♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
24. mar 2011

@akika722 esteze je nedoslychavy 😀 😀 😀

niky13
24. mar 2011

@memory97 nooo po tom bordeli co robil som sa vratila k bezkofeinovej. Bol ako duracelka - oci ako angorak a spat ani nahodou - krical, kusal a tak pod. Ja pijem espesso. ☹

akika722
24. mar 2011

@memory97 on by sa zasmial 😀

niky13
24. mar 2011

idem do hajan, maly sa mi budi, idem k nemu
Dobru noc vsetkym

memory97
24. mar 2011

dobru nocku, idem, maly sa mi budi...

danulienka35
24. mar 2011

@niky13 dobru nocku
@memory97 i tobe a Davidkovi pekne snicky

danulienka35
24. mar 2011

@akika722 Patik je jak stary chlap 😀 kde chodi na take rozumy?

akika722
24. mar 2011

@memory97 dobrú
@danulienka35 v školke 😀 keždy deň ma niečo 😀

danulienka35
24. mar 2011

@akika722 no sak ja viem ze zo skolky to ma musi byt podareny ked to hovori 😀

lenadka
24. mar 2011

@veve10 ale Filipko vobec nie je drobcek ved moja je takmer o mesiac starsia a ma 7,5kg a kolo meria netusim typnem tak 70 cm viac nie 😉
tu kocku masa ako minonka cca davam na 2 porcie az, ale chcem to zvysit, moja nie je az taky jedak ona zje tak 100-120 ml na jeden sup, vcera zjedla 150 ml a grckala do vecera, tak uz jej tolko nedam 😝

akika722
24. mar 2011

@danulienka35 ved hej..len niekedy neviem ako reagovať 😅

kvietok121
24. mar 2011

@danulka3 juj moja, zajtra nemozem, lebo idem na den ucitelov a doobeda mam to tany tany v nezabudnke ale inokedy mozme

danulienka35
24. mar 2011

@akika722 tak to poznam moc dobre 😀

seagull2404
24. mar 2011

ahojte, ja sa lucim asi na cely vikend, zajtra a v sobotu sa idem kurovat a v nedelu zas do roboty ☹ snad toho az tak vela nenapisete 😀

akika722
24. mar 2011

@seagull2404 páá moja 😉 že vahaš 😀 budeš dočitavať do piatku 😀

akika722
24. mar 2011

@seagull2404 ja ked tu nie som pol dna mam čo robiť 😀

danulienka35
24. mar 2011

@seagull2404 no to si pis ze tu bec co docitavat moja 😀 😀 😀 ja ked pridem vecer babulky sa cinia ze 5 stran

jajka377
24. mar 2011

@kahlan1 no keď čítam že niektoré už 10,11 kilové sú 🙂 ale tak zase si na druhej strane hovorím, aspoň nás tak chrbáty nebolia - ešte sa ich nanosíme nie??? 😀

akika722
24. mar 2011

spite? 😔

eis4
24. mar 2011

@alure dakujem a to ju fotím telefonom 😀 foťak čo nám dali svokrovci sme vrátili lebo sme s tým nevedeli narábať a potom boli škarede fotky 😀 taká neforemná tam bola malinká 😉
chudatko nech mu tie zubky rýchlo vyrastu.ten náhrdelník určite vyskušaj .my ho máme od 5 mesiacov a ani sme nevedeli že nám idu zubky a to jej išli hned dve naraz 🙂 síce vrchne zatial nemáme tak uvidíme,dufam že ani to ju nebude bolieť ☹

eis4
24. mar 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀

eis4
24. mar 2011

@akika722 my sme s @kvietok121 hrali 2-3 krát volejbal,ale ona si ma nepamätá lebo som tam bola iba párkrát 😀 a bolo to pred 2 rokmi
idem hajať zajtra vás dočítam dobru noc aj detičkám.dnes máme pokus s malou či vydrží v postielke lebo už sa na mna moc tlačí a stále potrebuje viac miesta,pomaly sa presťahujem do tej postielky ja 😀 😀

akika722
24. mar 2011

@eis4 vy sa všetke nejak poznate 😀 aj ja idém...dobrú nockú 😵

memory97
25. mar 2011

dobre ranko🙂

katulkaaaaaa
25. mar 2011

dobre ranko,neviem co sa mi deje ale som hore uz od pol 6,to sa mi uz davno nestalo,decka este spia 🙂 viki ide dnes do 3D kina zo skoly tak sa tesiii a ja dufam ze zvladne cestu autobusom.
@niky13 to ma mrzi s tou kavou,mozno je to tym ze ja som ju pila aj v tehu,maly s tym nema ziadny problem
@akika722 ze spi celu nocccc....to kedy ja sa takeho niecoho dozijem? 😝 mi sme minimalne 3krat za noc na prse
@eis4 nadherna je tie oci ma nadherne 🙂

vladka84
25. mar 2011

dobre ranko, ste sa cez noc cinili, zase ste toho popisali 🙂

@katulkaaaaaa aj ja som od pol siestej hore, ale nie zeby sa mi nechcelo spat, to moja krasotinka ma vtedy rano 😒 ja by som spalaaaaa ...urobila som si kavu, Timke ranajky, mozem sa pustit do zehlenia 😕

kahlan1
25. mar 2011

dobré ránko 🙂

@jajka377 no to hej a najma teraz ked cakam druhe mimi 😀

liba78
25. mar 2011

Ahojte, dobré ránko 😉 Teda po dvoch dňoch máte popísaných tooooooľko strán, že fakt nestihnem dočítať ☹
@katulkaaaaaa aj môj škriatok ešte spí, ale dlho nebude. Nejak je zas usoplený, tak dúfam že to rýchlo prejde.
@niky13 z reakcie katulky dedukujem, že reakcia malého na kávu nebola najlepšia. Mrzí ma to tiež, ja si práve na mojom raňajšom presku pochutnávam. Ale asi to bude tým, že som pila kávu aj v tehu a malý mal 1 mesiac a začala som s ňou zas.
Baby kúpila som si šporťák, ojazdený za 80E, lebo mal preklápaciu rúčku. Tak som ho bola v stredu vyzdvihnúť a včera sme boli v BA v Ikea, tak som ho brala sebou. Tam sa mi pokazil a nechcel sa dať zložiť. Ma skoro piclo, už som myslela že ho tam nechám 😠 Nakoniec som si pomohla lyžičkou a zložila ho. Teraz sa mi nechce ani ho vytiahnuť z kufra, Som taká znechutená. A reklamovať sa ojetina nedá 😝 takže nekupujte ojetiny 😀

alure
25. mar 2011

Ahojte dobré ráno prajeme
@danulienka35 tak to budem rada ak to zaberie aj nám..lebo už som z neho zúfalá a asi chudatenko aj on ☹ a to ich treba umývať a nechať slniť? to som ani nevedela 😉
@akika722 no do TV by som to mala trošku daleko..hen až na opačný koniec slovenska ale tak raz možno aj tam zavítam 😉
@niky13 hmm tak to ma mrzí a píšeš že vám idú zúbky,nemohlo to byť tým? my sme tiež teraz dosť nervný ☹ alebo je to vyslovene myslíš kávou? a skúšala si zelený čaj? alebo ten na teba neúčinkuje? ja som kávu neprestala piť ani v tehu ani potom tak možno si zvykol už od narodenia,alebo ešte od vývinu v brušku
@memory97 tak potom ok moja,budem sa tešiť na fotečky ako sa Dávidko hrajká a posielam mu cmukanec srdiečku krásnemu 🙂
@eis4 waw tak to je super 🙂 no dnes by sme ho mali Denisovi dať na krk tak snáď pomôže..ale nepovedala by som že je to mobilom fotené 😉 krásne

alure
25. mar 2011

@liba78 si bola včera v BA ? si mohla dať vedieť ja som bola včera po drobca ...a akú značku si kúpila? no to je jak na šľak trafenie...ja som včera išla pre pas Denisovi a na polícii nemajú bezbariérový prístup tak som sa na drzáka opýtala pánov policajtov či viem niekade inakade ísť dnu lebo si zničím kolesá...tak mi kočík vyniesli hore,samozrejme bol nestránkový deň ale bola tam zlatá pani a vybavila ma a potom mi ho páni policajti aj zniesli dole 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre