♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
11. mar 2011

babulky idem haji pekne snicky prajem a milacikom bozteky posilam 😉

hajatanufus
11. mar 2011

@akika722 isla som ju prebalovat a jak som sa otocila k lucinke koli niecomu tak vyuzila situaciu pretocila sa na brusko tak so to rychlo cvakla lebo ona ked je hola tak si zvykne cvrknut tak ju vzdy musim rychlo zabalit 😀

akika722
11. mar 2011

@hajatanufus 😀 😀 😀 chcela s nami popísať

hajatanufus
11. mar 2011

@danulienka35 no veru to je maniacka na pc dobru nocku a sladucke snicky maminkam aj babatkam nasim malym velkym 🙂

akika722
11. mar 2011

@danulienka35 dobru mojko

hajatanufus
11. mar 2011

@akika722 ano maniacka vsak som dnes musela od mm vydrankat ten maly prenosny dvd lebo mi deti okupovali pc mm im putil na youtube rozprevky tip a tap a moje maniacky na to cumeli a ja som nemohla ist na mk a mala si vidiet rachel ja som ju drzala na kolenach a pred nami sedela lucy tak rachel do nej stuchla do hlavicky ze akoze pozor nevidim a nahla sa dopredu aby lepsie videla no ja som uz nemohla z tych mojich maniaciek a dala som im dvd prehravac tak sa snim este lucy bavi aj teraz a mm som dala do jeho izby tv a dvd prehravac tak sme sa podelili lebo zatial sme nechytali ziadne programi tak telka tala opustena 🙂

hajatanufus
11. mar 2011

@danulienka35 dakujeme dobru nocku

helen1007
11. mar 2011

@danulienka35 ďakujem...pozdrav ich odo mna

babenky idem si lahnúť, lebo zajtra ideme na výlet do Malaciek 🙂 ...dobrú noc mamičkám aj detičkám 🙂

akika722
11. mar 2011

@hajatanufus chapem 😀 moj Samko kuka mickeya mousa už viac ako Paťko 😀

hajatanufus
11. mar 2011

@akika722 no ved to tie deti su maniaci uz skoro od narodenia 🙂 po kom tie deti su? 😀 ved my sme nekukali telku v ich veku 😀

akika722
11. mar 2011

@hajatanufus no po oteckoch 😀

hajatanufus
11. mar 2011

no asi ano 😀

hajatanufus
11. mar 2011

@akika722 lucinku som oducila od cumlika ale dnes som skusala jeden dat rachel ci nebude chciet lebo furt berie dudlik babike a jeduje sa ze jej to nejde dudlat tak som myslela ze hadam bude chciet no ale jasne ze nechcela a teraz vecer ho nasla nasa lucinka maniacka na cumliky tak isla spinkat s dudou 😝 😲 zajtra ju budem musiet schovat hlavne ze to je ta malicka pre deti do 6 mes ale nasej maniacke to nevadi 😀 vsak aj tvoj samko je maniak ale zase na velku dudu nie? ach tie nase deti 😀 dobru nocku a sladucke snicky potom sa ti ozvem papa

memory97
12. mar 2011

@akika722 nam to ale bezi, vsak, mne sa to tiez nechce verit🙂

@danulienka35 waw, tak to musi byt tazky romantik🙂 to sa dnes uz nevidi tak casto🙂 Esteze to nevidi mm 😀

@hajatanufus perfektna je. Presne toto robi aj maly, ked zbada notebook na dosah, otoci sa rychlostou blesku 😀 😀 😀 v inom pripade ani za svet 😀 😀

memory97
12. mar 2011

Krasne dobre ranko🙂

Dnes bude krasne, lebo mame 8 😉

majjjka24
12. mar 2011

maminy my mame septembrove babatko, chcem sa len spytat, nemali vase deticky problemy s nocnym spanim v 5-6mesiaci??? My sme spavali prve 4 mesiace celu noc, s 1 max. 2 nocnymi krmeniami a teraz posledne dva tyzdne nas drobec vecer zaspi, po hodinke sa zobudi a potom sa budi kazdu hodinu, polhodinu az do rana.. ale nechce ani papat, len mrnci a dasienka mame opuchnute uz vyse mesiaca aj vsetko do pusinky pcha a hryzie, ale ziadne teploty ani hnacky nemame.. tak neviem, cim to je.. sme cisto kojený a koliky sme nemavali, tak pochybujem, ze by ich zacal mat teraz...

jankasramka
12. mar 2011

@memory97 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
najstarsi "augustovy" milacik 😉
ale to leti....

jankasramka
12. mar 2011

@majjjka24 to je asi normalne, mne tiez prve mesiace prespal celu noc (10-12 hod bez zobudenia) a potom raz prechladol a odvtedy sa vnoci budieva tak vseliako....
ak sa teraz zobudi 2 krat tak to povazujem za super noc 😒

danulienka35
12. mar 2011

@hajatanufus velka maniacak 😀
@helen1007 uzi si vyletik mojko 😉
@memory97 mm to videl len sa smial 😀

katulkaaaaaa
12. mar 2011

ahojte 🙂 prisla som sa k vam na chvilku odreagovat,tak pohreb je v pondelok,myslite na mna ☹
a dalsia sprava 😒 😒 😒 mojem mamine vykradli v noci novinovy stanok kompletne...ta je doma zufala,najprv to s Luciou a teraz toto....tak sa pytam co este sa stane??? ☹
@memory97 gratulujeme strasne to letiiii 😉

21
12. mar 2011

@majjjka24 my sme boli presne tak na tom ako ty a pokracujeme v nocnom vstavani uz az dodnes... len si zvykni... 😉 a mozno, ked sa prerezu zubky, bude opat ako predtym... neviem, este nemame zuby... 🙂

21
12. mar 2011

dievcata, prosiiiiiiiiiim, poradte, dnes sme prvykrat sme mali tvrdu stolicu, no isla taaaazko a s placom, co robit? prejde to? najhorsie, ze to mali aj chalani a museli sme brat sirup duphalac... pekne ranko!!!

21
12. mar 2011

@memory97 gratulujeme!!!

seagull2404
12. mar 2011

Ahojte, dnes ma byt horuuuuuuco, uz sa neviem dockat, strasne sa tesiiiiiim a mame za sebou druhu noc, ked Tamarka zaspala uplne sama v postielke a spla v jednom kuse do 6tej, jaj, keby to tak ostalo

@katulkaaaaaa moja, to prejde, mame v zivote take obdobia, ktovie preco, mozno, aby sme si vazili, co mame.... urcite na teba budeme mysliet ☹
@memory97 gratulujeme 🙂 🙂 🙂
@alure moja, taky drahy darcek dostanes? jeeee, musis si vybrat v zavislosti na tom, co vlastne chces fotit

seagull2404
12. mar 2011

@21 nam pomohol harmancekovy caj a hruska resp. slivka, ak uz papate ovocie

katulkaaaaaa
12. mar 2011

@seagull2404 dakujem 😉
aj ja sa tesim na dnesne krasne pocasie,treba nacerpat energiu,super ako Tami spinuska,zavidim v dobrom 😉

katulkaaaaaa
12. mar 2011

@21 nam pomaha odvar zo susenej slivky,zalejem vriacou vodou a dam malemu do cajika,ja mu dost casto musim pomahat s nozickami,tiez nevie kadit...aj pri malej to takto bolo 😒

seagull2404
12. mar 2011

@katulkaaaaaa ja dufam, ze jej to ostatne 🙂 aspon chvilu, nech dobehnem ten spankovy deficit 🙂 aj my sa chystame von, jojoj, uz sa neviem dockat ako si na slniecku budeme lebedit, nech uz je teplucko stale...

21
12. mar 2011

@seagull2404
@katulkaaaaaa dakujem pekne, urcite skusim... musim. 😅

seagull2404
12. mar 2011

@21 skus, urcite nieco zaberie, nam to zo zaciatku robila zeleninka a velmi sme sa trapili, ked som dala slivkovu alebo hruskovu vyzivku, ajajaj, az na chrbte bolo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre