečudujem že decko je také 🙄

barinkova
26. jan 2011

cawte kocky davam malej sunar complex tu jednotku,rozmyslala som jej kupit tu 2ku od ukonceneho 6mesiace,ale mala 5mesiacov,moc jej henten uz nechuti,ja som nikolke davala obycajny a ten bol aj od 4mesica,co vy nato,neuskodilo by jej to? 🙂

danulienka35
26. jan 2011

@liba78 nam sa tlacia tiez uz hore dnes skusim odfotit dolne uz ich ma dobre vidiet 😀

danulienka35
26. jan 2011

@katulkaaaaaa dobre ze si zakrocila i nasa Sara bola sikanovana od jednej spoluzacky ale jak som si ju chytla dohovorila som jej ale za tyzden ssa to bzopakovalo a ja uz isla pocas hodiny dozadala som sa triednej i spoluzacky a rovno za riaditelkou nakoniec vyslo najavo ze nasa malal nebola sikanovana sama ale bolo ich viac az potom sa priznaly ostatne bali sa chudiatka a to dievca muselo vratit vsetkym dievcencom 150 eur + nejake veci jej mamaina o to nevedela a to su z vysej spolocnosti hned ju dala preradit do inej skoly ako sa hambila 😀

mirmaj
26. jan 2011

@barinkova ak dávaš príkrmy tak myslím že kludne môžeš prejsť na 2 😉

memory97
26. jan 2011

@oksu ja som nevyskusala vsetky druhy zeleninky (niektore som nezohnala), ked sme presli na masko🙂 Je to na tebe, ale isto by som skusila dat cerstvu alebo ju potom priamo primiesat do maska, ked ho uz ochutnate🙂

@barinkova na nutrilone 2ke je ze sa moze pozivat od 5mesiaca, ak je uz babo na prikrmoch. My sme presli, ked mal maly do 6 mesiacov 16 dni🙂

@danulienka35 uz malej aj vidno horne? Ja akosi nic tam nevidim, zatial, ale maly by najradsej vsetko hryzol a rucicka je stale v pusinke. To je strasne,esteze to deticky povedia a nechodia so strachom do skoly. Ta mamina sa teda musela riadne hanbit, ale asi sa malo venovala dcere, to ma za to 😉

kvietok121
26. jan 2011

ahojky tak sme doma od dr, nozicky - vsetko v poriadku tak sme radi, takze uz nebalime ani v noci jupiiiiiiiiiii

@katulkaaaaaa ano poznam, kedze som ucitelka sice na 2. stupni ale viem co dokazu uz aj prvaci, dovoluju si aj do druhostupnarsej ucitelky a este aj s usmevom, takze sa necudujem, dufam ze to vyriesia
@eis4 moj manzel to studoval ze ak sa babenko nezmesti do vajicka, jeho telo je uz pevne aby mohlo ist do autosedacky a uz moze byt v smere jazdy

barinkova
26. jan 2011

@mirmaj davam jej papa polievku ,kaše,aj presnidavky 😉

ellisabet
26. jan 2011

@kvietok121 Ahoj! Ste nosili abdukčnu perinku, my ju nosime od narodenia, už ju mame nosit len v noci, ale už ju moc nemosime, lebo maly ma nervy, že sa nevie hýbať. Gratulujeme, že už je všetko ok. Snad aj my už budeme mať na najbližšej kontrole všetko ok.

Chcela by som sa opýtať, od kedy ste začali davať kaše a ake. Teraz od 5 mesiaca chcem začat davať pomaly zeleninku.

kvietok121
26. jan 2011

@ellisabet ahojky praveze nie, boli sme na kontrole v 3 tyzdnoch, a povedali ze je vsetko ok , ale aj tak balit nasiroko az do 5 mesiacov a vtedy na kontrolu, malinkemu to najprv nevadilo ale potom zacal mat bolewsti bruska, nevedel prdkat atak som balila len v noci, neviem preco az tak dlho
verim ze aj vy budete mat vsetko ok

oksu
26. jan 2011

@memory97 a masko si ako nakúskovala, resp. mlela?!

memory97
26. jan 2011

@oksu ja som ho uplne rozvarila a mixujem.

evanns
26. jan 2011

caute baby...

tak sme po poradni...mame 8990 g 😀 😀 😀 a 72 cm...a ze aka "grula" 😀

no ale mame za sebou aj prve ockovanie...tak uz som dala obklad a cipok a sa modlim aby jej nic nebolo ☹

evanns
26. jan 2011

pardon...69 cm...som to poplietla s kamoskou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre