♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
25. mar 2011

@danulienka35 my sme chodili 2 mesiace

danulienka35
25. mar 2011

@memory97 a preco ste chodily mpjko viem tolko otazopk prepac

helen1007
25. mar 2011

@danulienka35 chúdatko moje malinké ☹

danulienka35
25. mar 2011

@helen1007 ja som tak znechutena a zufala ze si to neviete babulky predstavit mam 3 velke holky nikdy som nechodila na vysetrenia preto ze sa nepretacalia nelozily a ake su z nich velke sikovne kocky a jedna pani dr.co mi sposobuje ake strese ☹

memory97
25. mar 2011

@danulienka35 malinky nedvihal hlavicku a mal rucicky v pastickach a nevedel otocit hlavicku do druhej strany. A aj preto, ze bol predcasne narodeny. Inac fyzioterapeutka, kde chodime na masaze vravela, ze tiez ma znamu, ktorej babo sa narodilo predcasne a poslali ich tiez cvicit vojtovku a ta pani,ked to videla, tak povedala, ze nebude chodit a tiez aj terapeutka jej radila, aby to nechala tak, ze babo sa vsetko nauci, len oneskorene a presne tak bolo.

akika722
25. mar 2011

babyyy..že akaaa trapošinaaa to s tou Mojsejkou 😲

danulienka35
25. mar 2011

@memory97 ja jej to tiez poviem neboj vies ako mije? ked mala plackala a kaslala a ona ju drzala uz nie ja budem mat depku z toho nie mala ☹

danulienka35
25. mar 2011

@akika722 hrozne

akika722
25. mar 2011

@danulienka35 😲 😲 😲 kukam a mozog sa mi zastavuje 😲 😲

akika722
25. mar 2011

@danulienka35 zmen dr 🙄

danulienka35
25. mar 2011

@akika722 ale ako sa tam na konec hadaju sa vzdy nasmejem neboj zmenim moja som dnes z toho nejak rozhodena ☹

akika722
25. mar 2011

@danulienka35 ja ked som menila tak som sa s to starou dr,ani nestretla..nova si vyžiadala kartu a povedala mi..nezmenili by ste dr.neprišlo by sa nato čo je malemu/vtedy mal ten zapal obličky a stara dr.neto neprišla/ malemu by onedlho začali zlyhavať obličky a zomrel by vam..chvala bohu že som ju zmenila..a ten tarej by som naplula najradšej do ksychtu...ako toake niečo može zanedbať dr.s dlhoročnou skusenostou..ako dieťa som k nej chodila aj ja

hajatanufus
25. mar 2011

@niky13 ahojky gratulujeme mate taku hmotnost ako my ale dlzku neviem
@danulienka35 ahojky neviem ani co povedat na to co si tu pisala my ked sme chodili na vojtovku tak koli tomu ze lucy mala skrateny krcny sval a prelezanu hlavicku a myslim ze jej to pomohlo ale to bol asi vaznejsi dovod na cvicenie ako to ze sa ti mala nepretaca tu v uk to nikto nesleduje tu sa sleduje vyvoj dietata az v roku a potom az na 2,5 roka takze tomu davaju volny priebeh a preco tam mas chodit ked na neurologii ti dr povedala ze je to o.k. nepoviem keby mala rok a este by nic nevedela ale ved je tucnucka a je pohodlna a nie ze ma vyvojovu vadu fakt mi lezu na nervy tie ich tabulky vsak uz zo skusenosti by dr mali vediet ze kazde dieta je ine

danulienka35
25. mar 2011

@hajatanufus moja som vazne dr znechutena povedala som si po dnesku dost viac nie ☹

danulienka35
25. mar 2011

@akika722 tu rozhoduje sestricka lebo lekarka mala vraj nejaku nehodu a od tej doby je nejaka blba 😉

akika722
25. mar 2011

@danulienka35 men men men

hajatanufus
25. mar 2011

@danulienka35 urcite zmen dr a pytaj sa ze ci neexistuje ina rehabilitacia tedaine cvicenie ako vojtovka a okrem toho povedz ze chodite plavat to malej pomoze a bez stresu lebo pri vojtovke je dolezite spravne tlacit tie body my sme pri tom lucinke vzdy spievali ale urcite existuju aj normalne cvicenia pre deticky ved predtym zidna vojtovka nebola vsak uvidis ale dr urcite zmen

helen1007
25. mar 2011

@danulienka35 presne holky máš krásne a šikovné a chiarka bude taká istá aj bez zbytočného cvičenia a nie aby si sa pozerala na to ako ti niekto trápi babuľku, zlatinku malinkému daj od nás pusinky a Sárka ako na súťaži? ani som nemala čas sa spýtať...ved sem teraz chodím iba sporadicky......už si pozerala kto to robil zoznam na to stretnutie augustoviek?

danulienka35
25. mar 2011

@akika722 zmenim neboj som rozhodnuta pevno 😒
@hajatanufus to cloveku neda ked vidi ako dieta place ☹
@helen1007 mojko este som nepozerala na to ale slubujem ze ti to naspisem do sms nezabudnem na teba mojko a Sari boli 3 holky pozdravuju tiez a posielaju Dominke pusinky i ja

hajatanufus
25. mar 2011

@helen1007 ak myslis ze kto organizuje to stretko tak vladka

hajatanufus
25. mar 2011

@danulienka35 javiem ved aj ja som si pri lucinke uzila svoje ked mala zahnisane ocko a museli jej prepichovat kanalik a cistit jej to jak hrozne vtedy vrestala a mna vyhodili za dvere viem ake je to hrozne a este ked si tam a musis na to pozerat tak je to este horsie

hajatanufus
25. mar 2011

o.k. babenky musi ist spat lebo vcera a dnes mi bolo velmi zle vsetko ma bolelo a som rada ze je mi trochu lepsie tak si chcem oddychnut a nacerpat nove sily dobru noc a sladke snicky a detickam posielame sladke pusinky cmuk

danulienka35
25. mar 2011

@hajatanufus joj mojko normalne budem mat nocne mory z toho chudatko moje male ☹ a co ako vi co babulky ako sa maju ?

danulienka35
25. mar 2011

@hajatanufus pekne snicky i tebe prajem mojko

hajatanufus
25. mar 2011

@danulienka35 dakujem trochu mi bolo zle neviem ci z vycerpania ci z coho vsetko ma bolelo aj som zvracala vcera vecer a lucinka tiez nie je celkom o.k. lebo nechcela nic papat a viac krat za den sa mi sama od seba ulozila spinkat co nema vo zvyku ale vdaka bohu uz sa to zlepsuje tak dufam ze budeme zajtra uz fit a ty sa vobec tym netrap ty si matka a je na tebe ci tam budes chodit alebo nie ja si myslim ze mala je v poriadku a vsetko dozenie a viac jej pomoze to plavanie chod si pospinkat a uz na to nemysli a zmen dr a povedz ze odmietas vojtovku a je to neboj mala bude v poriadku aj bez vojtovky tak uz sa netrap dobru nocku skus si pustit nejaku oblubenu pesnicku alebo rozpravku posielam ti sladke pusinky dobru noc mas krasnu malu zdravu buchticku a nech si hovori kazdy co chce papa

brulka
25. mar 2011

ahojte babulky, ja velmi nestiham pisat ani citat, staviame garaz, robime spevnene plochy vonku, makam cely den okolo zahrady, firiem a k tomu starostlivost o malu no vecer adam dolu nosom.
ale dnes som sem nakukla a @danulienka35 moja sa tiez neotaca a nasa pediatricka na to nic nepovedala, skusala s nou ved kadeco, postavit na nozicky a na brusku ako sa podopiera a vytahuje rucickami vsetko je ok. no neprevracia sa a co. ved kazdy sme iny. je lenivsia pomalsia a to je podla mna vsetko. svokrovi ked som vravela tak ten povedal aby som s nou doma trosku nacvicovala to pretacanie das na chrbatik a potom chytis za lavu rucicku a potiahnes doprava az kym sa neotoci. ze jej mame takto trosku pomahat ale tiez nerobil z toho ziadnu tragediu. ze mala je uzasna a sikovna ved vnucka uzasneho carlosa 😀 😀 😀 proste robil si z toho srandu. tak co ta tvoja mudra robi taku paniku. kasli na to ja si myslim ze do 8 mesiacov je to este ok. dajme im trosku casu a ked to naozaj nijako nepojde je na cviccenie casu aj potom dost no nie ??? inac ja mam doma jednu nemcku nizku o vyvoji dietata a tam sa pise ze deti sa zacinaju otacat v siedmom mesiaci z chrbatika na brusko. proste kluuud neboj to bude dobre, mozno tie nase lenosky este neskor vsetkych predbehnu a budu sikovnejsie sportovkyne ako deti co sa otacali uz v piatich mesiacoch 😉 🙂 🙂 🙂 . inac podla mna treba brat do uvahy aj vahu ked su deti baculatejsie tazsie sa im hybe 😀 . mojej kamosky maly sa nepretacal vobec on zacal az stvornozkovat uz bol dost velky a av 15 mesiacoch zacal chodit. bol pomalsi ale uplne fit a tiez necvicil ziadnu vojtovku. teraz ma tri roky a uz nadherne lyzuje 😵

brulka
25. mar 2011

@hajatanufus my sme mali crevnu virozu. velmi slabucky priebeh, malicka mi vracala par krat ale preslo to behom par hodin. synovec trojrocny bol v nemocnici. mozno aj vy mate take volaco doma ale tiez slabsi priebeh. tak sa rychlo uzdravte 🙂
pekne snicky vsetkym 🙂

memory97
26. mar 2011

@akika722 hehe ale kolko srandy a ti ludia, co su ochotni pre peniaze spravit 😉 my sa s mm stale nasmejeme do sytosti 😀

@danulienka35 viem moja ako ti je, aj maly tak niekedy plakal, ze mi islo srdce puknut a to sme tych cvikov az tak vela neprebrali. Urcite zmen doktorku, nestoji ti to za to, aby vas obe takto stresovala a sestricka nema na to kompetencie, tak by mala byt rada, ze ju niekto neudal!

@akika722 to je prave to najhorsie, ze doverujes doktorovi a nakoniec zistis, ze je neschopny...

@helen1007 zoznam robila vladka, ale neviem aky presny nick tu ma...

memory97
26. mar 2011

@helen1007 vladka84 to organizuje🙂

vladka84
26. mar 2011

dobre ranko, vcera ste si dali pauzu? nemam co citat 😀
@helen1007 jaaaaaa, pridavas sa? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre