♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 co? 😀 aj ja mam migrenu dnes ale naozaj a on mi debil neveri 😝

danulienka35
25. feb 2011

@hajatanufus pekne snicky a drz sa mojko

akika722
25. feb 2011

@danulienka35 ja ju mam už tyždeň 😖 ako teraz sa da,najhoršie bolo včera 😒
inač...lieky ako tak zaberu,no ked už veelmi boli hlava nepomaha nič ☹
pojdem ja na vyšetrenia ved toto je už choreeee

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 vies co mna boli len do jednej strany lavej ale jak hovado je mi na grcani ale snad to prejde ☹

akika722
25. feb 2011

@danulienka35 mna až od oči...a na grc kedy ako...včera som pregrcala pol dna...tak a neda fungovať 😖

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 ja som si polievkou lzycku tlacila na oko kdo to nema nevie aka bolest to je 😒

akika722
25. feb 2011

@danulienka35 ja som to doteraz nemala ☹

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 ja to mam cca 2 roky najhorsie to bolo ked som alu cakala to som grcala jak diva

evanns
25. feb 2011

@danulienka35
@akika722 ha baby som to vydrzala 😀 mm siel spat skor ako ja 😝 no ale ledva vidim na oci 😀 😀 😀 tak dobruuuuuuuuuuuu

danulienka35
25. feb 2011

@evanns no super aj moj uz spi tak mozem ist spat dobru ale sme mrchy co? 😀

21
26. feb 2011

@danulienka35 takze aj ty migreny??? boli ta oko? mna niekedy bolieva za ocami... strasna bolest, najhorsie, ked to pride vecer a neda sa potom spat...

21
26. feb 2011

dobre ranko!
@danulienka35
@akika722 vam bez migren!!!

majka35
26. feb 2011

dobré ránko prajem 🙂

seagull2404
26. feb 2011

@hajatanufus ake su rozkosne 🙂

mirmaj
26. feb 2011

@evanns dobre som sa nasmiala aj keby som tu mala zaspať 😀 😀 😀 😀

kahlan1
26. feb 2011

dobre ranko 🙂

@evanns 😀 😀 😀 zlate

kahlan1
26. feb 2011

@evanns kráááásna ciapka - malicka je suprova v nej 😀

kahlan1
26. feb 2011

@hajatanufus nádherne mas bambulky 🙂

lydulka
26. feb 2011

ahojte dievčence. 🙂 ja vás nestíham čítať.. píšete jak blaznivé. 🙂 my sme boli vo štvrtok na očkovaní.. chvalabohu nemala ani teplotu ako prvy krát.. tak sa teším. 🙂 vy čo nové?

evanns
26. feb 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 😝
@kahlan1 dakujem moja , ako sa mate dnes?

hajatanufus
26. feb 2011

ahojte babenky ako sa mate? ja dnes idem konecne robit generalny poriadok vonku prsi takze von ist nehrozi tak sa aspon lahsie k tomu donutim 🙂
@seagull2404 dakujem 🙂

@kahlan1 dakujem 🙂 ako sa citis co babatko?uz citis nejake pohyby? a ako anetka papa?ci ani nie?

kahlan1
26. feb 2011

@evanns mame sa fajn kupili sme kocik 🙂 sportovy tak sa mu vytesujem a vy?

@hajatanufus raz som uz citila 🙂 anetka papa tak vselijak ale mlieka minimum a vy sa ako mate?

hajatanufus
26. feb 2011

@kahlan1 my tak vselijako lucinka papa tiez malo ale aspon na ranajky spapa chlebik s masielkom a sama si ho aj vypyta a rachel len zacina s prikrmamy ale moc jej to nechuti uvidime ze co dalej ale mliecko jej uz urcite nestaci lebo niekedy papa aj po hodine teraz pekne spinka a ked sa zobudi pojdem upratovat
a ked sa ti narodi babtko tak uvazujes o surodeneckom kociku ci ani nie?

kahlan1
26. feb 2011

@hajatanufus neviem co vymyslim ale hadam sa nejak zaobideme aj bez neho ci myslis ze nie?

tiffanka
26. feb 2011

Ahojte ženičky =) Dúfam že ste na mňa ešte nazbudli. 🙂
Pridám zopár najnovších fotiek 🙂
Ako sa Vám darí?
My ešte stále nemáme zúbky :(

katulkaaaaaa
26. feb 2011

@tiffanka ahoj jasne ze sme nezabudli ako sa mate?Jakubko je nadherny 😉 ani mi nemame ziadny zubok,ato nervozny sme uz dobre
@jankasramka jani spravila som to tak ze som dala um a ryzovu kasu na veceru spolu,a vidis stacilo to na to aby super pribral
@akika722 krasny ste,dobre si to vymyslela so Samkom 🙂

kvietok121
26. feb 2011

@tiffanka je ahojky vy uz sedite, nadherne foto, aj my sme dostali prave take bodynko 🙂

kvietok121
26. feb 2011

@hajatanufus ahojky my sme sa dnes rozplakali znova pri mrkvicke, tatino nam to nakoniec pretlaacil cez sitko a potom sme s usmevom spapali zvysok, tak neviem asi ked je to tuhsie tak mu to moc nejde, dufam ze sa to nauci 🙂

tiffanka
26. feb 2011

@kvietok121 ...:o) čítam, že mliečka máte :o)) ja som na tom s tebou podobne...ale ja som veľmi chcela kojiť...ešte v tehu som si to predsavzala :o)) a chvalabohu sa to podarilo... baby som len do šietich týždňov aj to s prikrmovaním...chýbali mi informácie..možno by to bolo aj dlhšie... :o( už sme pred dvomi týždňami začali aj so zeleninkou... prvý príkrm, žiadna sláva :o)) ale potom sa to už utriaslo...je to radosť, keď vidíš tú otvorenú pusinku :o)) tak sa držkajte...prajem pekný víkendík ..pá

kvietok121
26. feb 2011

@tiffanka ano akosi sme sa prebojovali cez tazky zaciatok a teraz to tiez nie je ideal, ale akosi sme si uz zvykli, ze nas matejko nie je prilozim, je tahaaaaaaaaa az do konca, on musi sa vrtiet, musim ho prelozit do inej polohy, musi si odgrgnut a tak pokracovaat, no proste stale nieco, ale hlavne ze kojime 🙂
nase prikrmy su zatial nic moc, ale my papame od stvrtku tak cakame kedy sa to zlepsi 🙂 zatial sme vyskusali len mrkvicku
aj tebe pekny vikendik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre