♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
24. feb 2011

ahojte tak mame po oslave
@akika722 slonie zradlo bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, jednohubky supeeeeeeeeeeeeeeeeer, a kolacik vraveli ze supeeeeeeeeeeeer
@danulka3 dakujeme

takze ako mrkvicka, no snazili sme sa ale tvaril sa divne 🙂 dopapala maminka, uvidime, vsak budeme davat 4 dni 🙂 a davam po lyzickach uz vodicku
takze foto s darcekom od maminy, a nase papanie

evanns
24. feb 2011

@kvietok121 kraaaaaaaasne 😉 a neboj, aj nasa sa tak tvarila a teraz cape vsetko zaradom 🙂 len pevne nervy 😉

evanns
24. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀

danulienka35
24. feb 2011

@kvietok121 pridavam sa ku Gratulacii mojko ,ste prekrasny aky je rozkosny 😉

danulienka35
24. feb 2011

@evanns mojko davas jej do rucicky uz neco na papanie?

kvietok121
24. feb 2011

@evanns dakujem ten malicky kusocek, jedol snad 2é minut a furt sa mu to vracalo na jazyk ale nakoniec to zjedol 🙂
@danulienka35 dakujeme

danulienka35
24. feb 2011

@kvietok121 neni zac mojko ,neboj nauci sa to robia drticky ze jazyckom vytlacaju von len mat pevne nervy 😉

kvietok121
24. feb 2011

@danulienka35 inac moc mi to neslo mixovat, zaspinila som cely hrniec a nic take mnozstvo, staci ked len vidlickou popucim???

katulkaaaaaa
24. feb 2011

@kvietok121 prosim co je to to slonie zradlo?matejko je zlatucky a ako mu chutilo 🙂

danulienka35
24. feb 2011

@kvietok121 tiez pucim vidlickou neviem ako babulky ale ja pucim aby sa naucila 😉

kvietok121
24. feb 2011

@danulienka35 prepac ze sa tak blbo pytam, ale ked to nie je take riedke ako ked kupis tak to nevadi, nemoze mu to zabehnut

kvietok121
24. feb 2011

@katulkaaaaaa tak neviem ci sme do seba dostali velkym poctom lyziciek jednu kavovu, ale snazili sme sa zajtra hadam to pojde lepsie slonie zradlo je skvele: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2497

danulienka35
24. feb 2011

@kvietok121 mojko mas ponorny mixer? skus to stym pomixovat vies je tazko poradit nasa papa uz bez problemov pucene len ale sprvu papala kupovane a mixovane,nepytas sa blbo mojko i ja sa rada tu poradim skus mu sprvu mixovat

seagull2404
24. feb 2011

@kvietok121 ja mixujem, ale nechavam aj hrudky, take male 🙂 a jedna kavova na prvy krat je super 🙂 nasa vsetko v tej snahe zjest vytlacala lyzickou a dokonca ju z tej lyzicky napinalo a teza, keby mohla, tak ma zje 🙂
a aku velku lyzicu vy mate 🙂 boze, ten tvoj maly, ten ma kukuc, som z neho hotova 🙂

baby, na svetlom dasienku mame cervenu ciarku, asi zubok, tak som zvedava 🙂

katulkaaaaaa
24. feb 2011

@kvietok121 urcite vyskusam na nejaku oslavu aj ja vdaka
baby ja mam krizu tak by som jedlaaaaaaaaaaaaa...dala som vino deci po dlhej dobe ake dobre je 😉
dnes som to asi prepalila s cvicenim citim na bruchu svaly o ktorych som ani netusila 😀
maly sa vala po deke ,len by telku pozeral

kvietok121
24. feb 2011

@danulienka35 mam ten normaly a take male mnozstvo zmixovat bola drina viac bolo na miske 🙂
@seagull2404 aj na konci naplo ☹ dakujeme ano ma krasny tatikovy pohlad - tak este jedna pre teba 🙂
@katulkaaaaaa aj my musime od telky otacat

kvietok121
24. feb 2011

@seagull2404 urcite skoro bude, nam dr povedala ze uz zostupuju aj vrchne ... inac nic by som nebola proti keby nezostupovali, pretoze ma uz par krat kusol ☹

akika722
24. feb 2011

http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/gallery dala som tam tieto fotkyyyy..proooosiiiiiim hlasuuujteeeeee 😀
@kvietok121 no suuuper..maly je rozkošny

danulienka35
24. feb 2011

@kvietok121 aky je krasnucky dam i ja co snou dnes babule robily sa nasmejete 😀

seagull2404
24. feb 2011

@kvietok121 ten bude mat bab 😎 ja som si len vecer vsimla tu ciarocku, ale ani opuchnute to nema...

danulienka35
24. feb 2011
kvietok121
24. feb 2011

@danulienka35 skvela frajerka je
@seagull2404 🙂 ja ked som mu dasienka natierala a pozerala tak som skusala ci tam nie je nic ostre a nakoniec som citila a potom do niekolkych dni vykukli

danulienka35
24. feb 2011

@kvietok121 dakujem mojko 😉

danulka3
24. feb 2011

@kvietok121 malý je zlatučký a vyzerá,že mu chutilo 😉 My tiež mixujeme tyčovým mixérom a minule sa mi zemiačik nepodaril úplne do hladka,tak ho aj naplo 😒 Budeme musieť aj my len občas popučiť,až si moc nezvyká.

Ináč na zajtra sme kúpili cuketku,možno blbá otázka tú robíte tak isto,ako ostatnú zeleninku? Očistíte,nakrájate na kocky dusíte?A s čím ju môžem skombinovať? občas sa mi zdajú tie kombinácie divné 😝

danulka3
24. feb 2011

@seagull2404 aj my chceme už zúúúúúúbky 😵

kvietok121
24. feb 2011

@danulienka35 je fakt chutna, uz je z nej riadna princeznicka - hadze pozy
@danulka3 mne to moc neslo, tak som to len popucila tiez ho na zaver naplo no uvidime

danulienka35
24. feb 2011

@kvietok121 doteraz zatvarala oci a teraz mala okuliarky herecka jedna

kahlan1
24. feb 2011

@kvietok121 krásny je a ako pekne papa 🙂
@danulienka35 podarena je taky maly mafian 🙂 vidno kto je u vas šéf 😉
@akika722 ja som nenasla tvoju fotku kde si to dala?
@danulka3 cuketka myslim pasuje so zemiacikom ale nam to moc nechutilo
@seagull2404 už aj vy mate zubky - to iba my mame bezzube usmevy 😀 😀

kvietok121
24. feb 2011

@danulka3 nic sa neponahlaj, mna uz tolko krat uhryzol a to ma len dva
@danulienka35 betarka

kvietok121
24. feb 2011

@kahlan1 to len na fotke nakoniec mu musela mamina drzat rucicky lebo sa mu viac pacila lyzicka ako mrkvicka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre