♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
14. feb 2011

ahojteeeee...dnes deň 😠 😠 😠 😠 😠 už zase
čo menime byt štve ma ta pani,si mysli že ma r tak ju budem počuvať ako pes 😠 dohodli sme sa že sťaahujeme 5.3 to je sobota a ona či sa neda piatok..tak jej hovorim nech sa nehneva ale mm piatok ešte je v praci,ona mi nozmalne zložila telefon 😲 🙄
vybavovačky po uradoch,tie ochotne uradničky 🙄 🙄 🙄 mam dosť
@alure čo to moja? ☹ to čo za blb? 😠 rieš to s jeho rodičmi-teda ak sa da,ak su normalny...pre boha,to čo je to za svet?už sa bojim čo nas čaka,dufam že nieee ☹ ale dnešne deti su hrozne ☹

hajatanufus
14. feb 2011

@mirmaj ahoj mne pomaha na ruky nivea sos ona ma tu ochrannu latku a zanechava taky film na rukach ze ked znova namocis tak pokozjka ostava akoby sucha 🙂 a to ja mavam v zime fakt ruky popraskane do krvi

hajatanufus
14. feb 2011

@akika722 ahoj takych ludi milujem co vsetko diriguju a nevedia jednat s druhymi my zase do piatku do 11 musime mat prichystany byt aj ked sme im vraveli ze to chcene odovzdat az poobede inak zaplatime realitke pokutu som zvedava kolko z nasho 900libroveho depozitu uvidime dost ze si stiahnu nejakoy poplatok 120 libier za to ze sme si prdlzili zmluvu za vsetko aby sme platili ako keby sme kradli a to este dufam ze sa budeme mat kam prestahovat lebo sa to skomlikovalo koli peniazom ze sme sa akosi preratali 😠 😠

akika722
14. feb 2011

@hajatanufus juuuuj...snad to bude ok ☹

hajatanufus
14. feb 2011

@alure to ma mrzi ze oliho niekto takto sikanuje veru treba to cim skor riesit viem ze aj segru aj mna v skole sikanovali aj ked nie takymto sposobom ako je to dnes ale moji rodicia s tym nic nerobili a my sme so segrou sa nevedeli branit tak sme boli utiahnute

hajatanufus
14. feb 2011

@akika722 no dufam ze sa to nejako poriesi ja uz pomaly balim aj ked sa mi velmi nechce a tiez rozmyslam ze ci vobec upracem ked realitka si aj tak zavola profi firmu za nase peniaze tak naco sa mam snazit 😠 poupratujem asi len zbezne 🙂 a uvidime

akika722
14. feb 2011

@hajatanufus ja by som sa zblaznila keby som musela tak rychlo uvolniť byt ☹

hajatanufus
14. feb 2011

@akika722 ako to nevadi my az tak vela veci nemame ani nabytok len postele ale v piatok do 11 musi byt vsetko prec cize sa musime vo stvrtok odstahovat ☹ a to si mm na piatok vzal volno este stastie ze vo stvrtok ma tiez volno ☹

katulkaaaaaa
14. feb 2011

@akika722 den blb...
@alure ach co to citam ☹ myslim na vas 😵

katulkaaaaaa
14. feb 2011

@mirmaj na suche ruky mam skvely krem z mary kay,mam vela zakazniciek co to pouzivaju napriklad kadernicky co su vecne namocene vo vode
http://www.marykay.sk/pripravky.php?kat=17&p=578
ak by si chcela poslem aj vyskusat 😉 da sa kupit aj samostatne,fakt skvela vec

memory97
14. feb 2011

@liba78 tak to bude teda poriadny "trojsky kon", ked toto spravil, alebo poriadny virus...

danulka3
14. feb 2011

Ahojte dievčatá,po čase sa hlásim aj ja.Minulý týždeň bolo toho na mňa veeeľa. Chrípka ako vyšitá,3 dni v teplotách do toho malý chorý,ale len nachladnutý síce teplota,ale len 37,5 a blbá doktorka mu hneď naordinovala antibiotiká.Dnes sme boli na kontrole,hovorím jej,že už mu je lepšie a ona ešte ďalšie kvapky.Kašlem jej na ne 😠 Idem malého okúpať,potom sa prídem ešte vyžalovať.

jankasramka
14. feb 2011

@alure jedanenky, to fakt hrozne. treba oliho naucit nejak sa branit ked si nanho niekto dovoli 😒
daj nam potom vediet ako to dopadlo. drzim palce, budem na vas mysliet....

@majka35 obcas su tazke chvile ale tema rozvod je velmi podradna, ked ju spomenies moze ist vsetko dole vodou. a myslim ze v tvojom pripade by to bolo nevhodne hlavne preto ze mas narocnejsie dcerky a potrebujes hlavne klud a nie stres z rozvodu. urcite ani babam by to neprospelo.
nerozmyslali ste o nejakej skupinke alebo take nieco? vies take kde sa stretavaju manzelske pary a preberaju sa rozne temy o kazdodennom zivote. ja som o tom pocula len same dobre veci, dokonca terajsi mateovi krsni mali priserny vztah. on ju utlacal a znevazoval a bil 10 ROKOV(!!!) a ona to trpela koli detom a len sa modlila nech sa mu oci otvoria a potom sa nejak dostali do jednej z takychto skupiniek a on je teraz absolutne vzorny manzel. ziju si jak prve tyzdne ked sa spoznali-uplne zamilovani-v zivote by o nom nikto nepovedal ze sa tak choval.
samozrejme nie je v poriadku ked sa zena necha tryznit ale niekedy sa veci naozaj obratia k dobremu ako v rozpravke len treba mat dobru volu 😉
inak viem ze ja mam za sebou len 2 roky manzelstva tak by som nemala mudrovat. a ja som inak tazka povaha navyse. ale na slovensku som bola cez leto na manzelskych stretnutiach strazit deticky a videla som aj pocula ako to manzelskym parom prospieva. uplne ako by to bol zazrak.
neviem aky mas na tieto veci nazor ale za pokus by to mozno stalo....

jankasramka
14. feb 2011

@danulka3 no to poznam....tiez nemam rada taketo "agresivne liecby" ,podla mna si organizmus vo vela pripadoch vie sam poradit, len mu treba dat sancu.
@mirmaj cisty glicerin sa u vas neda dostat? mozno v lekarni....
s tym si potries ruky spolu s cukrom a par kvapkami citrona alebo limentky a mas zamatove ruky. mas akoby nakremovane ale vobec nie mastne a vydrzi to dlho. fakt super vec

jankasramka
14. feb 2011

@akika722 ja som mala priserny den v sobotu tak sa to tu asi zas koluje....
ale vcera som od mm kvety dostal tak sa mi vylepsila nalada 😀 mozno aj tebe ju dnes vylepsia kvetami alebo niecim podobnym 😉

liba78
14. feb 2011

@memory97 už som sa na to vykašlala. Musím mať aspoň 2-3 hodinky a skúšať. A to budem mať až v noci. Ale neviem ktorú noc, mne ntb funguje 😝
Inak som sa poobede zobrala s mojím uškriekaným deckom nakupovať. Kúpila som mu hrkálku - lev na ruku. Veď je valentýn, potom tú hruškovú výživu čo semimu chutila a ďalšie výživy a džúsiky. Hrnček na sosanie od mam. Domáce jablká a mrkvu. Sebe syry a zeleninu. Deckám po čokoláde.... Prišla som doma na to že mm som nič nekúpila. 😝

jankasramka
14. feb 2011

@liba78 no pekne!mm sa potesi.... 😀 aspon daku dobru veceru by si mala ukuchtit 😀 😀 😀
inak ja mam tiez trojana v ntb a stale som ho neodniesla do servisu lebo to by mi museli vsetko vymazat a znova napalit a ja nechceeeeeeeeeeeem 😢
akej farby mas leva na ruku? neni zlto cerveny? my sme takeho kupili ked sme boli doma na vianoce 😉
@majka35 http://www.mstretnutia.sk/
mozno existuju aj ine veci-teda urcite. v kosiciach je to celkom aktivne pokial viem....
ale na toto mozte ist v lete aj s detmi. je to mega super.

kvietok121
14. feb 2011

@katulkaaaaaa kati prosim ta aky bol link na to tupewere??? dik

mirmaj
14. feb 2011

@memory97
@eis4
@hajatanufus
@liba78
@katulkaaaaaa
@jankasramka dakujem veľmi pekne za rady, ked som išla od švagrinej z nemocnice stavila som sa v tescu a v tejto fáze som si kupila tu neutrogemu a vazelínu ak nepomôže vyskúšať bud to mary kay alebo radu od teba @jankasramka ak zoženiem ten glicerín 😒

danulka3
14. feb 2011

@jankasramka Ja som bola tiež prekvapená,že hneď antibiotiká,zato ja som bola u mojej doktorky,teploty 39,5,priedušky mi išlo vydrapiť pri kašli a ona ma ani nepopočúvala ani do hrdla nepozrela,že si mám kúpiť paralen a hedelix a vyležať to .Som skoro spadla na prdel,išla som tam zbytočne. 😖 Ale chvála bohu už je lepšie,len mlieka mám sakramensky málo,musím dávať aj BEBU,dúfam,že to nie je koniec môjho kojenia.

Začali sme už aj so zeleninkou,mrkvička nám chutí aj mrkvička+zemiačik,ale samotný zemiačik nie.Akú ďalšiu zeleninku doporučujete a kde ju chodíte kupovať? Ináč konečne nás doktorka poslala s tým grckaním aj na gastro,veď už je po 5 mesiacoch načase.To som musela na ňu pritlačiť,veď ešte hodinu aj pol po papaní hodí takú tyčku.Aj teraz som ho okúpala, obliekla a pozvracal sa a to ešte aj príkrm z obeda.

hajatanufus
14. feb 2011

@danulka3 ahoj tu v uk je prave to dobre ze atb davaju fakt len vtedy ked je to uz nevyhnutne inak na vsetko davaju paracetamol mne minuly tyzden mala teplotovala a bola som u dr a povedal ze mam davat len od teploty a keby nieco tak mam prist ze to bude asi zacinajuca viroza ale nic sa neprejavilo tak neviem aj predtym ked bola mala chora tak som bola u dr vysetril ju pozrel do hrdielka nosteka do usi a popocuval a povedal ze to nie je zle ze to prejde samo a ak nie tak ze mam prist a preslo sice dlhsie to trvalo ale preslo a ja si myslim ze nie je dobre detom hned davat atb

kvietok121
14. feb 2011

@danulka3 to kde choodis k dr? my sme boli uz dvkrat nafchladnuty, raz sme mali trosku aj na prieduskach ale atb sme nemali a to som sa tesila, dr povedala ze skusime bez nich a keby sa zhorsilo tak potom dame 🙂

hajatanufus
14. feb 2011

@danulka3 chcela som sa opytat my sme zacali tiez s prikrmami ale mala to este nevie papat tvoj maly ti to je hned od prveho dna? neviem ci len my sme taki nesikovny vsetko mi vypluva alebo ze by jej nechutilo?

danulka3
14. feb 2011

@alure Držím palce,aby to dobre s Oliverom dopadlo

akika722
14. feb 2011

@katulkaaaaaa ako každy moja,tych blbych dnov mam dosť už..a ešte mi mm oznami že 27.2 ideme jeho krstnemu na 60ku 🙄 asi 40km od nas,v čase ked Paťko spi..maly tam nepospi ani chvilku,Paťko bude mrzuty lebo na obed chodi spinkať a ja nemam čo na seba 🙄

danulienka35
14. feb 2011

pekny vecer bambulky prajem

danulka3
14. feb 2011

@kvietok121 chodím na Vlčince,ja som tiež nechápala,veď hovorili,že majú mať nejaké prístroje,ktoré zistia,či treba dať antib.alebo nie.Povedala,že má zápal horných dýchacích ciest,to len soplil,nedalo sa mu to odsať (skôr mne to nešlo,keďže som bola ko a nedalo sa mi ani riadne nadýchnuť) a z toho kašľal. Budem ju musieť asi vymeniť(myslím dr.),ale neviem kam ísť,dokonca som k nej prihlásila aj dcéru,že to budeme mať blízko.

kvietok121
14. feb 2011

@danulka3 ach to neviem, na vlcincoch nepoznam, inac ja si pytam vzdy vyter z nosteka, alebo z hrdla, ten ti musi spravit a ti zistia ci ma nejakeho bacila alebo co

danulka3
14. feb 2011

@hajatanufus náš pekne papá od začiatku,občas síce vypľuje,ale to len ke*ď m dám do pusinky viac

danulka3
14. feb 2011

@kvietok121 to robia na počkanie?
my máme ísť na budúci týždeň na krvičku,už teraz mám z toho hrôzu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre