♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
11. mar 2011

@danulka3 tak to je super 🙂 aj ja som zvedavá či mi niečo vrátia,v pondelok mi to preverí ekonomka a dá mi vedieť 😉 a na plávanie rozhodne choďte,je to skvelé a my sme úplne spokojnučký ,verím tomu že to deťom vo veľa veciach pomáha...

danulienka35
11. mar 2011

ahojte babulky co mate nove? 😉

danulka3
11. mar 2011

@liba78 asi je niečo vo vzduchu,lebo náš bol dnes tiež nejaký nesvoj a o tom spaní už som písala,boli sme aj na nákup v tescu a mm hovorí,že čo sa dnes deje,toľko detí tam pomrnkávalo.

@rebeka25 Náš tiež moc tým príkrmom nedá a pri kojení sa vrtí, moce,všetko ho zaujíma 😒

lubina82
11. mar 2011

ahojte žienky....idem vás dočítať čo ste popísali....🙂
@rebeka25 vitaj.....aj ja som sa len nedávno pridala medzi augustové miláčiky
@akika722 veru budeš chýbať ale verím, že ti ten čas rýchlo ubehne a raz dva budeš pripojená

danulka3
11. mar 2011

@alure Aj kôli tomu tam chcem ísť,ako sa začal na začiatku vrtieť,pretáčať,tak teraz dosť dlhú dobu stagnujeme,tak snáď by sme sa tam trošku rozhýbali

alure
11. mar 2011

@danulka3 no to je jedna z vecí ktorú plávanie podporuje aj motoriku a samozrejme vplýva to aj na imunitu a v neposlednom rade na celkový psychický vývoj 😉
@akika722 nie len že budeš chýbať ale budeš mať čo aj čítať 🙂

alure
11. mar 2011

kto fotí a vyzná sa @seagull2404,@katkavv -mm našla som si darček k narodeninám čo myslíte je dobrý?
http://www.datart.sk/katalog/Digitalna-zrkadlov... už som ukazovala aj mm že toto by som si prosila...

kvietok121
11. mar 2011

@mirmaj my sme tiez zaspali o pol osmej, snazime sa aspon ist kupat o siedmej,
@danulka3 my az tak na konci aprila, teraz sa nam este moc neda ☹ ja to skusim dat len na dva spania a to spanie o 11 budeme chodit v sportovej verzii von uvidime vyskusame ci to bude lespie neviem ☹

kvietok121
11. mar 2011

@alure no niekedy ani to nepomaha, proste nechce

a chcem sa spytat robia aj vase ze ma prso v ustach a on si ho rucickami vyberie, a kuka na prso, potom znova ho chuti ustockami a znova vybrie a furt dookola, vtedy ma ide uchytit

danulka3
11. mar 2011

@kvietok121 Tak by sme sa mohli dohodnúť na ten termín,čo začína 30.4.? Aby sme stihli poslať prihlášku a už to neprešvihli. Športovú časť chcem aj ja nahodiť na budúci týždeň,teraz sme už len tak tak.Ozaj nepýtala si sa dnes na to bábätkovo?

alure
11. mar 2011

@kvietok121 tak toto robieva aj Denis 😉 no čo už je to chlap 😀 😀 😀

alure
11. mar 2011

@liba78 Jurkovi prajem všetičko naj k 7 mesiačikom 🙂 hodne hodne zdravíčka 😉

niky13
11. mar 2011

@danulka3 bola magneticka burka, magneticke vybuchy na Slnku - preto su deticky nekludne

@kvietok121 moj maly pije len ked ma klud ale pokial chce tak taha pekne, dnes sa ale odtahoval a plackal, tak dufam, ze v noci to dozenie.

danulienka35
11. mar 2011

@alure ahoj mojko ako?

danulka3
11. mar 2011

Jurko má dnes 7 mesiačikov? @liba78 aj mi sa pridávame,blahoželáme,tortička nebola? 😉

lubina82
11. mar 2011

@liba78 aj ja prajem Jurkovi všetko najkrajšie a najlepšie k mesiačikom 🙂

kvietok121
11. mar 2011

@danulka3 dnes nebolo lebo skolitelka nemohla, takze az nabuduce, ok mozeme aj my 30.4 ale ponarat nechcem
@alure tak to nie sme sami 🙂
@niky13 ja inac ani nenakojim, mne nevadi hluk ked spi ale ked kojim musi byt ticho nik okolo nas aby sme sa napaali a to tiez nie vzdy

kvietok121
11. mar 2011

@liba78 aj my gratulujeme

niky13
11. mar 2011

@liba78 pripajame sa, nech ste zdravy

danulienka35
11. mar 2011

@liba78 i ja sa pripajam ku gratulacii aby ste boli zdravucky

liba78
11. mar 2011

@alure
@lubina82
@kvietok121
@danulka3
@niky13 díky babulky 😉 Tortička dnes nebola, už len to by mi chýbalo, piecť každý mesiac 😀 😀

danulka3
11. mar 2011

@niky13 ja som vedela,že to nebolo len tak 😒

hajatanufus
11. mar 2011

@liba78 vsetko najlepsie k 7 mesiacikom a veeela zdravicka

liba78
11. mar 2011

@danulienka35 dík 😉
@alure pozerala som fotky z plávania, moc sa mi páčia 😉

danulka3
11. mar 2011

@kvietok121 ponárať nechcem ani ja,ja sama to neznášam,ale teším sa ako sa detičky vyjašia,tak posielame prihlášku?

liba78
11. mar 2011

@hajatanufus dík moja

katkavv
11. mar 2011

@mirmaj
ahojte, ja som tu iba na chvilu 🙂
maly mi v kute lezi na chrbte a tak ho umyvam, potom ho dam do sedu a umyjem chrbatik 🙂

alure
11. mar 2011

@danulienka35 ahoj v pohodičke,trošku som si zase poblúdila po PK,potom som zabudla odbočiť na obchvat tak som išla cez celé mesto až do Petržalky 😒 A vy ako? dokedy ste boli s @helen1007 na kávičke?

niky13
11. mar 2011

@danulka3 s ponaranim je to vraj tak, ze ak zacnes chodit na plavanie kym su malicky, tak si este pamataju pocity v brusku, tam su predsa v tekutine. A vo vode si na to spomenu, to su deticky okolo 4 mesiacov, maximalne. Ja som kedysi chodili s dcerou, mala 4 mesiace a ona sa uplne potapala nejako prirodzene. Boli s nami aj vacsie deticky, ale tie uz plakali. Dcera doteraz plava skor pod vodou ako na vode. Ja som ju tiez nechcela potapat, sama sa tiez nepotopim.

katkavv
11. mar 2011

@alure
Skusim sa popytat na ten fotak 🙂
idem uz off, teraz som dovarila malemu papanie na 10 dni a som unaven a znicen, 🙂
pekny vecer zatial

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre