♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
6. mar 2011

@kahlan1 mojko netrap sa prosim mala je krasna a vyzera spokojno to ja mam opacny problem mi moc priberame zas za tyzden 850 ☹

danulienka35
6. mar 2011

@zuzkaremiaska mi papame mliecko a zas mliecko ine ani nechce co davas ty?
@kvietok121 a este nemate zubky?

danulka3
6. mar 2011

Ahojte maminky ako sa máte? Ja vás občas prečítam,ale reagovať už nejak nemám síl. 😒 My máme blbé obdobie.Jakubko je stále upišťaný,spáva po pol hodinke a potom je nervózny,nám žiadne hranie a cvičenie,alebo blbnutie nehrozí,sme stále na rukách.Zúbky to nebudú,nič nevidno ☹ Som z neho veľmi unavená.Aj vám tak deti strašne jačia?Mňa niekedy až hlava bolí,ako piští,riadne decibely.Doma nič nestíham,dúfam,že je to len nejaké blbé obdobie a čoskoro bude za nami.
Dnes sme vyskúšali aj jablčovú výživku,moc mu to nešlo,tváril sa,akoby som mu dala citrón,tak som mu tam nastrúhala piškótku a aj tak to nebolo bohviečo.Čo sa pohybovej zdatnosti týka,sme stále tam,kde sme aj boli,keďže nás nič nebaví,prevrátime sa na bruško a to je všetko,potom pištíme.Idem prečítať,čo máte nové vy.

kahlan1
6. mar 2011

@danulienka35 uz sa netrapim ked ju vidim len nas nepovazili a tak tak verim ze nevadi ze chvilu priberame takto malo - som cakala co povie dr ale nezaujimala sa o to - preto neviem ci je to ok takto pomaly ale tak hadam hej ked je taky maly divoch

ste sa boli vazit u dr?

kvietok121
6. mar 2011

@danulienka35 no mame len tie dolne ale zostupuju nam aj horne, dr potvrdila, ale este necitim nic ostre, ked prejdem po dasienku
@danulka3 aj my mame casto dni eln sa nosit, vies co ale vzdy si spomeniem na svagrinu aj je mala bola taka, ale ako zacala lozit, tak uz ziadne ruky, uz si chce zistovat nove sama, a nie tam ked chce mama, takze neboj aj toto obdobie prejde, vidis, mne sa nechce uz ani citat, idem nieco zjest 🙂

danulka3
6. mar 2011

@kvietok121 ja už som spraskala zmrzlinu na nervy 😝

kvietok121
6. mar 2011

@danulka3 ja si idem dat piskoty s kyslou smotanou

danulienka35
6. mar 2011

@kahlan1 hej boli minuly tyzden na sestricka sprdla ze ma vela a v utorok ideme na proradnu si vypocujem zas ale mi sme len na mliecku ako som pisala nasa je mliekoholik nic ine nechce len mliecko ☹
@kvietok121 uvidis mojko i nam sa prerezavaju uz dlho

danulka3
6. mar 2011

@kvietok121 ako ďaleko ste s príkrmami a ako sa vám darí?

kahlan1
6. mar 2011

@danulienka35 juj netrap sa uvidis co ti povie dr, ale ked jej chuti ved ona to vybeha a ked budete chodit na plavanie tak ubde mat aj pohyb a isto uz nebude tak priberat

danulienka35
6. mar 2011

@kahlan1 mojko len ona nechce prikmy uz nic len mliecko ☹

kvietok121
6. mar 2011

@danulienka35 @kahlan1 nebojte baby su zlate vsetko je ok, je jedno aka je vaha, to ze malo jedia mozu byt aj zuby
@danulka3 mame za sebou samostante mrkvu a zemiak aj kombinaciu, aj kupovanu kombinaciu, nie je to ziadna slava, ale nieco zjeme vzdy tak som rada, samozrejme ze mliecko mame naplno ako vzdy 🙂
zajtra by som chcela cuketu, cuketu so zemiacikom a potom tekvicku

danulienka35
6. mar 2011

@kvietok121 mojko nasa prave ze ma vela mame12,10 ☹ a to papame len mliecko si vypocujem v utorok

zuzkaremiaska
6. mar 2011

@danulienka35 ja dávam občas chlebík s masielkom,alebo kukur.lupienky s mliečkom, na desiatu nejaké ovocie, na obed polievočka,alebo zemiaky s niećím (brokolica,špenát,mrkva),olovrant smot.krémik,al. ovocie, na večeru kašičku od HAMI a niekoľkokrát do dňa má aj moje mliečko. Dávate niečo ešte iné?

kvietok121
6. mar 2011

@danulienka35 to ti verim, ale co mas robit, nechat polrocne babetko hladovat ☹ ved nic zle nerobis, ved ona to s pohybom zhodi, ja jedine co ti nezavidim, je ze ked ju nosis, to mas tazke mne ide niekedy odpadnut ruky a mame 7 a pol kila, netrap sa, neboj ked zisti ako je dobre lozit a behat tak to bude ine

danulka3
6. mar 2011

@kvietok121 tak to je super pomaly sa rozpapkáte, my sme už skúsili aj mäsko a celkom nám chutilo.Koľko by mali spapať toho príkrmu,lebo my maximálne 100g,ale to je len niekedy a mliečko už potom nechce,aj keď spapá len 60-70g.

hajatanufus
6. mar 2011

@kvietok121 dakujeme teraz este spinka tak uvidime do kedy a rachel mi teraz zaspinkala tak dufam ze uz na noc

kvietok121
6. mar 2011

@danulienka35 inac gratulujeme k 7.

kvietok121
6. mar 2011

@danulka3 no my zatial stale bezime z lehatka na mliecko, mama niekedy nestiha a prikrmu nechce viac
@hajatanufus a hadam hej, aj my uz spinkame, aj ked si myslim ze budeme este hore, lebo poriadne nepapal

danulka3
6. mar 2011

@zuzkaremiaska Tak to už máte celkom pestré,my akosi nemôžeme nabehnúť na nejaký pravidelný režim a papali sme doteraz len 1 príkrm na obed a dávam aj kašičku okolo 5-tej,ale tej moc nechce a dnes sme začali aj s výživou na desiatu,tiež nič moc. ☹

danulienka35
6. mar 2011

@zuzkaremiaska no mi papame len mliecko nic ine 😉
@kvietok121 je velmi tazka aj moj ju chvilocku chova a povie dieta moje ale si tazka 😉 dakujeme mojko 😉

kahlan1
6. mar 2011

@danulienka35 ani tak po troske? ze najprv len lyzicku dve? mozno jej zachuti len pomalsie to pojde - my prirkmy papame pekne len mliecko - aj teraz ju mm krmi tak horor des - mava rukami rozprava vytlaca jayzykom a to dnes sme vypili len 130 ml.

jej sedem mesiacikov - gratulujeme 🙂

@kvietok121 vdaka 🙂 teraz som doma u nasich na tyzden tak teraz nato mysliet nebudem 🙂

kahlan1
6. mar 2011

@danulka3 nam vyziva tiez velm inechutila zo z aciatku - tak postupne ju uz papa lepsie

hajatanufus
6. mar 2011

@danulienka35 ozaj dnes je 6. ja som si ani neuvedomila tak rychlo presiel ten mesiac aj my blahozelame malej buchticke my budeme mat v utorok ach ale to leti a prajeme veeela zdravicka mozno ti teraz nechce prikrmy zato ze je chorucka ma sopliky a mozno ju boli aj hrdielko ktovie oni nam to este nevedia povedat a ked su deti chore menej im chuti jest tak to moze byt aj tym

danulienka35
6. mar 2011

@kahlan1 vies co na obed spapa hippku ale dnes vobec ale inak nic ine nechce dakuejme mojko 😉
@hajatanufus hrdielko je ok len neviem ona len mliecko dakujem mojko

hajatanufus
6. mar 2011

@kahlan1 ahoj moja vidis ak budete priberat aj po menej tak aj to sa rata tak uz sa netrap a uvidis potom ju este budes odhanat od stola ze anetka nejedz uz tolko alebo ti bude chodit vyjedat chladnicku ako nasa lucy vela toho nezje ale do chladnicky stale chodi ze mnam mna a teraz najnovse sa uz naucila slovo jogurt ale hovori to na vsetko lebo este tomu nerozumie tak sa z toho smejeme ze otvori chladnicku a vyberie maslo a povie jogurt? a ked jej to vezmem tak sa jeduje

kvietok121
6. mar 2011

@danulienka35 to ti verim
@kahlan1 tak to som rada aspon si oddychnes

danulienka35
6. mar 2011

@kvietok121 je to na ruky hroza

hajatanufus
6. mar 2011

@danulienka35 neboj to ju prejde a zase ti zacne aj ine papat a okrem toho v mliecku ma vsetky vitaminy dnes som prave citala ze aj u vacsich deti je vhodne um a nie kravske lebo to um ma vsetky vitaminy a je robene specialne pre deti teda je aj viac kontrolovane a kravske nema ziadne vitaminy a nepodlieha takym prisnym hygienickym kontrola a ja lucinke tiez davam um koli tomu aby zacala rast lebo z kravskeho prevareneho asi tak nevyrastie a to co jej ja kupujem je prave od 1 roka na rast je to nas nutrilon len sa to vola aptamil

danulienka35
6. mar 2011

@hajatanufus neriesim uz nikoho mjko viem ze je ok a pribera lebo je leniva lae viem ze to zhodi vsetko dcerky boli tiez take pozerala som album tiez mali taku vahu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre