♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
19. feb 2011

@danulka3 na foto je pokojnučky..a na tej foto s prštekom....chcel hajkať?

danulka3
19. feb 2011

@akika722 Prosím ťa,keď ste boli na tom gastre,ako robia to sono,mm ma straší,že ak mu budú dávať hadičku,že ho zoberie a žiadne vyšetrenie nebude a brali malému aj krv? My máme ísť teraz,bojím ☹

danulka3
19. feb 2011

@akika722 nie,len ke*ď fotím s mobilom,vždy priviera očká 😉

akika722
19. feb 2011

@danulka3 niéééééééééééééééééééééééééééé.neboj...ultrazuk bruška pred a po papani,....moj sa smial...ked je napapany-čerstvo,dr vidí kde mu mliečko ide 😉 žiadne hadičky neboooj 😉

danulka3
19. feb 2011

@akika722 no zbohom,to ho tak budem kojiť? Ta moja vrtuľa sa nevie poriadne najesť len doma,inde sa strašne vrtí a všetko musí vidieť 😀

akika722
19. feb 2011

@danulka3 aj ja som ho vtedy ešte kojila...vedla v miestnosti,nik tam nebol 😉

danulka3
19. feb 2011

@akika722 uf,už sa teším 😎

memory97
19. feb 2011

@danulienka35 jej dalsie blondiatko na obzore🙂

@danulka3 aky fesak🙂 ja som iba pocula a velmi si chvalili kamosky, co tam boli, tak nech aj drobec nieco podobne zazije🙂

akika722
19. feb 2011

@danulka3 zvladnete 😉

memory97
19. feb 2011

@danulka3 neboj nie je to nic zle. Je to ako ultrazvuk, ked si bola tehotna a behali ti po brusku so sondou, tak i malemu tak budu. To vysetrenie so sondou, to by som nedala ani ja🙂

akika722
19. feb 2011

dobruuuuuu kočky ♥

helen1007
19. feb 2011

@memory97 😉 😀 😀
@danulienka35 zlatíčko malinké takto sa trápi, už aby to prešlo

prejem dobrú noc, detičkám pusinky...letím do sprchy už počujem cicu mrkotať, čo znamená, že sa už zo spálne nedostanem k pc......papa

danulienka35
19. feb 2011

@danulka3 aky pohodacik krasnucky 😉
@memory97 no blondina s modrymi ocami 😉
@helen1007 pekne snicky prajem moja 😉

danulka3
19. feb 2011

@memory97 Foto pre inšpiráciu,na tej druhej som s mm 😀

danulka3
19. feb 2011

@akika722 dobrú a zajtra peknú oslavu 🙂

memory97
19. feb 2011

@helen1007 dobru nocku, aku si nakoniec kupila autosedacku?

@danulka3 jej aj ja chcem ist🙂 myslim, ze z toho budem mat vacsi zazitok ja ako maly 😀 😀 😀

@akika722 dobru nocku

danulka3
19. feb 2011

@memory97 Tak to určite,ja som chodila s ústami otvorenými,no proste treba vidieť 😉

Idem aj ja do hajan,pekné sníčky prajem,dobrúúú

danulienka35
19. feb 2011

@danulka3 krasne snicky i ja pojdem haji neviem do kedy ale idem 😉

memory97
19. feb 2011

dobru nocku, ja uz tiez idem a pekne snicky🙂

jankasramka
20. feb 2011

@majka35 ze strasne modra trubka:D som sa nasmiala.)))) to je take zlate, aj ten patkov bicykel:D

@kvietok121 my sme tiez posledne kazdu chvilku v noci hore takze fakt nie si sama. lenze u nas to nie su zubky ako u chiary. ja neviem co mu je. vecsinou sa zacne budit po polnoci kazdu chvilku. kebyze mu nestricim do ust prso tak asi ani nezaspi 😖

jankasramka
20. feb 2011

@kvietok121 ja kebyze tu nemam maminu tak asi tiez nic nestiham. potrebuje stale nech sa s nim niekto bvi alebo chce byt vonku 😒
@danulka3 jakubko ma krasne modre ocka, jeeeeeeeeeeeeeeeej🙂
inak ja davam uz tiez teraz vzdy na noc UM s obilnou kasou- zarobim to tak aby sa dalo pit cez veliku dierku a vychlanta 280-300ml. potom ho nakojim az ked sa v noci zobudi....

jankasramka
20. feb 2011

dnes sme boli v parciku a mateo sa nosil ako maly kengurik a pacilo sa mu 😵

@akika722 ja som tiez zvedava na patkovu tortu aj bicykeu velky, nezabudni dat fotecky 😉

jankasramka
20. feb 2011

@brulka mateo mozno preto zacal po styroch lebo on praveze naobliekany neniiiii 😝 😝 😝
a navyse je starsi takze mate este cas. a on sa tiez ani nepretaca z chrbta na brusko. len koli macke 😀 proste vie, ale nechce sa mu 😀 😀 😀

vladka84
20. feb 2011

dobre ranko, baby ja vas uz asi nedocitam 😲 to kedy stihate tolko popisat? ja sa cez vikend nezastavim, akurat vecer, ked uz obidve spia, tak mam chvilku predtym ako odpadnem do postele 😒 dnes mali zasa bujnu noc, do polnoci sme spinkali a potom hore kazde dve hodiny ☹ ale uz nas brusko neboli, pekne sme kakali, dakujem za rady, nam nakoniec zabrala hruskova stava 😉
no idem si uvarit kavu, nech sa troska preberiem a pozriem co mate nove...

vladka84
20. feb 2011

@jankasramka JAni, akurat citam, ze aj vy sa po polnoci takto budite... no som rada 😀 akoze nie, ze sa budite, ale ze nie sme sami... lebo nasa Karin je v tomto ako Mateo - kym jej prso do pusy nedam, tak sa vrti a mrnci, potom si cucne a spokojne odfukuje...ale ja som rozbita neskutocne, uz som poriadne nespala ani nepamatam 😖

vladka84
20. feb 2011

@akika722 maly aky je zlaty s tou slahackou... to aj nasa sa tak za vsetkym taha a len by olizovala 😀
Patkovi gratulujeme aj my a posielame bostek, potom daj foto ako sa tesil z bycikla a tortu, nech slintame 😀
@evans to vazne tolko spinkaaaa? booze, ako ti zavidim, no hadam sa aj my dockame, ze sa aspon raz takto pekne vyspime 😒
ja som sa uz zmierila, ze cez den si pospi len malinko, ale dufala som, ze aspon v noci teda bude spat...no nic, tak budem dufat dalej 😅

vladka84
20. feb 2011

krasne mate deticky, len som prebehla fotky, text som uz nestihla precitat, uz vstali spachtosi, tak im idem nachystat ranajky a ked sa tu znova dostanem, tak bude popisanych dalsich 10 stran 😕 no ale v pondelok sa uz zapojim aj ja do debatky 😉
tak peknu nedelu vam, @akika722 nech sa vydari oslava 😉

vladka84
20. feb 2011

este som chcela - tak rada citam, co vsetko uz vase deticky vedia, lebo my sme najmladsi, tak sa potom vzdy tesim, ze co uz budeme o chvilku robit 😵
zatial rozpravame len ta, ba, ge, a straaaasne kricime a hrame sa s hlasom..ja sa tak smejem, ked ju pocuvam aky je zlaty kricko 😵 no a pomaly skusame zdvihat ritku, ked sme na brusku zaborime hlavu a snazime sa posunut, tak mozno budeme aj lozit po styroch (Timka nelozila, ona sla rono na nohy)... no uz utekam, paaaa

oksu
20. feb 2011

ahojte, potrebujem poradiť - pokiaľ by som chcela ísť s drobcom na kurz plávania je podľa vás lepšie absolvovať mesačný kuzr (2xtýždenne - 1hodinka tj. spolu 8hodín - ísť 80km tam a 80km späť - bo bližšie nič nemáme) alebo ísť na víkendový pobyt s manželom aj drobcom a tam absolvovať kurz plávania rozvrhnutý počas troch dní - tiež 8hodín a cesta len tam a späť (120km). Hm, cenou to výjde dá sa povedať že narovnako - bo keď si spočítam cestu 8x za mesiac, kurz, ... Len poradte či nie je lepšie pre bábo - efektnejšie - trénovať plávanie dlhšie - s väčšími časovými rozostupmi alebo ak sa má niečo naučiť tak sa to naučí aj za tri dni?! Ďakujem

seagull2404
20. feb 2011

@majka35 a to cim je mozne? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre