♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
19. mar 2011

@alure no neco o tom splne bude pravda mala len spi a je nervozna co u nej nebyva

kahlan1
19. mar 2011

@kvietok121 a ako si ho davkovala? jednu kvapku pred kazdym jedlom?

kahlan1
19. mar 2011

@evanns zahlasovane 🙂

katkavv
19. mar 2011

ahojte

@alure pls posli mi link na tu podlozku co si kupila, je super, asi by som aj ja kajkovi kupila, viem ze si to tu uz davala, ale nechce sa mi hladat 🙂 da sa kupit iba cez net alebo si to aj videla predavat niekde v BA? diky moc

alure
19. mar 2011

@katkavv ahoj moja jasné link pridávam,videla som to len na nete ale v BA v obchodoch som ani nepozerala...boli sme dnes v Brendone po sedačku a mm kúpil aspoň Oliverovi podsedák Ferrari nech má radosť 🙂 tak aspoň nemusím stále vymýšľať keď mm je preč a ja idem pre Olivera kde mi nechá jeho sedačku 🙂
http://www.maderna.sk/katalog/search/?q=detské+...
my máme tú zvieratká 🙂
a ozaj mm chce aby sem pokračovali v kurze plávania takže budeme chodiť aj naďalej 😉
idem pa

alure
19. mar 2011

@danulienka35 práve hovoria v TV že je to superspln a je o 14% väčší ako inokedy...som zvedavá akú budeme mať noc 😒
idem babulky som taká dobitá až hrôza
Dobrú nocku

jajka377
19. mar 2011

Takže naša malinká princezná sa nám dnes prvýkrát úplne sama posadila 😀 , som z toho normálne mimo. To už skončilo to bábetkovanie a začína malá stíhačka 😅

danulienka35
19. mar 2011

@alure no to som zvedava aj ja moja aka bude noc 😉
@jajka377 no super uvidis aka bude zlatucka 😉

katkavv
19. mar 2011

@alure
dakujem velmi pekne a tesim sa velmi, aj ja budem chodit 🙂
jasne, oddychuj, pekny vecer pa

Baby Kajkovi rastu asi dalsie zuby, je nervny, pcha si vsetko do pusy a tecu mu slinky z pusy, chudatko, ani mu nechuti jest :(

danulienka35
19. mar 2011

@katkavv chudiatko moje malicke daj mu bozet za mna 😉

katkavv
19. mar 2011

@danulienka35
dakujem, odovzdam, a mala sa ma ako? zubky ju teraz netrapia?

danulienka35
19. mar 2011

@katkavv mala v pohode akorad tu reve to jej pluje a pouziva halsivky sa smejem na nou zuje jazyk a reve inak zubky tiez nas trapia neboj

katkavv
19. mar 2011

@danulienka35
to si este uzijeme 🙂 hehe zlata, idem cumet tv, zatial sa maj krasne, pa

danulienka35
19. mar 2011

@katkavv ok prijemny vecer prajem 😉

danulienka35
19. mar 2011

kde ste vsetky ??? ☹

danulka3
19. mar 2011

@alure ešte ste len začali a už sa pýtajú,či budete pokračovať???Ja som rada,že absolvujeme aspoň jeden kurz,neviem,či si budeme môcť dovoliť aj ďalší.O tom splne a mesiaci som čítala,ani sa nečudujem,že sú tí naši drobci taký nesvoji.Aj tebe ešte peknú sobotu 🙂
@kvietok121 peknú oslavu prajem 😉
@kvietok121 Kde sa hlasuje,aj ja zahlasujem 😅

danulka3
19. mar 2011

A ideme sa trošku pochváliť,už včera sme vymenili lyžičku,ktorou papáme príkrmy,aj čuduj sa svete,papá krásne dnes zlupol 150g a ešte ústa otváral.kto by to bol povedal,že stačí vymeniť lyžičku.
A už sa aj mi posadíme,ak mu držím aspoň jednu nožičku,viem,že to takto nie je správne,ale som happy,aj keď sa mi zdá,že sedí ešte dosť zhrbene,vám detičky sedia pekne vystreté???

seagull2404
19. mar 2011

@alure urcite sa nam pacilo 🙂 som bola velmi prekvapena, ze ako to zvladneme a bola uplne super, skor som ja mala probleme sa v tom bazene nesmyknut 🙂 a potom som sa bala, ze bude plakat, ked tam tie dve deticky rumazgali, ale zlata bola, ku koncu uz unavena, lebo to bolo vlastne v case nasho poobednajsieho spanku, ale potom v kociari spala ihned a dlho 🙂 mne sa to velmi pacilo, aj preto, ze mam pocit, ze travime take spolocne chvile spolu, dcera a mama, co s nou nerobi nik iny 🙂 trosku alibisticke, no ale co, ked ju tak lubim 🙂 ci budeme pokracovat, uvidime, podla toho ako sa nam bude pacit dalej a ako na tom budeme s peniazkami, ale urcite zaplatim radsej toto, ako nejake ciastkove stretka v detskom centre, ktore mam dost odruky
@kvietok121 to je taka moja teoria, ktoru mi vyrazne narusaju babky a dedkovia, lebo jej tajne ukazuju vselijake nezbedy 🙂

seagull2404
19. mar 2011

@danulka3 preco by to bolo nezdrave? ja taketo blaboly neuznavam 😠 a chvalim, ze ste sikovni 🙂 ako vymenili lyzicku?

hajatanufus
19. mar 2011

@kvietok121 my sme dnes mali karfiolik a nepapala mliecko hned ale az o chvilu ale v noci ju bolelo brusko a prdkala tak sme trochu zle spinkali ale potom to preslo asi koli tomu ze som jedla tu tortu a z toho lebo aj mna nafukovalo a nic take som nejedla len tu tortu tak musim davat pozor mne sa pri kojeni mala tiez otaca a kludne papa len v noci ked je vsade klud inak kupila som jej dnes poharik s naustkom este ho musim vyvarit a potom uvidim ako jej to pojde lebo s cumla na flasi pit nechce len sa s tym hra

hajatanufus
19. mar 2011

@evanns vsetko najlepsie k 7. mesiacikom hlavne vela zdravicka

danulka3
19. mar 2011

@seagull2404 nehovorím nezdravé,ale vraj by sa detičky mali posadiť zo štyroch,ale u nás to tak asi nebude 😒 ,len keď sa posadí,tak je dosť zhrbený,tvoja sedí pekne vzpriamene?

danulka3
19. mar 2011

@seagull2404 lyžičku som používala,takú,čo mal v súprave aj s miskou,bola malá,taká akoby gumená a teraz som mu začala dávať s tou,čo sme mali v tom balíčku z pôrodnice,je dosť väčšia HIPP.

hajatanufus
19. mar 2011

@jajka377 BLAHOZELAME

seagull2404
19. mar 2011

@danulka3 najprv sedela zhrbene a ja som ju skrabkala po chrbatiku a ona sa snazila vystierat a potom sedela vzpriamene, ja som uz toho nacitala, co a ako maju deti robit a iba ma to stresovalo, ja ked vidim, aka je stastna, ked jej pomozem sadnut alebo dovolim stat, nemozem to ignorovat
@danulka3 vy ste mali lyzicku z porodnice 😲 ja mam malu ale to preto, ze ta druha, co mam mi pride hlboka a polovicu tamarka nespapa

hajatanufus
19. mar 2011

@danulka3 ahoj to nie je akoze nezdrave ked si tak sadne ale nepocita sa to ze si sama sadla lebo vcsinou je to pomocou niekoho alebo niecoho a zo 4 je to ze sadne sama ale niektore deti to sedenie zo 4 preskocia a postavia sa a zacnu chodit 🙂 inak aj my mame taku hipp lyzicku aj ja vyskusam ze ci nebude lepsie s nou papat teraz mame taku uzsiu a ked je teply prikrm tak zmeni farbu 🙂

hajatanufus
19. mar 2011

@seagull2404 ahojky to nevadi ked davas malu sediet alebo stat ked sama chce ide o to ze niektori to robia na silu a oblozia deti vankusmi a to sa nema ja davam malu sediet len do detskej stolicky ked papame a trosku v kociku ale tam ma pevnu podlozku tak to nevadi a nesedi tak dlho my este sami sediet nevieme a ani sa nejako nepyta ale zvykne mi sediet aj na kolenach tak ze ju drzim 🙂 napisala som ti spravu a mala mi ju vymazala ani neviem ako a musela som pisat odznova ☹

hajatanufus
19. mar 2011

@danulka3 evans tu hodila link myslim na predch stranke tak tam mozez hlasovat ja som tiez

danulka3
19. mar 2011

@seagull2404 bola v tej krabici,čo dostávajú mamičky v pôrodnici,alebo v tej taške,už neviem,kde presne.Ináč je to dobrý bager,ale pekne z toho papá. 😅

danulka3
19. mar 2011

@hajatanufus dík,už som zahlasovala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre