♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
9. mar 2011

dakujem vam ☹ je to take smutne...

alure
9. mar 2011

@seagull2404 na plávaní bolo super,Denis sa vytešoval a inštruktorka hneď skonštatovala,že bude musieť posunúť trošku výcvik lebo samé šikovné deti sa tam pozbierali ,akurát nám chýbal Kajko @katkavv lebo sú choručký ☹ Mne by ani nevadilo že bude špinavý,len som sa bála aby sa s tým nezadusil...lebo aj piškotku celú do pusy narval 😒 a ešte ani zúbky nemáme tak ani nehryzkal len cmúľal....

eis4
9. mar 2011

@alure dík 😀

eis4
9. mar 2011

@danulka3 dobre že píšeš tu daň, asi aj ja z toho odložím na kupkanie 🙂 už si sa rozhodla kam pojdeš? ja pojdem na tu sasinkovu lebo to mám 3 min. pešo a je to lacnejšie.teraz sa bavíme z mm že najlepšie by nám to vyšlo v máji,lebo v juny je tá stretávka aj tam pojdu peniaze takže máj bude najlepší 🙂 a v apríli pojdem na to tancovanie z bábätkami do nezábudky 🙂

eis4
9. mar 2011

@katulkaaaaaa to ma mrzí 😢
@jankasramka
@katkavv nech im tie soplíky rýchlo prejdu 🙂

alure
9. mar 2011

maminky minule som niekde čítala že ak sa chystáte pripravovať brokolicu,karfiol tak je vhodné ich deň pred tým namočiť do slanej vody aby sa zbavilo prípadných mušiek a vošiek ,robíte to tak aj vy?

kvietok121
9. mar 2011

@danulka3 my ked pojdeme tak az v maji, a bude v bazene tatik, lebo ja nemozem moc do bazenov, takze budeme chodit cez vikendik, a kolko si tu ryzu varila, kolko si dala 1 lyzicku? ten spenat, to je mrazeny ci aky?

evanns
9. mar 2011

@katulkaaaaaa ☹ ☹ ☹ je mi to uprimne straaaasne luto ☹ ☹ viem jak sa citis ☹

kvietok121
9. mar 2011

@katulkaaaaaa je to hrozne
@eis4 sasinkova ma ajcez vikendy? aj my chceme v maji ale cez vikend

alure
9. mar 2011

@kvietok121 dá sa kúpiť mrazený špenátik a je to super.Ja som si ho vždy naporcovala a tak potom používala.Oliver bol totiž špenátový ako Pepek námorník 😀

kvietok121
9. mar 2011

@alure to kupis rozmrazis a naporcujes a zase namrazis?

majka35
9. mar 2011

@katulkaaaaaa bože môj, to snáď nie je pravda ... je mi to ľúto

majka35
9. mar 2011

ahojte

majka35
9. mar 2011

@danulka3 ja varím ryžu s jaablkom alebo s hruškou a rozmixujem

alure
9. mar 2011

@kvietok121 ja som si ho zvykla mrazený naporcovať.Sekáčikom alebo nožíkom.On je vlastne zmrazený rozmixovaný .Neviem či je vhodné ho rozmrazovať a znova zmrazovať. Teraz som ešte nepozerala v obchode,ale zvykli byť aj také menšie aj väčšie balenia.Treba sa pozrieť v obchode aké sú možnosti. Ja som nikdy nevarila z čerstvého špenátu,lebo sa mi to nezdalo také mňam ako to mrazené mixované....

kvietok121
9. mar 2011

@alure aha dobre vediet 🙂

alure
9. mar 2011

Idem babulky,vidíme sa zajtra..dobrú noc

liba78
9. mar 2011

Baby, východňárky.... teším sa na hokej s Košicami. Vyradili sme Slovan 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
9. mar 2011

ahojte babulky

helen1007
9. mar 2011

@kvietok121 ahoj ja malej varím čerstvý špenát, dám variť mrkvičku k tomu zemiačik a nakoniec prihodím špenát. Potom to rozmixujem inokedy prihodím aj kuracie mäsko. Teraz som robila aj mrkvičku so špenátom a kuracím mäskom a zahustila som to kašou sinlac. Bolo to super...aj mne to chutilo 😀

helen1007
9. mar 2011

@danulienka35 ahoj už sme v Pk 😀

niky13
9. mar 2011

@kvietok121 ja robim tiez cerstvy, ako helen. Mrazeny mi pripada ako maglazj, ani mne to nechuti. Ryzu som robila raz s maskom a nemohol sa vykakat. Skusim mozno neskor.

niky13
9. mar 2011

@liba78 a kolko?

niky13
9. mar 2011

@danulienka35 ahoj, ako lekari?

mirmaj
9. mar 2011

@katulkaaaaaa je mi to luto, naozaj hrozne ☹ ☹

niky13
9. mar 2011

@katulkaaaaaa to je mi luto, tiez to poznam

danulienka35
9. mar 2011

@helen1007 ahoj no uzasne co podnikneme? 😉
@niky13 ahoj no lekarka mna vcera spdral vraj mala moc vazi ale neriesim uz babulky mi povedaly ze si z nej nemam nic robit poslala nas na neurologiu

niky13
9. mar 2011

@danulienka35 aj moja dr. Pri dcere. Ale ked kricala od hladu, tak co som mala robit? Presne ako tvoja. Vzdy som jej pritakala a robila som si po svojom. Kasli na to. A na neurologii ti ju aspon skontroluju.

danulka3
9. mar 2011

@eis4 Mne je to jedno kam pôjdeme,za plavárňou máme síce bližšie,ale aj tam by sme chodili autom,tak to už mám jedno.Ale,ak by sme šli v máji,treba sa už asi prihlásiť,nie? Nad tou nezábudkou som rozmýšľala aj ja,potrebujem ísť medzi nejaké iné mamičky,nemám s kým pokecať,síce to máme trošku ďalej,ale už bude lepšie počasie,tak by sa už dalo.

danulienka35
9. mar 2011

nase sumo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre