♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
5. feb 2011

@katulkaaaaaa dakujem

akika722
5. feb 2011

@memory97 nie ja...mm 🙄

danulienka35
5. feb 2011

@hajatanufus no to by bolo uzasne tesime sa moja 😉
@memory97 nasa uz spinka len poplackava aj zo spanku asi zle snicky ☹

akika722
5. feb 2011

@hajatanufus je to zložite všetko

danulka3
5. feb 2011

@memory97 musím ísť urobiť prieskum,zopár kúpiť,ak by so nestihla niečo variť až mám poruke 🙂

seagull2404
5. feb 2011

my uz konecne spime, ale az ma pri srdci picha, ked vidim tie uslzene ocicka z toho kychania, za cely den vypila asi len 40ml mlieka, zjedla asi 120ml kasicky a 40ml zeleninky a kooooopec caju vypila ☹ ☹ ☹

@hajatanufus moja, som to tu len tak rychlo preletela, ale urcite na teba myslim
@danulka3 ja nakupujem len v DMku, ak su aj rozdiely, tak len mi minimalne, ale maju tam vacsi vyber a kupim vsetko naraz 😉

mirmaj
5. feb 2011

ahojte,
@memory97 my sme sa po papaní už ani na cumel nebudili, bola taká spokojná že dostala mlieko, že už spinkala bez zobudenia až do 7 😀 😀
niekto tu písal, že deti ked nedostanú mlieko v noci presunu si to na deň, u nas to asi platí, hned ráno stihla 170ml čo teda nevypila asi nikdy doteraz, za hodinu a pol ked išla spať tak zasa cca 70ml mlieka, na obed 190g zeleninovo mäsového príkrmu a po hodine zapila 100ml mliekom, na olovrant 130ml mlieka a večer pred spaním cca 210ml nie najhustejšej kaše, tak takého dávky sme myslím ešte nikdy nepapali, asi sa fakt bojí že v noci nedostane 😀 😀 😀

danulka3
5. feb 2011

@akika722 Baby držím vám palce,nech sa to doma vyrieši čím skôr,nejdem dávať rady,ja jedno stroskotané manželstvo už mám za sebou,no na vzťah musia byť dvaja a obidvaja musia na ňom pracovať.Treba si nájsť na seba čas aj keď sú deti.

danulka3
5. feb 2011

@mirmaj si urobila riadne zásoby,keby si ju chcela zasa nechať v noci bez mliečka 😀

danulka3
5. feb 2011

@seagull2404 chúďa malinké,ja sa tohto strašne bojím,keď budeme chorí,ako to budeme zvládať,musím si zaklopať(klop,klop,klop)ešte sme chorí neboli,ale určite to raz príde,tak vás pozorne čítam a snažím si zapamätať,čo najviac zaberá.

akika722
5. feb 2011

@danulka3 😉

danulienka35
5. feb 2011

@hajatanufus neboj mojko sme tu a sme stebou i ja mam jedno manzelstvo stroskotane za sebou(nasiel si mladsiu vraj aktraktivnejsiu je stara ako nasa dcera20) ale neboj vsetko bude ok len jednaj s chladnou hlavou moc drzim palecky moc 😉

danulienka35
5. feb 2011

kde ste vsetky? ☹

memory97
5. feb 2011

@danulienka35 ja som tu🙂

danulienka35
5. feb 2011

@memory97 a ja ze som tu uz sama

danulienka35
5. feb 2011

pekne snicky bambulky prajem a detickam pusinky posielam ☹

seagull2404
5. feb 2011

@danulka3 my sme teraz prvy krat, ja neviem, ci nieco zabera, ale som rada, ze nemame teploty (klop-klop), ale aj teraz, chudatko malinke, konecne zaspala a 3x zakaslala, potom sa jej 3x kychlo a vypadol cumel, tak som rychlo utekala, aby sa aspon trosku vyspala ☹ ☹ ☹

memory97
5. feb 2011

@danulienka35 nie si len som nieco zistovala a medzitym si maly pytal mliecko🙂 Fesak, asi mu to spec. mliecko zacina pomahat, lebo papa viac mliecka🙂

memory97
5. feb 2011

@akika722 mm ma krizu 😉 asi mu chybas, tak preto 😉

@danulka3 aj ja to tak robim, par do zasoby, lebo nie vzdy mu chuti varena zeleninka. Predsa len, ked sa mi minie bio zeleninka, tak kupna nie je taka chutna, uz sa tesim na jar, ked budu zeleninove trhy 😉

@mirmaj ehhehe, aj maly teraz stiahol pred chvilou 140ml mlieka a uz buva, asi sa tiez boji, ze mu mama vecer neda mliecko.-) no cez den mu velmi nechutilo, jedine rano vyzivku stiahol. A rano sme buvali do deviatej🙂

mirmaj
5. feb 2011

@memory97 waaw tak to ste pekne ráno potiahli, ale ja som celkom rada ked spí do 7, lebo ked spí ráno dlho potom už máme posunutý celý náš spankový režim cez deň, ktorý mi celkom vyhovuje. ale ak by potiahla ráno do 9 tak by som jej potom prepáčila aj len jedno spanie cez deň to je pravda 😀 😀

akika722
5. feb 2011

@memory97 on je doma skoro stale..no nič moja,preplo mu

mirmaj
5. feb 2011

idem do postele, dobru babuľky

memory97
5. feb 2011

@mirmaj mala chodi skor spat vsak? My zaspavame teraz pravidelne do 20:30, ale mamina musi byt pri nom a zaspinka bez problemov🙂

@danulienka35 dobru nocku a sladke snicky tebe aj malinkej🙂

@akika722 to drzim prsty nech mu prepne spravne 😉

dobru nocku, aj ja idem.

katulkaaaaaa
6. feb 2011

dobre rankoooo 🙂
@akika722 @liba78 @kvietok121 @memory97 @mirmaj @jankasramka @danulka3 @alure
tak som sa dnes vazila mam dole 1,4kg
v pase - 3cm
boky -4cm
stehno -1cm
prsia -3cm
ja sa taaaak tesim,no a zistila som ze toto jedine u mna zabera ze cica nezer 😀
pre inspiraciu,pijem vela vela caju neosladeneho,mineralky a cistu vodu...rano normalne kava s mliekom a jeden cukor,uplne som vylucila biele pecivo,aj bielu muku,ziadne kolace,sladkosti...jem kuracie meso,vela zeleniny,ak chlieb tak len cierny...a pravidelne kazde dve-tri hodky,vzdy ked zacitim pocitovat hlad sa napijem a vidite funguje to,posledne jedlo o 18tej....zatial som necvicila vobec ale zacnem aj to 😉
noc sme mali zase divnu ale dalo sa
@kvietok121 co dobre si objednala?
a este som chcela ako kakaju vase deti ked uz papaju prikrmy?mal by teraz kazdy den?lebo sledujem ze cca kazde druhe rano,ale ja mu musim pomahat,nozicky tlacim k brusku...lebo sam len tlaci a nic,asi by som mala zacat davat viacej cajika?

katkavv
6. feb 2011

@danulka3
lepsie ceny su v rakusku v Bipe, tam nakupis napr. hipky prikrmy od cca 1,19 az 1,39 eur za 190g, u nas za tie ceny nekupis, potom mam rada Alnaturu v DM-ke, tie su tiez fain a bio 🙂

kvietok121
6. feb 2011

dobre ranko
@katulkaaaaaa este nic ale paci sa mi ten bylinkovaac, a nejake tie misky

seagull2404
6. feb 2011

dobre ranko, u nas zaidna zmena, kychame a kasleme a odmietame papat ☹ ale mama ma aj dobru naladu, tak nestresejem
@katulkaaaaaa my po zelenine kakame kazdy den, ale veeeeeelmi tazko, tlacime, pucima pod. ale som citala, ze od 6. mesiaca a po príkrmoch treba velmi vela tekutin 🙂

matka24
6. feb 2011

zdravim vas tu moc sem neprispievam v tejto miestnosti ale mam dcerku 4.9 co je kusok od augustoviek 😝 a chcela som sa len spytat ci mate svojich drobcov este stale vo vajickach a ak nie ake autosedacky mate dakujem za nazory 🙂 😎 🙂

kvietok121
6. feb 2011

@seagull2404 tak hadam to prejde
@matka24 my mame este vajicko ale pozeram sedacku zatialsa nam paci http://www.maderna.sk/katalog/product/9199/

danulka3
6. feb 2011

@katulkaaaaaa waw,gratulujem,super pokroky,aj ja sa snažím obmedzovať v jedle,večer dávam brušáky a začala som s tou zumbou,tak uvidím.Keď idú kilá dole,hneď je lepšia nálada 😉

My sme mali noc divnú,Každé 2 hodinky hore,o pol piatej sme boli vyspatý,začal trošku stonkať,teplotu nemal,2x ho prehnalo ,zaspal na hodinku,od pol 7 sme zasa hore,stonká,mrnká,teplota nie je.Žeby to boli konečne tie zuby? Teraz sa ho snažím uspať v lehátku,ešte v pyžame,nenajedená a neviem,čo variť.Nemáte nejaký dobrý recept z kuracích pŕs? ☹

@katkavv jaj moja ja mám ale do Rakúska trošku ďalej ako ty 😀 ,mne by sa to nevyplatilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre