♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
8. apr 2011

@akika722 u nás bolo tiež obdobie, že sa vracalo staré správanie, ale neboj, potrvá to maximálne 2 týždne

akika722
8. apr 2011

@majka35 2 tyždne 😲 😲 😲 nestraš 😲 😲 nebudem čiernovlaska ale šeda myš 🙄

majka35
8. apr 2011

@niky13 ty si henrieta ?

majka35
8. apr 2011

@akika722 nebooooj, prídu 4 roky a ďalšie obdobie vzdoru 😀

memory97
8. apr 2011

@akika722 Patimu🙂

@danulienka35 aspon ze mliecko jej chuti, nasmu ani to nie... veru uz neviem ako do neho dostat nieco...

akika722
8. apr 2011

@majka35 😲 😲 😲 dík
@memory97 čo som mu urobila??? 😨 po zadku dostal..vystrajal..a do riti ma poslal

danulienka35
8. apr 2011

@memory97 no veru mliecko jej moc chuti ja uz by som mala mat nejaku zlavu v lekarni ved tam chodim stale 😀

niky13
8. apr 2011

@majka35 ano 😉

danulienka35
8. apr 2011

@akika722 to Pati ta poslal do riti?

memory97
8. apr 2011

babulky idem pozerat TV, prajem vam krasny vecer a babuliatkam sladke snicky🙂

evanns
8. apr 2011

@majka35 ☹ moooooja...ja ti zoberiem Barborku, ha...myslis ze by so mnou nesla???

evanns
8. apr 2011

@memory97 tak tak len platy nemame take 😒

akika722
8. apr 2011

@danulienka35 hej hej..prišli sme zo školky a vravim mu...pod pojdeme si dať teplačky a on..joooj chod už do jiti/riti/ 😨

majka35
8. apr 2011

@evanns ona je nadšená, keď jej niekto povie, že s ňou niekam pôjde ... a keď príde na lámanie chleba, tak začne plakať, že nechce ísť ... zajtra mala ísť spať ku svokre a dnes už revala, že nejde, že ide spať k dedkovi - môjmu otcovi

@niky13 tak si ťa pridám na fcb k priateľom

niky13
8. apr 2011

@majka35 OK cakam ziadost 🙂

liba78
8. apr 2011

Caute, babenky.
Mám dnes pár otázok 😅 Keď ste dostali prvý krát od pôrodu menzes, bol normálny ? Alebo to začínalo len špinením 😔 A tá druhá sa týka malého, som mu dnes nahmatala pod prsnou bradavkou takú hrčku. Už som snorila na nete, vraj to môže byť mojimi hormónmi, ktoré dostáva cez MM. Ale neviem 😔, nemáte niektorá skúsenosť ?

evanns
8. apr 2011

@majka35 do MI?

joj keby sme mali surodenecky kociar tak aspon Terezku by som pokocikovala...ale natasha je fascinovana detmi...ale len starsie ju bavia 😒 ...aaaaaaaaaa ja by som tolko toho chcela robit a nemam cas ani len na kaveju ne? no predbezne na stredu moja 😉

niky13
8. apr 2011

@liba78 ja ti nepomozem, este som nedostala 😒

majka35
8. apr 2011

@evanns nie môj otec žije tu v KE, teda v zahraničí,ale momentálne je v KE ... super, mne je jedno, ktorý deň, ja prídem už kedykoľvek a veľmi rada

danulienka35
8. apr 2011

@akika722 no pekne mojko co sa naucia v skolke 😉

liba78
8. apr 2011

@katulkaaaaaa krásne torty si upiekla, ja by som si dala tú fľakatú. Parížsky krém je mňaaaaam.
@memory97 Jurko tiež nechcel papať, keď mal naliate horné zuby. Teraz má vonku dva hore a dva dolu. Hore už presvitajú ďalšie dva, ale tentokrát stravu neodmieta. 😉

evanns
8. apr 2011

@liba78 menzes neviem nepamatam... 😒

a co sa tyka Jurka tiez neviem co by to mohlo byt ale kebz si potrebovala vybavit nejakeho dr v Tn nemocnici tak pis a ti pomozem cez brata 😉

liba78
8. apr 2011

@niky13 Ja by som bola radšej keby tiež nie, ale neviem či to mám za menzes vôbec považovať. 😖

akika722
8. apr 2011

@liba78 ja som mala aj počas kojenia mojko..a neboj,nebude to nič nenamyšlaj si..porad sa s dr ale nestresuj vopred 😉
@danulienka35 nooo 😀 vieš ake reči ma odkedy je školkar??? 😲

danulienka35
8. apr 2011

@liba78 u nas je odmietanie papa z lzycky ☹

liba78
8. apr 2011

@evanns dík moja, budem to sledovať a ak do pondelka nezmizne pôjdem k dr. Aj keď nerada teraz vyťahujem päty z domu. Som bola v Dermatop 😅 odstránili mi na tvári znamienko čo mi malý škrabal. Som čakala jeden steh a oni na mňa akýsi prístroj laserový vytiahli a zbrúsili ho. Tak mám teraz riadnu ranu na tvári. Ale kvôli prckovi vyleziem z domu 😉

evanns
8. apr 2011

@liba78 mooooja...ale budes krasna 😀

liba78
8. apr 2011

@evanns ha ha, to by ma tam museli prerobiť komplet 😀 😀 😀

liba78
8. apr 2011

@danulienka35 u nás zasa z fľaše nič nechce. Už by som bola rada, keby aj nejaké tekutiny dostal do seba. Teda okrem MM, to chce furt 😝

ejuska79
8. apr 2011

@liba78 ahoj, nahodou som si precitala tvoj prispevok...ja som tiez teraz v utorok dostala menzes prvy krat od porodu, kojim stale.... a je uplne normalny, ako aj predtym..len bez bolesti (predtym som straaasne trpela prve dva dni, teraz nic, len na zaciatku ma troska pobolievalo brucho, ale to bola malina oproti tomu predtym)....som tiez necakala, ze to pride..ako bolo dobre bez toho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre