♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
9. máj 2011

@lucia20 ahoj mojko co to citam? boze ja by som ich asi zabila na mieste ste v poriadku?

mirmaj
9. máj 2011

@lucia20 to je fakt hrozne čo všetko človek vidí v tej nemocnici ☹ ☹ ☹ a vy už ste doma? a v poriadku?
@danulienka35 ona aj je tiež z tých väčších bábätiek 😀 😀

akika722
9. máj 2011

@mirmaj 😀 😀 😀
@lucia20 😢 😢 😢 prečo deti?prečo netrpime my ale deti?tie za nič nemožu..nenarodili sa preto aby trpeli 😢 😢 😢 😢 😢 😢

danulienka35
9. máj 2011

@mirmaj je krasnucka vlemi a sikulka nasa ani z polovicky nedokaze to co Tamarka ale verim ze pride cas a dokaze to nas lenoch 😀

mirmaj
9. máj 2011

@danulienka35 uvidíš že hej, príde ten čas že nebude medzi nimi žiadny rozdiel čo sa šikovnosti týka uvidíš 😉

kahlan1
9. máj 2011

@akika722 aj my mame tuto flasku 🙂 a pije z nej jedna radost 😀

danulienka35
9. máj 2011

@mirmaj ja vim mojko si zlata 😉

akika722
9. máj 2011

@kahlan1 tu prvu-avent alebo lovi? 😅

kahlan1
9. máj 2011

@akika722 aventku 🙂

mirmaj
9. máj 2011

@danulienka35 ten kočík vyzerá naozaj dobre, kde si ho kupila? normálne je problem ho najsť na nete, som si ho chcela viac pozrieť...si s ním spokojná?

akika722
9. máj 2011

@kahlan1 a pije ti zo sosačika??????????

kahlan1
9. máj 2011

@akika722 hej pije velm ipekne comu sme radi lebo doteraz vypila malo tekutin ale z toho hrnceka ju to bavi

akika722
9. máj 2011

@kahlan1 skusim zajtra zas ten sosak 😅

kahlan1
9. máj 2011

@akika722 Samkovi sa nepaci? 🙂

danulienka35
9. máj 2011

@mirmaj od kamosky je pozity asi 4 krat za 70 ecek mi ho pustila hej je uzasny som snim spokojna velmi

akika722
9. máj 2011

@kahlan1 nejak mu vadil..a tu poistku silikonovu si nechala alebo si to dala dole?ked nechaš netečie,,ked daš dole tečie vodička ak nakloniš..myslim cez sosak

lydulka
9. máj 2011

ahojte baby. 🙂 čo už všetko papáte? varíte stále len vo vode, al. už aj na masle a tak..

mirmaj
9. máj 2011

@danulienka35 no tak musím dalej hladať lebo vyzerá naozaj dobre 😉

kahlan1
9. máj 2011

@akika722 tu poistku som tam nechala lebo ona ked pije tak to pije tak ze taha potom si flasu vyberie trasie nou a zasa pije tak by sme to povylievali kade tade 🙂

danulienka35
9. máj 2011
akika722
9. máj 2011

@kahlan1 aj ja som skušala ale s poistkou je to lepšie kym su maly..tak zajtra skusime 😉
@lydulka ahoj...kludne možeš aj na masle..ale nie vela

lydulka
9. máj 2011

@akika722 díky, lebo mám pocit, že snou zaobchádzam ako so 4 mesačnou. 🙂 ale tak vieš, bojím sa..

akika722
9. máj 2011

@lydulka neboj 😉 keby si mala aj jedno staršie nebala by si sa tak 😅 moj Paťko mu potajomky dava ochutnavať skoro z všetkeho 🙄 vraj si pyta 🙄 🙄 🙄

lydulka
9. máj 2011

@akika722 to každá hovorí, že to tak je.. 🙂 aj kamoška sa mi čuduje, prečo jej nedáš hento, toto..

lucia20
9. máj 2011

@danulienka35
@mirmaj
@akika722 no baby, co vam poviem. aj ja si kladiem otazku preco deti.... tobiasko nikomu nic nespravil.... ale to vsetky deti, tkore su tam. su velmi uzavrete, ale ked sa rozkecali boli veeeeelmi vesele, mile a skromne.
uz sme doma, malinka je ok, akurat trosku vykolajena, nie je to ta, co v nedelu odchadzala do nemocnice. ale hadam zajtra uz bude dobre. nikomu odomna nechcela ist. ani mojej mamine a ta by ma mohla zastupovat v role maminy, lebo je tak na nu zvyknuta. dnes som jej davala len mliecko, keby nahodou grcala, tak nech to je jednoduchsie. nevedela sa ani riadne ucuckat, stale sa otacala, ci som pri nej. ale uz buva, uz je dobre. si musi zase zvyknut, ze sme uz doma a tu jej nic nehrozi. teraz ju chodim ako ostriez sledovat, ci dycha. :D

boze baby pomoc. teraz sme zistili, ze na poschodi nam v obklade beha nejaka potvora. ja ani spat nebudem. hlavne ze v obyvacke, kde sa tahali kable to este neni uzavrete, no ked mi to tu spadne do domu, tak ma praskne o zem. aaaaa ani spat nebudem.

akika722
9. máj 2011

@lydulka akože ja mu nedavam všetko...pribinačiky nadavam..aj ked viem že baby davaju...ale Paťko mu daaaaaa..ked mama nevidi 🙄
@lucia20 chudatko malinke..daj jej za mna obrovskuuuuuuuuuuuuuuuuu pusinku ☹

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj čosiiiiiiiiiii by som zdochla 😨

lydulka
9. máj 2011

@akika722 tak ja jej pribináčika dávam sem tam.. 🙂 inak Humanu, al. Nestlé. a na obed čo všetko už dávaš?

danulienka35
9. máj 2011

@lucia20 to som rada ze ste v poriadku mojko neboj mala sa rychlo aklimatizuje pri dievcatach bude ok len nedovedem si to predstavit co je to tam v nemocnici neboj nepadne nic moja ale asi by som sa posrala tiez strachy 😀

akika722
9. máj 2011

@lydulka ked davaš pribinačka tak masielko sa neboj 😀 😀 😀

akika722
9. máj 2011

@lydulka na obed??no všetko..cestoviny,ryža zemiaky,mäsko zeleninka,..........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre