♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
21. apr 2011

@akika722 boze co to mojko a dufam ze mu nic neni ?

akika722
21. apr 2011

@danulienka35 nie nie je ..ked som zvrieskla tak to počul každy nie len moj syn 😵

akika722
21. apr 2011

teraz natlačil do seba cely burger a chrni 😎

danulienka35
21. apr 2011

@akika722 este ze tak mojko boze co nech kazdy pocul nic si nerob s toho 😉

akika722
21. apr 2011

@danulienka35 kašlem na nich..po dnešku si aj tak polka Trebišova mysli že som vyšinuta 😀 čo už 😀 ked sa moje dieťa nevie spravať 🙄 behal,lietal,skakal,neposluchal...vrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠

katulkaaaaaa
21. apr 2011

@akika722 😀 ale co by hlavne ze sa malemu nic nestalo 🙂 hotova som dnes pojdem kuknut telku

kvietok121
21. apr 2011

ahojte sme u svokrovcov
@danulienka35 dakujem je krasnucky po tatikovi 🙂
@evanns babovka je perfektna
@memory97 @eis4 @lji @akika722 @alure dakujeme ku gratulacii 8 mesiacikom, dnes sme to oslavili tak ze sa matejko vysplhal v postielke a kukal na maminku s tatinkom kedy otvoria ocka
@eis4 dik zarady
@alure

alure
21. apr 2011

Babulky blbne mi PC a net :( píšem len z mobilu,tak zajtra som tu ak to stihneme.Dobrú nocku

akika722
21. apr 2011

@katulkaaaaaa noooo 😅
@kvietok121 šikuliak 😵
@alure dobruuuuuu moja

a je tu ešte niektooooo??????

akika722
21. apr 2011

halooo augustovkyyy 🙄 🙄 🙄 kašlete vy na mna 😝

hajatanufus
21. apr 2011

@kvietok121 ahoj moja chcela som sa ta opytat ci si neskusala malemu na ekzemik dat oilatum junior crem mne sa dnes obe deti vysypali a jak som im to natrela tak im to aj zmizlo myslim ze si raz spominala ze mate kupel ale myslim ze ten kupel nie je taky ucinny lebo ja som to tiez lucinke pouzivala na exem na rucke a vobec jej to vtedy nezmizlo nakoniec mi dr na koznom na to dala nejake dve mastivky ktore som mala striedat boli to take robenen v lekarni a drzali sa v chladnicke ale nazvy zial neviem a mala som jej to aj obvazovat obvazom aby sa to pod tou gazou dusilo a tak som jej to davala zopar dni a zmizlo jej to a uz sa jej to viac neobjavilo tak sa skus na to opytat pripadne na tom koznom a dovtedy skus ten oilatum vsak poskodit mu to neposkodi ja som tak lucinke s tym vyliecila zapareny zadocek aj ked sa jej to liecilo 3 tyzdne a mala to vtedy strasne skarede az krvave a hrozne ju to svrbelo chudatko a skrabala si to tak skus malemu aj nozku zaviazat aby sa nemohol skrabat a uvidis neviem ci som poradila ale tak ma to napadlo jak si to dnes pisala a ked som videla na otke inak ma to v tvare srdiecka ci sa mi to len zdalo?

hajatanufus
21. apr 2011

@akika722 ja som tu sice kaslem lebo ma dusi ale nie na teba neboj 😀 len asi uz aj tak pojdem lebo som unavena a akakolvek snaha ist spat cez den zlyhala takze budem stastna ked zalahnem dnes som zbalila detom celu skrinu do kufra a ma asi 25kg esteze to posielam kurierom 😀 tak dobru noc a pekne sviatky

akika722
21. apr 2011

@hajatanufus tak dobruuuuuuu..ešte cica odpovedz mi na ip..ok???? 😵

danulienka35
21. apr 2011

@akika722 co by si bola sibnuta mojko co len sa bojis o maleho nic neni na tom zle si supr maminka 😉
@kvietok121 vsetko naj mojko k 8 mesiacikom cmuk a krasnucky je po oboch cmuk

akika722
21. apr 2011

@danulienka35 aaano,,a keby si ma počula v obchode 😀 😅 sama s dvoma detmi v rade 10minut a Paťko začne oblizovať pas kde davaš nakup 🙄 🙄 🙄 skoro som ho roztrhla 🙄 🙄 🙄
@hajatanufus už asi spiš..potom kuk do ip nech sa dohodneme 😉

danulienka35
21. apr 2011

@hajatanufus ajoj mojko no co kedy cestujes smer SK?

danulienka35
21. apr 2011

@akika722 to ti verim mojko to robia vsetky deti i moje toto robily

akika722
21. apr 2011

@danulienka35 ale mi tu mame aj tabor! 🙄 to vy asi niééééé 😅 aky tabor?farebny 😀 🙄

danulienka35
21. apr 2011

@akika722 nerozumime ale nevadi 😀 😀 😀 😀

akika722
21. apr 2011

@danulienka35 spoluobčania... 🙄 ty čo su akože diskriminovany...pišem to takto aby ma nenazvali raststom 🙄 a je ich tu dosť...

danulienka35
21. apr 2011

@akika722 aha blik asi mi nekdo sedi na vedeni mojko prepac 😀 😀 😀

akika722
21. apr 2011

@danulienka35 mame tu cigansky tabor a oni su proste všade..tak nechcem aby pchal všetko do ust...každy rok je v tom tabore žltačka

danulienka35
21. apr 2011

@akika722 boze tak to som nevedal mojko to je jasne ze nesmie ☹

akika722
21. apr 2011

@danulienka35 v pohode..ved na vychode je ich najviac,nie? 🙄

danulienka35
21. apr 2011

@akika722 no ved ano co uz hajaju kluci? moji krasny

akika722
21. apr 2011

@danulienka35 chrnia od 19.30 😎 a Chiarka???

memory97
21. apr 2011

@danulienka35 jej, aka je zlata, vyzera ako 1,5 rocne babo🙂 a topanky ste stratili ako my dnes 😀 😀 😀

@alure to masko vyzera super🙂mnam a Denisko ako babika, prv som pozerala, ze aku babiku si dala za moskytilieru🙂

@alure to vyzera super. Doslo mi to mailom, tak ci nahodou tam niekto nebol, tiez to vyzeralo zaujimavo🙂 Rozumeju anglicky na recepcii? Sa mi vecne podari, ze ak nieco potrebujem, tak ovladaju vsetky jazyky okrem angliny 😀 😀 😀

@katulkaaaaaa Simonko ma skvelu capicu a vyzera v nej nadherne🙂

nas den celkom v pohode. Boli sme troska von a ceeely den sme sa hrali🙂 A moje zlaticko sa ku mne priplazilo a tulilo sa ako nikdy 😉

danulienka35
21. apr 2011

@akika722 ta uz davno chrni uz som bola s kamoskou i na kavicke 😀
@memory97 dakujem mojenko hej moc velka je kazdy sa pyta kolko ma a ked poviem neveria topanocky si vyzula chcela mat nozky volne tak sme isly jak cigani

akika722
21. apr 2011

@memory97 ahoj 😎
@danulienka35 komu je lepšie 😵

danulienka35
21. apr 2011

@akika722 no toroska som vypadla ze stereotypu na hodinku vies ale supr bolo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre