♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
27. mar 2011

@kvietok121 super fotecky ste zlatucki hlavne matejko cmuk 🙂 aj my sme boli tiez hodim fotky

kahlan1
27. mar 2011

@hajatanufus 🙂 krasne mas dievcata 🙂

memory97
27. mar 2011

@kahlan1 presne tak, on si vybral tu najdrahsiu, co mali v obchode 😀 😀 😀
neskusala si jej urobit krupicu? Ja ju robim z dojceneckeho mliecka a pridam 1 PL lyzicu krupice a dam troska masielka alebo pridam nastruhane ovocie.
mala je zlatunka🙂 taky smejulo🙂

@jankasramka podla mna tam dali kupeneho, ziadneho z konzervy. V konzervach nebudu asi pre Matea. Starsie ryby (niekolkorocne) nieco obsahuju a to prave deti nesmu a v konzervach nevies aka stara ryba je...

memory97
27. mar 2011

@akika722 ja som asi slepa, ale ja tam ziadneho tucka nevidim, iba krasne chlapciatko🙂 a tucko uz tiez nie si, isto mas menej ako ja, moja porodna hmotnost sa ma drzi a za svet nejde prec 😠 a to skoro kazdy den nabeham s malym 5-10km 😀 😀 😀

akika722
27. mar 2011

@hajatanufus zlatučkééé su..ale moja..nie su po tebe?mi pripadaju ako tvoja kopia 😨

kahlan1
27. mar 2011

@memory97 neskusala, ale to robis ako klasicku krupicu len tam das UM? mozem skusit co to spravi 🙂 mohla by aspon cosi take popat 🙂
tak to aj nam chuti vsetko najdrahsie 🙂

uz o deviatej som sa lucila na spanie a stale tu strasim :D ale cakam lebo po pol jedenastej dam drobcovi este jest

memory97
27. mar 2011

@hajatanufus super, krasne su kocky🙂

akika722
27. mar 2011

@memory97 maly ma 9kg a jáááá 😅 100% viac ako ty 😉

memory97
27. mar 2011

@kahlan1 ano presne tak, zarobim UM cca zo 150ml vody a pridam 1PL krupice a varim dokial nezacnu bublinky. Dlho ju nevar, len kym zacne hustnut, lebo to UM smrdi... a potom pridam troska masielka. Uvidis, ci to Anetke zachuti, nam to chutilo a dnes som mu tam dala banan a chudak tolko toho zjedol a je to syte, tak sa mi az povracal 😒

kahlan1
27. mar 2011

@memory97 skusim zajtra tak uvidim, lebo kase uz mala rozne terz som skusala slivkovu ale kamoska vravela ze je nejaka osmizrna a ta nechuti dobre pre nas ale maly jej ju lubi a ostatne sladke tiez nepapa tak ak nezaberie krupica tak skusim este toto

danulienka35
27. mar 2011

@kahlan1 no ale je prekarasna slniecko 😉

akika722
27. mar 2011

@memory97 mojko a davaš klasika detsku krupicu?či?

memory97
27. mar 2011

@akika722 aj nas ma priblizne tolko🙂 ty uz nestras s tymi kilami😀 😀 😀 😝 Inac kamoska mi hovorila, ze po prvom nevedela za nic schudnut to co pribrala a pri druhom schudla na hmotnost, co mala pred prvym babom. Takze este tretie a uz budes na svojej povodnej 😀 😝

akika722
27. mar 2011

@memory97 jasné..tretie a budem mať 120kg..niééé.dík 😉

memory97
27. mar 2011

@akika722 ano, inu som nenasla, davam klasicku krupicu, tak raz za tyzden.

kahlan1
27. mar 2011

@danulienka35 vdaka 🙂

danulienka35
27. mar 2011

@hajatanufus ake krasnucke su tusim mala je cela mainka vsak?

memory97
27. mar 2011

@kahlan1 tu osmizrnu som pozerala, ale zobrala som v DM-ku tusim od babylove vanilkovu. Tak uvidim, ci mu bude chutit, ale ja uz chcem prejst na kukuricnu kasu, pohankovu. To mozu od 8meho mesiaca, zaraba sa len s vodou, alebo tam pridas UM. Ovsene vlocky, tusim uz tiez mozu, tak skus taku kasicku.

akika722
27. mar 2011

@memory97 skusim aj ja 😀

memory97
27. mar 2011

@akika722 mozno by to malo opacny efekt🙂 oki, idem do postele, dufam,ze zmena casu zmenila aj spankovi rezim drobca a necha maminu konecne vyspat🙂 dobru nocku.

akika722
27. mar 2011

@memory97 neriskujem 😅 dobruuuuuuuu 😉

kahlan1
27. mar 2011

tak ja sa uz fakt lucim 🙂 dobru noc a krásne sny

hajatanufus
27. mar 2011

@kahlan1 vsetko najlepsie k meninam ty si Alena? ja som ani nevedela len viem ze moja teta ma tiez meniny aneboj drzime palce vsetko bude v poriadku hlavne sa vsetko pytaj drzime palceky 🙂

danulienka35
27. mar 2011

@kahlan1 nedakuj to podakuj tvojmu muzikovi a sebe mojko 😀

danulienka35
27. mar 2011

@memory97 pekne snicky mojko a Davidkovi cmucik 😉
@kahlan1 aj tebe dobru nocku a drzime palecky a tesime sa stebou 😉

hajatanufus
27. mar 2011

@seagull2404 ach jaj svokru ti nezavidim moja svokra je velmi zlata a lucinku ani na ruky nechcela ze sa boji a to uz mala vtedy 3,5 mesiaca videla ju len vtedy raz inak len fotky a teraz jak ideme na sk tak ju zase konecne uvidi a aj rachel a pozvali sme ju k nam do ke aj na krstiny tak pride lebo teraz je uz sama kedze pred par tyzdnami jej zomrela mamka o ktoru sa starala tak povedala ze pride je fakt zlata ale aj my sa potom este chystame k nej chcem aby si co najviac uzila deti lebo ktovie kedy ich zase uvidi

helen1007
27. mar 2011

@hajatanufus ahoj ďakujem maš lepší prehlad ako ja 🙂
@memory97 super ďakujem

hajatanufus
27. mar 2011

@akika722 jaky je pezlaty maly chcela som napisat ze patko a to je samko su obaja podareni a zacinaju sa aj viac podobat nie?

akika722
27. mar 2011

@hajatanufus dik moja..no dosť sa podobaju ked porovnavam foto

helen1007
27. mar 2011

@danulienka35 ahoj moja ako sa máte?...tento víkend som bola na skok v Pk, ale nestíhala som nič lebo som bola ešte v BA, ale malinkej som kúpila botičky v Pezinku v obuve....na ten náš vysoký nárt tam mali papučky aj botičky 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre