♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
1. mar 2011

@amanda85 ja preváram vodu z vodovodu

danulka3
1. mar 2011

@alure chlapci sú zlatučký,ako sa ľúbia 😵

danulienka35
1. mar 2011

@danulka3 a byvas na bytovke?

amanda85
1. mar 2011

@alure nám uz ani to nepomáha prvu dceru som kojila 2 roky bez problémov a teraz toto.kazdé dieta je iné.velmi ma to trápi ale co uz.nic nepomohlo.
@danulka3 ja potrebujem telku aby pila z flaše kedze ani to nechce.
@danulienka35 to máš ale štastie mohla by naučit aj moju tak papat.

danulka3
1. mar 2011

@danulienka35 v paneláku,prečo?

danulka3
1. mar 2011

@amanda85 z fľaše vypije našťastie v pohode

Zajtra chceme začať s mäskom,koľko mu ho dať na 1x?
a ešte sa chcem spýtať,keď robím kašičku,robia sa mi hrudky,aj vám,či robím v niečom chybu?

hajatanufus
1. mar 2011

@danulienka35 krasna babula a ako sa olizuje a na tej druhej ja ka je vazna aspon mate doma veselo a ma ti kto pomoct ja som na deti sama ☹
@alure nneviem co je s mm snad to coskoro pominie lebo sa z toho uz zblaznim lezie mi to na mozok 😠 a potom som zla na deti 😠 aj teraz je zatvoreny vo svojej izbe a chodime okolo seba jak cudzi ani bu ani mu neviem co mam robit aspon keby som nebola tu v uk tak by som sa mala komu vyzalovat teda len sestre s mamou si nerozumiem ale mohla by som ist do mesta a zabudnut na problemy ale tu som jak vo vazeni ☹

vladka84
1. mar 2011

caute baby, ja som len na skok, dnes som vobec nemala cas a taky bude asi cely tyzden, Timka ma prazdniny, tak mi uz siveju vlasy z nej 😀

narychlo som vas precitala a pozrela aspon fotecky - krasni su milacikovia @mirmaj, @alure, @danulienka35 😵

memory97
1. mar 2011

@eis4 my zas od narodenia grcame.... sa to po 3 mesiaci zastavilo a potom pri druhom ockovani opat spustilo, ale silnejsie... dufam, ze coskoro z toho vyrastu nase deturence 😉

vladka84
1. mar 2011

@seagull2404 aj my mame taku ciapocku, doniesol nam jezisko 😉
@kahlan1 ani Karinka nechce kasicku, skusala som jej sice len parkrat, ale vykruca sa, napina ju, zacne si suchat tvaricku, jasne dava najavo, ze ju nechce... mame ryzovu ktora sa rozraba vo vode... tiez som myslela, ze ju na noc troska zasytim, ale nasilu do nej pchat nebudem, takze zatial nepapame, skusim este neskor 😒 inak ine prikrmy papa pekne, aj zeleninku aj ovocie okrem banana, ten som nedavala, kedze sme mali problem s kakanim, tak som ho zatial vynechala 😉

danulienka35
1. mar 2011

@hajatanufus neboj aj ja som sama na nu ked su v skole a tato do vecera v robote
@vladka84 ahoj mojko dakujeme ak osa mate?

memory97
1. mar 2011

@kikuska25 ahoj, maly teeeda riadne narastol, ale hlavne, ze mu viac chuti🙂

kahlan1
1. mar 2011

@vladka84 no aj my tak reagujeme na kasicku a na ine prikrmy reagujeme pekne tiez jej banan nedavam koli kakaniu - ja som chcela hlavne koli kaloriam 🙂 ju do nej dostat ale nijak raz. Skusim pockat tyzden a ponuknem znova a asi kupim s prichutou ovocnou - este mam neotvorenu medovu tak skusim potom tu

hajatanufus
1. mar 2011

@danulienka35 ja viem cez den sa to aj da ale vecer ked su unavene a obe spustia rev tak to sa idem zblaznit

vladka84
1. mar 2011

@danulienka35 mame sa dobre, teraz celkom kludne dni aj noci, klopem nech to nezakriknem 😉 dokonca by som sa mozno aj nudila nebyt toho, ze su u nas prazdniny a ked mi konecne da vydychnut Karinka, tak zasa pride Timka 😅 nastastie je celkom pekne von, tak sa ideme aspon prevetrat, lebo kebyze sme zatvorene cele dni, tak sa fakt zcvoknem 😀

inak my sa este vozime vo vanicke, ale zasa ved sme najmladsi a nemame ani polrocik, ale sportiak sme skusali doma a Karinke sa pacilo 😵

helen1007
1. mar 2011

@danulienka35 ahoj moja ako sa máte...nestíhala som sem ísť..aj teraz iba na chvílku, takže neviem ani čo malinká už je dobre?

danulienka35
1. mar 2011

@hajatanufus no to poznam ked je unavena neviem kam skor skocit ☹
@vladka84 mi len vo vanicke v sportaku este nie ale urcite sa jej bude pacit mame cas

helen1007
1. mar 2011

ahojte...musíme sa pochváliť...dnes nám vykukol prvý zúbok...no iba taký kúštik, ale aby mohla kúsať maminku to stačí 😀 😀 😀 😀

vladka84
1. mar 2011

@kahlan1 no tak som rada, ze nie sme same co odmietame kasu... nejde mi to do hlavy, lebo chutovo je dobra, aj Timke chutila, ta ju uz trikrat dojedala 😀 nie je ani husta, nema hrudky, neviem preco jej nechuti, aj pekne otvori pusu a ked ochutna, ze je to kasa, tak ju hned strasie...tiez este skusim neskor, mozno o tyzden a ak nic, tak skusime nejaku ochutenu 😒

memory97
1. mar 2011

@eis4 ja uz ho mam vybaveny. Na socialke potrebujes rozhodnutie o naroku na materske (vyplna socialna poistovna) - u nas to mali priamo na socialke, aby mamicky nemuseli ist na Urad prace socialnych veci a rodiny a potom si vypises ziadost o rodicovsky prispevok http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?...
K tomu si vezmi kopiu a original rodneho listu babatka.

vladka84
1. mar 2011

@helen1007 jej, tak blahozelame k zubku... my este nic, ale ani nie je nejaka mrzuta, tak predpokladam, ze su v nedohlade, ale zasa aj Timke prvy zubok vysiel az niekedy v 10mes. myslim...za to jej teraz tak skoro vypadli, uz ma 4 dospelacke a to ma len 6 rokov 😲

danulka3
1. mar 2011

@vladka84 prosím ťa, ovocie dávaš miesto zeleninky na obed,alebo ako ďalší príkrm

memory97
1. mar 2011

@lussitka vsetko naj... k polrocku🙂 zajtra sa uvidime🙂

kahlan1
1. mar 2011

@vladka84 🙂 no presne kasa je vyborna chuti aj mne a hrudky ziadne a tiez zo zaciatku otvara pusu a potom ju zacne napinat ☹

vladka84
1. mar 2011

@danulka3 ako dalsi prikrm, na obed mame zeleninku a ovocie mame na olovrant, ale este stale aj po prikrme pije mliecko..akurat rozmyslam, ci jej nezacnem davat nieco aj na desiatu..
baby, co davate?

petkaaadamko
1. mar 2011

@danulka3 Ahoj, ahoj! Ak dovolite, pripojim sa....🙂neviem, aku kasu pouzivas....my sme skusali bebu, sama hrudka☹ a teraz mame nutrilon, ktory nam ovela viac chuti a ani jedna hrudka.-)!!! takze super...!!!

danulienka35
1. mar 2011

@helen1007 ajoj moja mame spoliky lae inak ok a co vi ako sa mi mate?

vladka84
1. mar 2011

@kahlan1 asi s tym nic nenarobime, im nechutia a hotovo 😉 mozno zmenia nazor a ak nie, tak pockame kym vyrastu a dame im puding 😀

vladka84
1. mar 2011

no nic, masko sa mi udusilo, chcela som ho este dochutit, ale spraskala som cokoladu, takze moje chutove pohariky su fuc, dokoncim ho radsej zajtra 😅
idem do sprchy a do postele, huraaa! 😀
dobru noc maminkam aj augustovcatkam 😉

lenadka
1. mar 2011

@alure jeej to su krasny chlapci ale fakt naozaj ako z reklamy 😵 😵 😵 a ako sa maju k sebe, strasne dobre fotky do casaku nejakeho detskeho 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre