♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
31. mar 2011

@mirmaj musia? 😀

mirmaj
31. mar 2011

@niky13 z tvojich príspevkov ale hlavne vtedy ked ste preberali viacjazyčnosť detí 😉

vladka84
31. mar 2011

@akika722 ked nezabudnem, tak ti zajtra hodim foto 😉 si v novom, tak bud spokojna aj nez balkona na chodbe 😝

baby, som citala ze ako oducit dieta aby v noci cuckalo, no to je ina trampota 😖

niky13
31. mar 2011

@danulienka35 zeby tie kolaciky, co ti nosi dcera? 😀 Ale dala by som si. Ked ja ani piect nemozem. Mm ich nemusi, zje tak 2 a ja detto. A co so zvyskom? Ani psa nemame. 😀

danulka3
31. mar 2011

@kvietok121 My sme sa s mm bavili,že komu by sa chcelo chodiť ráno o 8. 😅 To by sme nestíhali,boli by fofry,dcéra do školy,nám skôr pasuje termín 14.30,ale len cez týždeň,cez víkendy,ak je mm doma,máme vždy nejaký program.

danulienka35
31. mar 2011

@niky13 asi hej sak som ji uz zakazala nosit dnes mi vola mami neco ti donesem a ja ze neopovaz sa uz nic nosit vcera mi doniesla chalvu pistaciovu bola uzasna

kvietok121
31. mar 2011

@danulka3 my sme zas kvoli jeho robote aby potom mohol ist do roboty a potiahne dlhsie 🙂

niky13
31. mar 2011

@mirmaj ty toho stihas citat? To ja cez den nemam cas na PC a vecer niekedy nestiham vsetko docitavat.

liba78
31. mar 2011

@niky13 juuuuj šlahačky by zjedol aj z troch krémešov 😀 čo sa týka podoby, boli trojčatá Jurko, Mateo a Simonko. Ale Simonko sa už trošku odlíšil. A tí dvaja sa podobajú stále, len Mateo je trošku tmavší a má hnedé očká. Ale môj mm nebol v Mexiku 😀 😀 😀

@kvietok121 @akika722 @eis4 rastú nám naše miláčiky 😀
@memory97 teraz rozmýšľam ako sa volá 😅 kedysi to bol "Malý Muk" ale teraz neviem. Ked ides z námestia sv. Anny smerom do centra. Tam je len jedna s terasou. 😉

niky13
31. mar 2011

@liba78 noo, to by bolo viac kombinacii, kto kde bol 😀 😉
moj az vrcal ked som mu viac nedala tej slahacky. A raz som mala zmrzlinu z McDonaldu a olizol mi len trosku co som mala na prste, boze tak kricat som ho nepocula, co este chcel. 🙂

mirmaj
31. mar 2011

@niky13 ja mam čas doobeda ked mala spí doma (to dočítam aj čo ste písali večer), potom už ideme von tak už nie a večer mám zasa ja čas len niekedy ked nieje doma mm, inak som s ním

niky13
31. mar 2011

@mirmaj ty sa mas, a ako ju uspavas doma? Ja sa chystam maleho tiez naucit. Ale este pockam, zda sa mi este malicky.

mirmaj
31. mar 2011

@niky13 dávam do postielky (samozrejme nezaspí hned, niekedy sa aj milion krat posadí alebo postaví), ale ja som to trenovala od malička, do necelých 3 mesiacov zaspávala zásadne len na rukách, postupne som ju prestala tak uspavať, doobeda potom zaspala vždy pri mne na gauči ked som pozerala panelák 😝 a poobede vždy von za každého počasia, ked sa začala pretáčať, gauč už nepripadal do uvahy tak som kupila cestovnú postielku a v tej zaspavala v obyvačke a postupne sme sa presunuli normálne do postielky v spalni, predtým to bolo lepšie, lebo ked bola menšia som ju položila a zaspala, teraz je už moc šikovná a trvá to niekedy dlhšie 😀 ale pekne si tam pospí tak 3 niekedy aj 3 a pol hodinky

niky13
31. mar 2011

@mirmaj to je moj sen, (mm by povedal snivaj dalej), mne spinka doma len 30 min. ☹ a od unavy nezaspi vobec, to sa nam nikdy nestalo. Tak neviem, nieco budem musiet vymysliet. 😒

niky13
31. mar 2011

@niky13 no idem do hajan, lebo maly nejak place zo spanku. Dobru noc vsetkym.

memory97
31. mar 2011

@eis4 nam sa stalo dnes to iste, akurat maly spadol ritkou dolu a hlavicku si troska buchol o stol.. nastastie je vsetko ok.

mirmaj
31. mar 2011

@niky13 to nefunguje ani u nas zaspatie od unavy, ked už je naozaj moc unavená tak nevie ako by sa uložila, ma zatvorené očka trie si ručkami a plače, kope nožičkami, vtedy zaberie už len učičikánie na rukách a tomu sa snažím vyhýbať. Ja ju ale ukladám skoro v rovnaký čas každý deň a to vychádza tak že cca 3 hodiny potom ako ráno vstane je čas aby zasa spala. Ja už začínam registrovať že horšie mi spí vonku v kočíku, lebo dokáže aj 2 hodiny kukať z kočíka aby jej niečo neušlo a potom ked horkoťažko zaspí tak pospí max hodinku lebo ju niečo zobudí, bud deti čo vykríkaju na ihrisku alebo niekto buchne dverami a pod.

liba78
31. mar 2011

@niky13 tak to mám tiež story s Mcdonaldu. Segra sedela s ním vzadu v aute a ladovú kávu mala. Malý vrešťal a zrazu stíchol, som sa otočila a už mu tiekla s pusy tá zmrzlina roztopená. 😀

liba78
31. mar 2011

Babulky, tak pekne ste sa rozpísali o mm. Tak som teraz večer išla na môjho diplomaticky. Hovorím mu "zlatíčko, dnes dáš spať deti ty" A on, že ok, podelíme sa, ja tých dvoch a tebe ostane len malý 😠

memory97
31. mar 2011

@niky13 das zamrazit a budes postupne vyberat z mrazaku🙂

@liba78 aha viem, sme tam boli na zakusok s mm v nedelu🙂 ja som bola pri vodnikovi🙂

@mirmaj nas, ked je unaveny,tak zaspi hocikde🙂 minule sme sa rozpravali s mm a pozerame a nase dieta zaspalo v lehatku🙂 chudatko taky bol pokrceny, ale asi sa mu spinkalo dobre🙂

memory97
31. mar 2011

@liba78 tak mm to vyriesil diplomaticky 😀 😀 😀

mirmaj
31. mar 2011

@memory97 toto nám naozaj nehrozí, to sa mi stalo len 1x že mi zaspala na nohách ale to už bolo naozaj dáááááááááávno 😀

mirmaj
31. mar 2011

@liba78 no ved on ho nemôže nakojiť, a ty ho určite pred spaním kojíš, takže pri ňom ťa noazaj nemôže nahradiť 😉

akika722
31. mar 2011

@mirmaj posadi alebo postavi 😲 😲 😲 😲 moj nič z toho nevie 😢

liba78
31. mar 2011

@memory97 ja som myslela, že sa dostanem aj ďalej do mesta. Ale mm sa rýchlo vybavil u zubárky a volal že už nás ide vyzdvihnúť. Zajtra idem tiež do TN, máme v kancelárii stretnutie spoločníkov. Ak vezmem malého, určite pôjdem aj na prechádzku, ak ho nechám u segry, budem sa ponáhlať za ním.

liba78
31. mar 2011

@mirmaj ale mohol sa aspoň posnažiť.

liba78
31. mar 2011

@akika722 neboj, ani môj také nerobí

danulienka35
31. mar 2011

@akika722 ani nasa sa nevie postavit ani pretocit nic si z toho nerob moja ☹

akika722
31. mar 2011

@liba78
@danulienka35 fuuuu..a ja že to len my..takže @mirmaj maš zazračne dieťa 😨 😨 😨 😉

danulienka35
31. mar 2011

@akika722 no je nas viacej ale tvoj sa pretaca aspon nasa nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre