♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
27. máj 2011

ahojte 🙂
@lussy666 už nešmíruj a vitaj medzi nami 😀

@katulkaaaaaa veď ty si hotová pekárka ... veľmi "šmrncovná" tortička 🙂 malý je zlatý, a ten pohľad, že čo mal za lubom, no nestihol, lebo mama prišla 🙂
@vladka84 😀 😀 😀 toto robila moja baarborka, preto som povymieňala obsah zásuviek a do najnižších som podávala slipy a ponožky mm, tie keď povyhadzovala a povytierala nimi podlahu, tak mi to až tak nevadilo 😝 😀

majka35
27. máj 2011

@kahlan1 skoré uzdravenie moja ... na hrdielko určite calcium chloratum

kahlan1
27. máj 2011

@majka35 dakujeme, dostali sme ATB aj nurofen na horucku a este ditiaden - cely den spinka tak hadam zajtra bude lepsie - chytilo nas to este len vcera

majka35
27. máj 2011

@kahlan1 uff, antibiotika? moja malá ... ☹

kahlan1
27. máj 2011

@majka35 hej my musime koli srdiecku, kazda choroba s horuckou sa musi liecit takto - tak verim ze jej pomozu

katulkaaaaaa
27. máj 2011

@kahlan1 hej @seagull2404 je tehulka 🙂
@majka35 maji si ma pobavila 😀 ze povytierala podlahu 😀
no nic lucim sa krpec je zase hore,az dva krat pol hodinu dnes spal....ale zistila som ze nam idu zuby dalsie 😖 idem najst ten nahrdelnik a uvidime ci pomoze

kahlan1
27. máj 2011

@seagull2404 jeeeeeeeej gratulujem - tesim sa s vami ze vam to vyslo - a v kolkom si tt?

majka35
27. máj 2011

@kahlan1 aha, tak malinká nech si pekne pospinká, spánok lieči a ATB zaberajú rýchlo, tak už sa bude určite cítiť lepšie

udada
27. máj 2011

ahojte, už som sa k vám raz pridávala, len nebol nejako čas sem chodiť, tak zoberiete ma ešte k sebe?

vladka84
27. máj 2011

@mirmaj @majka35 akoze super, ze mi Karinka chcela pomoct upratat, len mohla povyhadzovat skrinku vedla, kde som mala este nepretriedene veci... tu co vyhadzala som doobedu vytriedila a ulozila oblecko na leto 😀
@katulkaaaaaa ze burka? u nas je 24 °C, paraaaaaaaada 😎 torticka je krasna, my laici nevidime ziadne chybicky a ak bude aj taka chutna ako vyzera, tak sa po nej "zaprasi" 😉
@akika722 dviha sa vsade kam pride, mna ide z toho svacnut, lebo podari sa jej to len parkrat, vacsinou to skonci padom, ale je neoblomna a skusa to v zapati znova 😒

baby, bola som vcera v tescu, tam maju take kraaaaasne veci - aj pre drobcov, aj pre take slecny ako je Timka a dokonca aj pre nas celkom pekne veci - minula som cez 150 eur a to mali na detsky tovar 30% zlavu 😕 tak ja neviem kde som tie prachy dala.... inak v poslednom case sa mi casto stava, ze 50 eur tu, 50 eur tam a vyplata v prdeli.... 😠

memory97
27. máj 2011

@katulkaaaaaa aj u nas zacina a iba hrmi a uplne sa zotmelo...

@kahlan1 ona sa rozpapa, ked jej bude lepsie, neboj...

memory97
27. máj 2011

@kahlan1 to od ditiadenu spinka, ale bude jej lepsie uvidis. A nezabudni probiotika, ked mate ATB 🙂

kvietok121
27. máj 2011

@vladka84 maju pekne veci ale na mna ani jednu ani XXL strasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ale inac nemam z toho depku, aspon usetrim 😀
@lussy666 jeeeeeee ahoj
@katulkaaaaaa krasna torticka krasnuckaaaaaaaaaaaaaaaa, hned by som sa do nej pustila, pripomina mi to ze musim dokoncit viedensky zakusok
@katulkaaaaaa to hej, po tom pade to s hrcou uz bolo horsieeeeeeeeeeeeeeee, on velmiiiiiiiiiiiii placka ked place, je to mala macicka
@memory97 aj u nas sa zotmelo 😖

kahlan1
27. máj 2011

@memory97 hej viem, teraz sa hra a uz sa mi zda lepsia, hej dam jej probiotika a skusim jej dat aj jogurt - na obed som robila polievku tak ju krasne spapala 🙂 comu sa tesim

kvietok121
27. máj 2011

@kahlan1 neboj zachvilku to bude ok

je to hrozne s tym prehananim, teraz mi kamoska vravela ze ani ziadne uhorky netreba jest - pre istotu

seagull2404
27. máj 2011

@kahlan1 ahoj, dakujem, cca 7. 🙂

sme spat z plavania, dnes sme aj diplomik dostali, ale tatinko rozhodol, ze budeme este pokracovat, uvidime, ako sa budem citit
a strasne sa nam tu zburkovava, fuci a tma je

@katulkaaaaaa 🙂 ja mam sice v plane tri, ale mozno si to po tomto druhom aj rozmyslim 🙂 stale cakam na tu tortu, chut neskutocna 🙂 a torta nikde 🙂

kvietok121
27. máj 2011

@seagull2404 moja zmen si statusik, aby sme vedeli v ktorom si 😉

seagull2404
27. máj 2011

@kvietok121 nemozem, lebo sa neviem dohodnut s dr., az 13. idem na kontrolu, potom to napisem 🙂

mirmaj
27. máj 2011

@kvietok121 aj nám to vychádza lepšie ked ráno potiahne dlhšie ale nie vždy to tak je 😝
@kahlan1 ďakujem, dnes to vyzerá už lepšie, aj vy sa rýchlo uzdravte ☹
@memory97 my už spávame bez spacieho vaku, lebo jej už bolo teplo a tiež sa nemohla točiť ako ona chcela 😀
@lussy666 vitaj medzi nami 😉 tak vy ste mali poriadnu váhu pri narodení, mala si čo nosiť od začiatku 😉
@katulkaaaaaa krásna tortička, a tiež nevidím tie nedostatky, určite je výborná 😉 joooj ja tiež nič nedodržiavam ani stravu ani pitie 😠
@katulkaaaaaa my už asi mesiac spíme len 1 spánok, ale u nas je v poslednej dobe katastrofa denne uspavanie, tak som celkom rada že to absolvujem len 1x za deň a pospí si 3 hodky v kuse, takže mne to aj celkom vyhovuje 🙂
@udada aj ty vitaj opäť medzi nami 😉
@vladka84 mala si ju navigovať čo môže poupratovať 😀 😀 o tom míňaní ani nehovor, ja tiež nechápem ako sa tie eurače rozkotulaju, ja ani neviem kedy som platila menej ako 60eur a to fakt nekupim nič extra 😠

a dávam do pozornosti akciu na pampersky active baby v Lidli za 22EUR/132ks http://www.lidl-pageflip.com/sk.html?kid=5rMuSO

danulienka35
27. máj 2011

ahojte baublky tak som prisla kuk mezi vas zas 🙂

kahlan1
27. máj 2011

@danulienka35 ahoj 🙂 ako sa mate? Chiara je rozkosna na fotkach 🙂

danulienka35
27. máj 2011

@kahlan1 ahoj moja no mame sa v ramci moznosti docela ok a co vi pochvalsa dakujem za pochvalu je riadna bediarka,drzim palecky aby mala bola coskoro zdravucka

akika722
27. máj 2011

baby pršalo u vas??u nas vobec nič,len trošku fukal vietor,aspoň nebolo až tak horuco

memory97
27. máj 2011

@kahlan1 sikulka 🙂

@kvietok121 uhorky zo Spanielka, obsahuju nieco, na co uz ludia zomreli, vraj ich uz stiahli zo supermarketov, ale ked ich tepelne spracujes, tak nic nehrozi 😉

@danulienka35 ahojky 🙂 ako malinka herecka?

memory97
27. máj 2011

@akika722 u nas hrozne lialo a vraj ma byt cely vikend takto a vraj ide chladno ☹

akika722
27. máj 2011

@memory97 kukam počasie teraz 😉

akika722
27. máj 2011

@memory97 ked ich tepelne spracuješ??? 😨 vraj boli striekane nejakou močovkou 😨 fuuuj ved to muselo preniknuť až uplne do vnutra..ja nekupujem vooobec..radšej nič..jeme teraz zeleninu aku mame na zahradke..naš šalat,redkovky,cibulku

danulienka35
27. máj 2011

@memory97 ahoj moje no to je riadna rebelka ako ona robi psikovi zle ten chudacik uteka pred nou

danulienka35
27. máj 2011

@akika722 u nas velmi prsalo a horzia velke vetry tu na zahori

akika722
27. máj 2011

@danulienka35 som zvedava ako bude zajtra 😒 trošku daždu by bodlo ale nie taky 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre