♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
11. apr 2011

@akika722 co mojko ? aj vi ste tusim nejaky chorucky? co som len rychlo prebehla ☹

hajatanufus
11. apr 2011

@21 ahojky

21
11. apr 2011

@hajatanufus tak ako? Prides? Bola by som nesmierne rada.... 😉 🙂 🙂 🙂

hajatanufus
11. apr 2011

@21 ano jasne uz sa tesim

inak babenky rozhodla som sa ze uz na to nebudem mysliet a uz sa ani nebudem stazovat vyspim sa z toho a bude zase dobre nechcem nijak uskodit babatku ani mojim detom lebo aj oni vnimaju ked nie som v pohode hlavne lucinka mi chodi taka ustrachana a to ja nechcem chcem aby z nej rastla silna zena a silna osobnost anie taky strachopud ako som ja

akika722
11. apr 2011

@hajatanufus tak nech obetuje jednu stredu 😒
@21 ahooj.ta čo to?? 😕

akika722
11. apr 2011

@danulienka35 malinka a zubky ☹ ☹
hej hej obaja su chory 😒
@hajatanufus len na mna nezabudni cica 😠 😅

mirmaj
11. apr 2011

pekný večer, konečne som sa dnes asi po 2 alebo 3 týždňoch vyhrabala na aerobik a bol to taký zaberák, že neviem či nezaspím hned teraz za PC 😀 😝
@katulkaaaaaa vy prechádzate do druhej fázy, že len 2 spánky, my prechádzame do fázy, že len 1 spánok za deň 😲 😲

21
11. apr 2011

@hajatanufus tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

fialka5959
11. apr 2011

Ahojte, prajem prijemny vecer 🙂

danulienka35
11. apr 2011

@akika722 chudatenka tak nech su coskoro zdravucky 😉
@fialka5959 ahoj nove foto krasnucke 😉

katulkaaaaaa
11. apr 2011

@mirmaj nemyslis vazne ze jeden spanok za den a to co potom s nou robis?ja som nervna ze nespi tri krat ako som naucena 😕

akika722
11. apr 2011

@mirmaj ahoooooooooooooooooooooooooooooooj..jééj že aerobic 😎 ja mám detuchorobic 😀
@fialka5959 ahooooj 😵

akika722
11. apr 2011

@danulienka35 aj vy moja 😉

memory97
11. apr 2011

@mirmaj Ako sa ma Tamarka? Okrem zubkov, urobila nove pokroky 😉 mamine uz ani vydychnut neda🙂 Moja ja som si kupila rovno pernamentku 😀 a kedze tie nie su lacne, tak veru chodim pravidelne a este som zistila, ze tam chodi aj kamoska, tak sa nam veru cvici lahsie🙂 Na vahu som sa veru nepostavila, nemam odvahu, ale citim to, ze sa nieco pohlo, pas je uzsi ako bol, pneumatika na bruchu sa zmensila,... Estez keby som si odpustila prehresky v jedle a uz by to bolo super🙂
@alure bojujem tym aj proti jarnej unave a veru sa citim lepsie🙂
@seagull2404 a nebola znecistena skumavka, alebo sacok? Alebo aj dr. mohla mat zle pruzky na moc. Ja som maleho poumyvala detskym mydielkom, ale vysledky boli v poriadku. Mozno u chlapcov je to jednoduchsie ako u dievcatiek...
@hajatanufus nemas sa coho obavat, ale musite si to vyjasnit, lebo budete nestastni obaja a budu tym trpiet najviac vase deti. Tie potrebuju vasu lasku a nie mrzutych rodicov 😉 nech sa k tomu mm postavi ako chlap, ked chcel rodinu, treba sa o nu aj postarat a to nie len po financnej stranke, ale aj sa jej obcas venovat, na to nech nezabuda! S adopciou opatrne, raz by si to urcite olutovala.... je tazke vratit cas spat A 😕 mm sa urcite nic nestane, ak bude hodinku hore s dcerkami a bude sa im venovat, pre zaciatok,kazdy druhy den a neskor to uz bude aj kazdy den, aby si si mohla troska oddychnut.
@monika15 ahoj, maly mal krasnu porodnu vahu 😉

mirmaj
11. apr 2011

@katulkaaaaaa ona spí ten jeden spánok 3 hodiny čiže to jej vyjde tak do 13 a potom sa napapáme okolo 14 ideme von a ked prídeme domov niekedy vie doma zaspať v postielke ale v poslednej dobe už ani nezaspí, takže sa hráme a lozíme a hlavne čakáme kedy príde mm aby ma vymenil čo nie vždy príde nejako skôr 😠 😠
@akika722 možno si pri ňom spálila viac kalorii ako ja pri tom mojom 😀 😀

memory97
11. apr 2011

@21 ahoj, Terezka je asi poriadne sidielko 😉 Migreny su uz lepsie?

mirmaj
11. apr 2011

@memory97 som aj zabudla že máme nový pokrok čo sa rozprávania týka, konečne len nevrčí ako len ale začala už aj skladať slabiky....AJAJAJ a TATATATA....na MAMAMA sa nejako zabudlo, takže nato si ja musím ešte počkať, ale mm je samozrejme pyšný 😀 😀 a už aj chvíľku ustojí sama bez toho aby sa držala 😉

akika722
11. apr 2011

@memory97 mne dr.vravela že moč ked stoji množia sa bakterie...
@mirmaj haaaa..čosííííí 😅 len som s detmi dnes povysavala,Paťko si sam povysaval izbyčku a bola som na mestskom urade..mm že rychlo chod nech stihaš do 11.30..ja krava ponaaaaahlam pridem o 11.15 a ta pani si urobila obedik skor 😵 tak som tam čakala 45min..ja a spoluobčania..tak som radšej čakala vonku 😖

akika722
11. apr 2011

@mirmaj moj ked leži v postielke rano a kym robim mliečko kričí máááááááá..a ked mááá nejde spustí máááám..a ked ani mááám nejde spusti plač 😀

danulienka35
11. apr 2011

@akika722 dakujem mojenko 😉

katulkaaaaaa
11. apr 2011

@mirmaj tak aspon ze si tolko pospinka,simon spi max hodinu cez den

mirmaj
11. apr 2011

@akika722 😀 😀 šikovný to chlap vie sa vynajsť 😀 😀 aj Tamarka si všetko vynucuje plačom som prišla na to 😲 dobre že pani na mestskom urade vie dodržať čas. rozpis 😠
@katulkaaaaaa no tak teda ked to nasčítame za celý deň spia asi rovnako 😀 ale je lepšie ked sa jej podarí zaspať ešte aj poobede lebo takto ked nespí poobede je večer už fakt na nevydržanie nervozna 😒 ale ked u nas je taký strašný problem to zaspavanie poobede, ešte vo vaničke zaspí aj v kočíku vonku v športovom už nie 😠 dnes sme boli aj na ihrisku som ju pohupala a zaspávala v tej húpačke, keby ju kolíšem ešte asi 5 min. tak tam fakt odkvecne a dala som ju kočíka a bolo po spaní 😀 😝

memory97
11. apr 2011

@akika722 ty si dnes ine komplikovane slovo vymyslela 😀 😀 😀 som skoro polamala jazyk 😝

akika722
11. apr 2011

@mirmaj hej ked ide o jedlo 😀 😀 😀
@memory97 😀 😝

mirmaj
11. apr 2011

@danulienka35 vy máte teda už naozaj poriadne zubov, ved Chiara už može aj rezne žuvať a nezabehne jej 😀

mirmaj
11. apr 2011

@memory97
@akika722 ktoré slovo také komplikované vymyslela? 😲 asi mi niekto sedí na vedení? 😝 alebo fakt zaspávam 😀 😀 inak sme od 5:30 hore tak by to aj bolo možné 😎

mirmaj
11. apr 2011

@akika722
@memory97 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj detuchorobic 😀 😀

memory97
11. apr 2011

@mirmaj zlata, neboj aj mama pride na rad, asi ta len natahuje a v spravnej chvilke to krasne vyslovi. Musi trenovat,aby sa jej to podarilo naraz 😉
aj u nas je to tak, ze vsetko sa vynucuje placom a najnovsie sa robi, ze placka, len aby ho mamina vzala na ruky a ked to nezaberie, tak sa zacnu skutocne slzicky ronit 😉 a na rukach je hned po placi a usmev od uska k usku 😉

akika722
11. apr 2011

@mirmaj detuchoaerobic? 😅

memory97
11. apr 2011

@mirmaj 😀 😀 som sa smiala na tych reznoch 😀 😀 😝
presne tak🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre