♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
8. feb 2011

@memory97 juuuuuj..dnes aby sa človek bal isť von ☹
@seagull2404 júúúúúúúúúúúú aka je nadhernučka
@jankasramka ďakujeeeem moja 😀 😀 dnes sme otestovaly ale chyba mi tam moc moc moc madlo 😒 asi ešte počkam kym ho nedokupim a tak ho vytiahnem zas 😒
@katulkaaaaaa som zvedava ja pondelok 😅 tiež sa zdravo stravujem..len keby bola zelenina lacnejšia-..nakup a 25-30eur fuč a ako mm hovori,košik ako pre kozu 😅
@danulka3 ďakujééém 😵
@vladka84 ja mam 7.6 😀

danulienka35
8. feb 2011

@lucia20 krasna je nasa bojovincka 😉

akika722
8. feb 2011

@liba78 moj grca vkuse,no tie dni ovala viac,asi už 4dni 😒
@lucia20 jéééj no ahooj stratená 😀
@memory97 kedy maš ty???bliženci 😀 bude velka oslava už sme 3 😀
@lucia20 aka je rozkošna 😀 ten jazyk patri nam že? 😀 ako sa mate??

memory97
8. feb 2011

@jankasramka moja nemame... dufam, ze to nie je nic vazne...

@lucia20 kocka jedna, este nas aj predbehla 😉 my sme sa dobre zachulatili, tak sa mu asi nechce🙂

danulienka35
8. feb 2011

@akika722 jej narodeninky moje dcery maju 4.6.-18 rokov a 16.6 -20 rokov

alure
8. feb 2011

@lucia20 ahoj moja 🙂 tak prajem pevné nervy na prerábku a potom to nekonečné upratovanie 😲
Malinká je nádherná,úplne spokojná a keby človek nevedel čo bolo ani by to do nej nepovedal.A to čo sa teraz zdá byť nepríjemné časom ani vidieť nebude,ani stopy po tom.Je to úžasné ako sa deťom všetky veci rýchlo zahoja.Tie kontroly sú určite na nervy ale hlavne že je všetko ok. Oliverka 2x operovali (ešte nemal ani 3 roky) a dnes nevidieť ani stopy po jazvách vonkoncom nič...
@jankasramka ak máš na mysli pruh my sme to mali dva krát ale nebolo to pod rebrami ale priamo na nadbrušku. Oliver si ho vyslovene uvrieskal....až po druhej operácií zistil že plačom sa veci neriešia 😠
http://www.forkids.sk/porod-po/detsky-pruh-hernia/

memory97
8. feb 2011

@akika722 ja mam najlepsie 1.6. oslavujem s nasimi babatkami 😀 😀 😝 tak to vies, len kto bude s detickami na druhy den🙂

alure
8. feb 2011

@akika722 dúfam že budeš s kočíkom spokojná 😉 a Semi je v nej aký model malý krásny podarený 🙂 to akoby som počula svojho s tým nákupom 🙂 som sa zasmiala že ako pre kozu 😀 😀 😀 ale ja som tiež niekedy zúfalá aj včera volám mm čo mu treba z kozmetiky,že som došla kúpiť len nejaké drobnosti a majú v akcii plienky a bum ho pri pokladni 42 € 😲 😲 😲 ....tak mi hneď aj mm volá keď mu došla sms z banky že čo za nákupy zas robím 😠 a to som fakt nič nekúpila....
@danulienka35 mm je narodený 26.6. ale on je už rak.

alure
8. feb 2011

@memory97 jej ty si na deň detí 🙂 večné dieťa 😉

akika722
8. feb 2011

@memory97 aj moj brat-ten dredaty ma 1.6 už 32bude mať 😀

memory97
8. feb 2011

@alure to si presne vystihla🙂

memory97
8. feb 2011

@akika722 tak sme v rovnakom veku🙂

akika722
8. feb 2011

@alure všetkooo je drahéé a detske veci su najdrahšie 😠
no a ked chce matka aby sa aj deti stravovali zdravo musi mať dve materske alebo muž musi slušne zarabať

akika722
8. feb 2011

@memory97 😀 😀 😀

akika722
8. feb 2011

@memory97 braček s Paťkom 😅
ale je super,obaja bratia 😵

alure
8. feb 2011

@memory97 😉
je tu niekto baran? ja tvrdohlavec zaťatý a Oli celý po mne (tiež baranček)
@akika722 je super mať perfektný vzťah so súrodencami a ja dúfam že tak ako má teraz Oli rád Denisa to ostane aj v dospelosti..budú mať predsa jeden druhého...

akika722
8. feb 2011

@alure ked sme boli deti boli hadky,ale teraz fakt super 😉

danulienka35
8. feb 2011

@alure no vidis a ako sa nazbieraju junovi vsak 😀 co malicky uz haja nasa hej len je nejaka uplackana a uslintana ☹

kvietok121
8. feb 2011

ahojte babulky tak uz spinkame ako ste sa mali 🙂

mirmaj
8. feb 2011

babulky ide vôbec niekto bez mm??? až nakoniec neprídem bez neho len ja 😀 a dúfam že to nedopadne tak, že všetky čo tam budu mať mm budú po nociach hýriť a my bez mm budeme od 20 spať na izbe s deľmi 😲 , ale možno po takom náročnom dni zaľahneme uplne všetky a mm pôjdu na pivo spolu 😝
@akika722 @memory97 aj ja som blíženci, ale ja som ešte v máji 😉
@lucia20 tatianka je kráááásna fešanda veľka, je to naozaj hrdinka 😉

mirmaj
8. feb 2011

@seagull2404 a to čo že my sa poznáme lepšie? všetky sa poznáme rovnako 😀 ale to že dokončujete dom samozrejme beriem to da naozaj zabrať 😒 ale potom ti bude hej a prídeme ť

mirmaj
8. feb 2011

@seagull2404 a to čo že my sa poznáme lepšie? všetky sa poznáme rovnako 😀 ale to že dokončujete dom samozrejme beriem to da naozaj zabrať 😒 ale potom ti bude hej 😀

akika722
8. feb 2011

@mirmaj jeeej dalši bliženec 😀

danulienka35
8. feb 2011

@mirmaj ja idem be mm len s mojim hrosikom 😀

mirmaj
8. feb 2011

@akika722 😀
@danulienka35 tak dalšia čo bude so mnou spať od 20 na izbe pri malej 😀 😝

danulienka35
8. feb 2011

@mirmaj no asi to tak vyzera 😀 😀 😀

kvietok121
8. feb 2011

@mirmaj nyskin ze si to s tymi mm a pivom vystihla

lucia20
8. feb 2011

babulkys vsetky ste uzasne.... dakujem. prave mi tastianka oblizuje prst a este si ho aj okukava, poptvorka.

baby 16.6. je to iste? my tam mame blbu oslavu. 😠

kvietok121
8. feb 2011

@lucia20 ahoj lucinka tatianka je nadherna, krasna a sikovna princezna

liba78
8. feb 2011

@alure ja som bola doobeda v bille, na tie plienky som išla. A účet 66,27 E. Ešte že môjmu mm nechodia sms. 😝
Baranov mám doma dvoch. Jurka seniora a Kubka. Jeden 13.4 a druhý 16.4. Zaťatí a tvrdohlaví obaja. 😖
@mirmaj ja idem bez mm určite. To by bolo ako zobrať zo sebou ďalšie dieťa. 😀 Radšej zalahnem o 20-tej. Aj keď moj malý chodí teraz spať až po 22-hej 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre