♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
31. jan 2011

@majka35 hlavne sa drž na skúške,nič ti neutečie...babulky sú úžasné ak aj ja chýbam potom zhrnú čo sa udialo 🙂

majka35
31. jan 2011

@katulkaaaaaa ja som sa na ňu dala, ked som mala len barborku, som mohla o 20.00 ľahnúť so spálne a učiť sa, teraz v spálni spinká terezka, v obývačke mm pozerá telku a aj spí a v detskej je barborka, čiže sa ani nemám kde učiť ... vtedy som si aj ráno kávu uvarila a učila sa od tretej, štvrtej, do tej siedmej, teraz sa učím, len ked terezka a barborka spinkajú, ale to som taká unavená, že mi to ani nepáli 😖

alure
31. jan 2011

@seagull2404 ahoj bábätká -5 a malé deti by už pod -10 vôbec nemali ísť von .My sme doma síce kôli chorobe už druhý týždeň doma ☹

majka35
31. jan 2011

@seagull2404 ja žehlenie riešim tak, že všetko po vypratí dávam do skríň, poskladané a žehlím len tie kúsky, ktoré si chceme obliecť, to mi trvá max 10 minút, okrem terezkiných vecí, tie žehlím stále ... neznášam dlhé hodiny stáť pri doske a potiť sa, tak to pekne poodkladám a ráno sa opýtam, kto si čo chce obliecť a žehlím to, alebo večer

a posteľné a uteráky už nežehlím, som niekedy žehlila, ale už to nerobím

katulkaaaaaa
31. jan 2011

@majka35 jaj no to ti verim,ze si unavena ja sa ani neucim a mam dost 😒

katkavv
31. jan 2011

@jankasramka
ahoj
ste krasny, mate tam pohodicku, teplucko, je vam co za vidiet !!! :D

seagull2404
31. jan 2011

@majka35 mne sa vacsinou nazbieraju manzelove kosele a niektore su uplne strasne, byvame zatial len v jednoizbaku, tak velmi vyvesat do skrin nemozem, lebo uz ozaj niet kde, sme ako v jednom sladisku, uz aby bolo teplejsie a mohli sme zacat na stavbe zas robit, lebo ja uz fakt nemozem tu byt v tej 1 izbe ☹ zehlit asi musim, lebo aj ta kopa neozehlena zavadzia, ked budem v dome, zavrem dvere a do tej izby ani nevkrocim 🙂
@alure ja som pocula, len neviem preco, asi som nezodpovedna, ale ked musim ist do prace, veziem malu k manzelovi, neviem to urobit inak, a aj ked je Tamarka zuriva, tak jedine, co zaberie, je prechadzka, hm ☹

katulkaaaaaa
31. jan 2011

@alure ahoj no vazenie som na tom horsie ako som bola ked sme sa vazili prvy krat cize ja asi tolko 😀
a ako vam je?ustupuje choroba?

kvietok121
31. jan 2011

@katulkaaaaaa my trosku menej 4-5x hore, ale uz o pol siestej, siestej sme hore, ale inac aj cez den tak cuckame, neviem ci to nebude aj tym zubkom co sa nam tlaci von, stale si trie ocicka, tvari sa ze je unaveny ale spinkat nezaspi
@alure @katulkaaaaaa podla mna je to tym zubkom a a mozno aj tym ze nas chcu mat pri sebe, okolo pol roka to tak zacina ze sa viazu na mamu, a ked stale kkojime, tak vedia ze ked si popytaju pride mama, nikto iny len mama 🙂

kvietok121
31. jan 2011

@alure aj u nas davaju ze je stale - 15, DUFAM ZE SA OTEPLI, UZ VYKUKUJE SLNIECKO

majka35
31. jan 2011

@seagull2404 no tak to teda fakt musím "smekát klobouk" mne je malý náš 3-izbový byt, ale závidím, že idete do domčeka, my snád na to nikdy nenašporíme 😕

čo dnes varíte mamule?

memory97
31. jan 2011

@katulkaaaaaa tato noc bola lepsie, ale i tak spadla dudka ani neviem kolkokrat, uz som to prestala ratat... vecer som sla s malym spinkat, tak celkom dobre. No a mliecko muselo byt do pol druhej skoro kazdu hodinu a potom az nad ranom si pytal skoro kazde dve hodiny, teraz uz buva🙂 Neviem moja, ako ho odnaucit, ale myslim, ze ak potom uz bude papat aj prikrmy a dostane sem - tam umele na noc, ze to bude lepsie.

@majka35 ale chybas, cakame na prispevky od teba 😉 neboj sa, aj mne sa podarilo poriadne pribrat a dnes som striktne povedala, ze uz musim... tak zacinam s redukciou tuku v tele 😀

@alure aka bola lambada, ja som na ten kolacik tiez poskulovala🙂

@seagull2404 nechodim s malym von, ak je nad -10 stupnov 😉

memory97
31. jan 2011

@majka35 ja by som aj varila, ale neboli sme cely vikend v obchode, tak dnes vyzeniem mm na nakup a mamina bude na ovoci🙂

evanns
31. jan 2011

ranko maminky 😉

@majka35 aj mne tu chybas aj ked ja vacsinou precitam a utekam 😉 budeme drzat silno silno palce na skusku a mas moj obdiv 😎
@alure a uz vam to prechadza aspon ta hnusoba choroba?
@seagull2404 neboj nic nie si sama ja tiez chodim stale von s malou a na teplomer malokedy pozeram...a stale ked ju vyberiem je fajna teplucka, najdolezitejsie je aby jej neomrzli licka 😉 treba krem husty s nizkym obsahom vody 😝

seagull2404
31. jan 2011

@majka35 my sme nenasporili 😉 ale co uz, ked je taka doba...
ja nevarim nic 🙂 vecer, ked pridem, asi nejake cestoviny s parmezanom 🙂

evanns
31. jan 2011

@majka35 ja varim francuzske zemiaky 😉

seagull2404
31. jan 2011

@evanns dakujem 😉 mastime 🙂 ale davam jej aj salic cez nostek, aby nedychala ten studeny vzduch, mam taky pleteny s vacsimi ockami, aby sa nedusila 🙂

alure
31. jan 2011

@seagull2404 jasné aj ja keď musím niekam proste ho vezmem zo sebou do auta,síce auto najprv poriadne vykúrim a tak ideme....našťastie Denis zaspí aj doma poobede bez problémov a nemusíme ísť von,ale už mi to veľmi chýba....inak susedka má 2,5 ročného chlapca a inde ako vonku v kočíku jej nezaspí..takže každé poobedie uteká s ním von ☹ a nie si nezodpovedná...keď sa inak nedá tak sa nedá..ty vieš ako mamina čo jej pomáha a na čo reaguje 😉
@katulkaaaaaa no ja som na tom tiež horšie ako prvý krát..trošku som sa rozpapala a dlho som nebola cvičiť ale dnes večer konečne idem na latino dance fitnes 😀 No Oliver už ide zajtra do školy,Denisko už nekašle a nejdú ani soplíky ale to dýchanie je stále také všelijaké a ja som relatívne ok aj keď úplne zdravá asi nie som 😒
@kvietok121 ej veru už teraz naši herci zisťujú že mamina je vždy po ruke a vždy si ho pritúlime dáme cicu a sú spokojný 😝 a chlapci sú viac na maminky viazaný ako dievčatá,aj keď je to ťažko takto zaškatulkovať...ale vo väčšine prípadov je to tak....Oliver sa dodnes pritúli ku mne a mojká sa 😉
@majka35 ja som včera namočila fazulu,tak urobím fazulovú polievku a palacinky 😉 Minulý týždeň sme mali skoro každý deň mäso,jeden deň bol síce karfiol ale chcela som zmenu ...
@memory97 lambada je vynikajúca 🙂 len som piškoty nenamáčala do kávy,Oliver by mi to potom nezjedol ale chutí aj bez toho...

alure
31. jan 2011

@evanns ahoj ano ano,už sa postupne jeden člen rodiny za druhým dáva do poriadku 😉 Len dúfam že v tejto vlne chrípkovej epidémie,mi Oliver niečo neprivlečie domov 😠

mirmaj
31. jan 2011

dobre ranko,
@seagull2404 určite nie si nezodpovedná aj ja chodím stále s malou von, ved aj ked je ráno -14 okolo obeda ý toľko nie je určite je po -10, takže v pohode a nechodím samozrejme na 3 hodiny ale tak na hodinku 😉
@alure moja váha 87,1, v cm 101
@majka35 my máme od včera tarhoňové rizoto s morčac. mäsom a polievku takže ja nevarím 😉

majka35
31. jan 2011

baby zlaté ste 🙂

ja si dnes zapečiem brokolicu so zemiakmi a malej tiež urobím brokolicu, mrkvičku s ryžou ... možno tam šupnem trošku kuracích pŕs

danulienka35
31. jan 2011

@jankasramka aky ste krasnucky Jani a malickemu sa zjavne paci uzasne neco 😉

evanns
31. jan 2011

@seagull2404 moja a ked si podpisala dohodu o vykonani prace tak si to nahlasovala socialke?

seagull2404
31. jan 2011

@evanns ja nie, ale asi ta firma, s ktorou som dohodu podpisovala, pracujem uz od sept. a ziaden problem 😉

danulienka35
31. jan 2011

@majka35 drzim na skusku palecky 😉 mas moj obdiv moja 😉
@mirmaj ja chodim s malou kazdy den von 2 krat rano o 9,30 cca na hodinku a po obede o 13 zads nekedy na 2 podla pocasia ☹ aj ked je mi zima ale je tak naucena

evanns
31. jan 2011

@seagull2404 oki diiiik 😉

21
31. jan 2011

dobre ranko, dnes som bola s timkom na zapise... velmi mile ucitelky, vsak ich poznam a vcelku jednoduchy zapis... vsetko ok. aj terezka vydrzala bezo mna, s tazkostami, lebo mm v robote, bola pri nej moja mama a je vo veku, ked ma musi mat... ale zijeme a sme stastni... prikrmy jeme len po troske, nechutia nam, ale doplname leeeee, vsak sa rozjeme... 🙂 dnes mame pol roka!!! 😀 😀 😀

evanns
31. jan 2011

@21 gratulujem k polrociku 😉

danulienka35
31. jan 2011

@21 gratulujeme k pol rociku ,sikulky ste ze ste to zvladli neboj naucisi sa pomalicky papat prikmi,nam zas nechutita kasicky ziadne ☹

21
31. jan 2011

@evanns
@danulienka35 dakujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre